Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:14:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tadicu objasnite narodu sta to hocete?!  (Pročitano 5557 puta)
12. Apr 2007, 00:23:48
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
UNIX
Browser
Opera 9.10
Izjava Tadica (pre 2 dana):
Citat
Srbija mora da postane članica EU i moramo da imamo vladu koja vodi Srbiju u EU", poručio je Tadić.


Izjava ambasadora USA i UK (pre 5-6 dana):
Citat
Srbija mora da se odrekne Kosova ako zeli da udje u EU i NATO.


====================================

E sada da li ima iko pametan ko bi mogao meni razjasniti politiku Borisa Tadica?
Ovo sto je danas izjavio 100% se kosi sa izjavama ambasadora UK i USA kao i sa zajednickim stavom EU o Kosovu.
Da li je Tadic mislio prihvatiti nezavisnost Kosova ili se tu desava nesto sto ja ne razumem ili njegova politika vise nema smisla?

Kada se uzme njegovo drzanje ambasadora u Beogradu umesto u drugim drzavama moram da priznam da mi to izaziva sumnju tj. iskreno me zabrinjava njegovo vodjenje politike.





?????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
A sta bi ti hteo...vodju iz romana Radoja Domanovica koji ce da vodi narod kao ovce u provaliju..po ugledu na Slobodana Milosevica?

Bilo nekad i ne ponovilo se vise nikada....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 
Izjava Tadica (pre 2 dana):
Citat
Srbija mora da postane članica EU i moramo da imamo vladu koja vodi Srbiju u EU", poručio je Tadić.


Izjava ambasadora USA i UK (pre 5-6 dana):
Citat
Srbija mora da se odrekne Kosova ako zeli da udje u EU i NATO.


====================================

E sada da li ima iko pametan ko bi mogao meni razjasniti politiku Borisa Tadica?
Ovo sto je danas izjavio 100% se kosi sa izjavama ambasadora UK i USA kao i sa zajednickim stavom EU o Kosovu.
Da li je Tadic mislio prihvatiti nezavisnost Kosova ili se tu desava nesto sto ja ne razumem ili njegova politika vise nema smisla?

Kada se uzme njegovo drzanje ambasadora u Beogradu umesto u drugim drzavama moram da priznam da mi to izaziva sumnju tj. iskreno me zabrinjava njegovo vodjenje politike.





?????
slusaj neshvaceni.
da li mozes i da zamislis da se deo spanije odvoji od drzave? da li tasta moze da ti dopre dotle da zamislis kako se jug nemacke odvoji od drzave?
ja ne.
zasto? zato sto, kad si u EU, svak ko je protiv tebe je protiv cele EU. dakle, da smo mi sad u EU, ili bar blizu nje, bili bi u mgucnosti da ucenjujemo siptare, da li da ih sve proteramo, ili da nam budu jeftina radna snaga...
da se slicno ne bi desilo i sa vojvodinom, sandzakom bujanovcima.........moramo uci u EU.
pametnom dovoljno.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Svaka zemlja ima svoj jug , svoju pokoru  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
UNIX
Browser
Opera 9.10
Ljudi stvar je u tome sto nas EU nece i to javno kaze. Hoce kosovo da damo siptarima a za uzvrat da dobijemo sansu za ulazak!

Kakvog smisla ima voditi politiku za ulazak u EU kada ta ista EU kaze da nas ne zeli sve dok ne rasparcamo zemlju?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
100% se kosi sa izjavama ambasadora UK i USA

Па то само слепац не види. А кад се овдашњим паролашима скрене пажња на то или избегавају да то виде или опет пароле:
A sta bi ti hteo...vodju iz romana Radoja Domanovica koji ce da vodi narod kao ovce u provaliju..po ugledu na Slobodana Milosevica?

Bilo nekad i ne ponovilo se vise nikada....

Је ли "друже", а где ти видиш Милошевића?!?
Овде волиш да се правиш препаметан, просипаш чињенице и "чињенице", све наравно обојене твојим тумачењем и прекомерно зачињене "проевропским" паролама. А реалност је веома проста и јасна, то што се теби не свиђа неме везе с тим:
Ако Србију неће у ЕУ, Србија мора да изнађе друго решење.


da se slicno ne bi desilo i sa vojvodinom, sandzakom bujanovcima.........moramo uci u EU.
pametnom dovoljno.

Све је то лепо Сармо, само ми објасни:
Ако ЕУ неће да нас прими зато што нисмо пристали на оно што ниједна њихова земља не би (и пре ЕУ, а вероватно и после), шта онда? Шта онда, имаш ли неку визију?
Ваш бивши лидер је био визионар, чак и у смислу тога... Smile

Мани се ти приче шта је било и шта је могло. То је ствар историје, емоција, културе, уметности... у том домену треба причати и о томе. И стојим ти на располагању. И свим западоидима. А ово је реалполитика.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 
Ljudi stvar je u tome sto nas EU nece i to javno kaze. Hoce kosovo da damo siptarima a za uzvrat da dobijemo sansu za ulazak!

Kakvog smisla ima voditi politiku za ulazak u EU kada ta ista EU kaze da nas ne zeli sve dok ne rasparcamo zemlju?


ja pocinjem da verujem da nas cak i zele u EU, a siptare ne.
onda bimi najlogicnije bilo da rade upravo ovo sto rade. Smile

Citat
Све је то лепо Сармо, само ми објасни:
Ако ЕУ неће да нас прими зато што нисмо пристали на оно што ниједна њихова земља не би (и пре ЕУ, а вероватно и после), шта онда? Шта онда, имаш ли неку визију?
Ваш бивши лидер је био визионар, чак и у смислу тога... Smile

Мани се ти приче шта је било и шта је могло. То је ствар историје, емоција, културе, уметности... у том домену треба причати и о томе. И стојим ти на располагању. И свим западоидима. А ово је реалполитика.
Smile Smile Smile Smile
kako si ti 'neobavesten' kao i tvoj vodja. Smile
a i smesan.
ka najmudrijiovde prosipa pamet a sere nevidjeno Smile

kada je madjarska pravila sranja, otislo joj je 50% teritorije i trecina stanovnistva Smile
siguran sam da takvih primaera ima jos XX ali da ih ja ne znam jer se ne opterecujem time toliko...

vama se mozda cini da nas EU nece, trenutno. mi smo bukvalno 10 godna iza hrvata a ni oni nisu u EU. ljudi, mi ni netreba da dujemo sada, mi smo dalleeeeeeeeeeeko iza njih, u svako smislu. prvo kulturnom i ekonomskom.
ako budemo tezili ka EU, to se mora promeniti, i promenice se. fora sa sargarepom je uvek palila. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
И кад би се одрекли Косова,они идиоти из ЕУ би дали још неки услов да би као ушли у ту проклету заједницу,да Бог да се распала цела унија.
А овакви као што је Краљевићу Марко то несхватају и говоре ''Србија у ЕУ''.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ваистину!
Ако су њима пријатељи они који од нас траже нешто што сами никада не би урадили, нама нису.
Ако је њима у интересу да се Србија одриче нечега чега се ниједна земља не одриче, нама није.

А ви "господо", што се само ограничавате на Косово? Одрекните се лепо целе Србије, па "лепшу будућност" тражите тамо где мислите да је птица све што лети.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ma jasno...ti `izdajnici` koji se ne slazu sa idejom bedne, izolacionisticke, nesvrstane Srbije treba da pakuje kofere i da puste prave `patriote` da nastave tamo gde je Milosevic stao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:14:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.