2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:50:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Taekwondo  (Pročitano 6988 puta)
23. Mar 2008, 11:35:37
Ucesnik diskusija


FreAk

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 100
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG G3
Pozdrav svima. Molio bih one koji treniraju Teakwon-do, da odgovore i nesto kazu na ova pitanja. Jedan momak preko interneta mene ubjedjuje da je u taekwondo ubacen smedji pojas izmedju plavog i crvenog, da postoji 10 majstorskih zvanja umjesto njih 9, da nisu forme( kate) nego nekakve cake. Kaze da je polozio za smedji pojas a ne zna da li trenira ITF ili WTF taekwondo ( tu se malo zbunio i nije znao odgovoriti).  I takodje je spomenuo nazive, are maki, i obdum maki. Molio bih one koji treniraju da odgovore na sva ova pitanja kako bi mu mogao poslati link da se uvjeri covjek.
Hvala


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora dzux_de_lux (Vreme: 25. Mar 2008, 23:46:13)
« Poslednja izmena: 23. Mar 2008, 11:36:10 od G-soldier »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Kad je moj burazer pre jedno 8,9 godina polagao za pojaseve tada nije postojao smeđi pojas...moguće da su u međuvremenu uveli....
Ako koristi oklope u borbi, to je onda WTF i velika je verovatnoća da to trenira jer je mnogo popularniji kod nas od ITF-a. Ne znam ko još trenira ITF...
Are maki i Obdum maki su nazivi za blokove...srednji, gornji...itd...ne znam sad tačno, ali nazivi pripadaju tekvondou...
« Poslednja izmena: 25. Mar 2008, 23:42:04 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Vivent les pétasses!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
koliko ja znam nema smedji pojas , sigurno trenira WTF(sa oklopima)
obdum maki je  gornji blok
a are maki je valjda srednji ili tako nesto

uglavnom to sto je dzux rekao Smile
IP sačuvana
social share
       
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Benq 
Ja treniram ITF i nepostoji smedji pojas,po meni je ITF mnogu bolji od WTF jelu kod ITF se radi i rukama i nogama a u WTF samo nogama.Imali koga jos ovdje da trenira ITF?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Allez PSG !!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 344
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
Benq EF 81
Dzaba  ako  trenra neku borilacku vestinu jer  kad  te spopadnu Boulogne-si ili Supras-i  nema ti  spasa. Smile
IP sačuvana
social share

Allez Paris Saint-Germain do smrti!
Supras Auteuil 1991-Notre Ferveur est sans limite!
Rouge et bleu,seules ces coleurs font notre bonheur!
Da si nevidjeni fanatik, jesi.. Ali da ti je tema najsredjenija i najispunjenija, definitivno jeste Smile... Svaka cast. Smile Smile
Ici c'est Paris!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
Ja treniram ITF i nepostoji smedji pojas,po meni je ITF mnogu bolji od WTF jelu kod ITF se radi i rukama i nogama a u WTF samo nogama.Imali koga jos ovdje da trenira ITF?
imalo je to pre u Uzicu ali niej zazivelo zbog male zainteresovanosti Smile
mada je i meni bolji ITF Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://s7.ba.bitefight.org/c.php?uid=16202

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 7710
Ja treniram ITF i nepostoji smedji pojas,po meni je ITF mnogu bolji od WTF jelu kod ITF se radi i rukama i nogama a u WTF samo nogama.Imali koga jos ovdje da trenira ITF?

Ne bih da pricam koji je bolji ,ali ovo nisam mogao da progutam! Milincic nemoj da pricas ono sto ne znas! To sto u WTF-u, koji je inace olimpijska disciplina, u sportskoj borbi nema puno primene rucne tehnike to ne znaci da je nema......bash naprotiv !!!!!! Smile   elem ako je polagao za smedji pojas to znaci da trenira u klubu u kojem trener vrti dosta para od polaganja,  garant imaju i narandzasti pojas  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2008, 23:20:23 od rainy_day »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
postoji 10.   dan, ali se o daje posthumno, tj tek nakon smrti.  .  .   dobijaju ga samo oni koji su zasluzni za razvoj taekwondo-a i mislim da to su to zvanje dobili samo par korejanaca  :)
« Poslednja izmena: 04. Jul 2008, 00:24:47 od urke_87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 6260 Slide
Tekvondo u Beogradu - studentsko SP


Pripreme za održavanje Svetskog studentskog prvenstva u tekvondou u Beogradu uspešno su završene, sopštilo je preduzeće Univerzijada Beograd 2009.

Na Svetskom prvenstvu u tekvondou, od 16. do 20. jula, u beogradskoj Hali sportova, učestvovaće 39 reprezentacija sa skoro 300 takmičara u muškoj i ženskoj konkurenciji. Predsednik Univerzitetskog sportskog saveza Srbije i direktor firme UB2009 Siniša Jasnić najavoi je da će ovog leta Beograd biti domaćin tri svetska studentska šampionata.

Ovog leta će se u Beogradu održati svetska studentska prvenstva u tekvondou, veslanju i kajaku i organizacija tih turnira je "testiranje grada za predstojeću Univerzijadu sledeće godine", saopštio je Jasnić, dodajući da "Beograd radi na učvršćivanju i osnaživanju univerzitetskog sporta".

Potpredsednik tekvondo asocijacije Srbije Dragan Jović rekao je da je svetsko studentsko prvenstvo važno takmičenje za Srbiju i izrazio nadu da će Beograd potvrditi da je dobar domaćin.

"Svetsko studentsko prvenstvo u ovom sportu je cenjeno u svetu i drago mi je što smo u mogućnosti da ugostimo 300 takmičara iz celog sveta. Siguran sam da će takmičenje proteći u sportskom duhu i dobroj organizaciji", rekao je Jović.

U svetu se oko 70 milona ljudi profesionalno i rekreativno bavi tekvondom.

Jubilarne 25. letnje Univerzitetske igre će se održati u Beogradu od 1. do 12. jula 2009. godine. Prvi put u istoriji okupiće se 12.000 učesnika iz 170 zemalja.

Univerzijada u Beogradu biće najveće sportsko takmičenje u svetu 2009. godine, i najveća Univerzijada ikada.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6260 Slide
Zlato za Vanju Babića


Tekvondo reprezentativac Srbije Vanja Babić osvojio je zlatnu medalju na 10. svetskom univerzitetskom prvenstvu koje se održava u Beogradu.

U atraktivnoj finalnoj borbi sa Irancem Husneinom Taikom, Babić je pokazao izuzetnu veštinu i borbenost i napravivši razliku od sedam poena meč je završio pre regularnog isteka vremena rezultatom 9:2. Ova pobeda je tim dragocenija ako se zna da je Iran, uz Koreju, vodeći osvajač medalja u tekvondou.

Posle borbe, Babić je rekao da je osećanje da je postao svetski univerzitetski prvak predivno.

Babića je svojski podržavala publika u Hali sportova, a ova medalja mu je najdraži poklon za današnji rodjendan.

Tekvondo u Srbiji sve brže napreduje, što se može pratiti i kroz osvojene medalje na ovogodišnjim takmičenjima.

Najpre je na turniru Dutć open (što je u ravni teniskog Vimbldona), Bojan Bijelić osvojio prvo mesto. U aprilu je Radomir Samardžić osvojio bronzu na svetskom seniorskom prvenstvu, kao i Milica Mandić na svetskom juniorskom prvenstvu održanom u maju u Izmiru.

Današnje zlato drugo je odličje za Babića koji je na Dutć openu bio treći. Studentski šampionat sveta u Beogradu počeo je 16. jula i traje do 20. jula, uz učešće preko 300 takmičara iz 42 zemlje.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:50:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.