Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:50:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tadicu objasnite narodu sta to hocete?!  (Pročitano 5558 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 
Citat
ja npr nemam nista od ulaska u EU.
nikakav licni interes nemm.
necu imati vise novca od toga. vi hocete, ja ne. to je sigurno...

ja jednostavno mislim da je to najbolje za Srbiju.
ubedjen sam u to...

И бре који си ти алтруиста... узгред, сигуран си да нећеш имати ништа од уласка у ЕУ  Smile

Citat
volim srbiju, govorim istinu

Опа, парола друге странке... они што би их радо водио кући Smile
Шта мислиш како се ти уклапаш у моје недоумице зашто неко уопште гласа за ДС.
Рекох нешто о томе...

А сад мало озбиљно... колико је могуће у присуству разних чедаја Smile

Није овде у Србији евроскептик онај ко не верује како улазак у ЕУ доноси бенефите, већ онај ко после свега сумња да ће нас уопште примити у ЕУ, да има краја њиховим захтевима.
Капиш!?


ja nikada nisam bio ograicen..

najbolji slogan na izborimaje: 'od nas zavisi'

to je daleko ispred drugog:'vredi se boriti'

i to jasno kazem jer nisam pristrasan i nisam zatucan.

a ovo je najbolji slogan koji sam ikada cuo:'volim srbiju, govorim istinu'

ali ipak, daleko njbolja stranka, koja ima najbolji program, najbolje resenje za srbiju je svakako DS....daleko ispred ostalih
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ипак, мени је најбоље оно "Вреди се борити."
Можда једини добар слоган на претходним изборима Smile

Него шта мислиш о мојој дефиницији српског евроскептицизма? Оно болдовано... Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 
pa verovatnosi u pravu za 'definiciju' evroskeptika.
ali moras da znas da je stvarno neophodno da nas ucenjuju.
naravno, ne na nacin na koji to neki misle, tipa Kosovo i sl. ali
jedini nacin da mi napredujemo je da nas zapad ucenjuje.
ne prilagodjavamo mi nase zakone njihovim da bi oni bili zadovoljni vec da bi korupcija kod nas bla na istom nivou kao kod njih, da bi manjine imali ista prava kod nas kao i kod njih, da ne bi cekao 6 godiina da osude nekoga jer ti je ukrao auto...strajakcai sindikati,trudnice............ma da ne nabrajam...kod njih je gradjanin mnogo zasticeniji nego kod nas. to je bitno da se promeni.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Pa koja prava manjine sad nemaju kod nas ?
Oni , Evropa , su naj, naj, u svemu, to je  dečko naivno razmišljanje.
Što su onda Arapi u Parizu palili predgradja ?
Jel zato što su voljeni i zadovoljni ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
UNIX
Browser
Opera 9.10
Ama ljudi iz DOS-a polako za boga miloga!

Za vas na svetu postoji samo Milosevic i vi. Ako niste vi onda je on?!?!  Jeste vi normalni?

Izmedju politike Milosevica i DS-a ima 1000 nacina vodjenja politike, nije mi jasno kako vi to ne vidite i mislite da je politika tako mala da sva moze stati u SPS i DS.
Samo sto se ova cinjenica kosi sa vasom taktikom koja zeli sve novo da etiketira kao nastavak Milosevica..... to je vas alibi za odrzanje na vlasti.

Dzaba vam je. Dzaba sve podilazenje koje ste uradili zarad vasih ciljeva pocevsi od prodavanja zamlje za bagatelu pa do namestanja prodaje kupcima iz zemalja NATO i EU.

Zahvaljujuci ambasadorima USA u UK Srbpski narod je shvatio da od ulaska u EU i NATO nema nista i da je sve prodato uzalud!

DS je mislio da ce prodajom Srbije dovuci strani kapital koji ce te drzave iz kojih on donosi stititi tako sto ce stititi interese Srbije. Ovo je bilo totalno pogresno posto taj vas koji je kreirao ovu parolu nije shvatio koliko je Srbija nebitna za svetsku ekonomiju i financije!
 

Vidite da niko vise ne glasa za SPS osim njihovih sluzbenika i funkcionera iz 90ih.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Opet ovaj danilobg palamudi, pa ako je Tadic rekao da nikada nece priznati nezavisnost KiM, sto da mu ne verujemo, kakvi ste vi to sledbenici njegove politike, kad on prica jedno, a vi totalno desete stvari, nije valjda da laze.

Rekao da ce braniti suverenitet Srbije i dok se ne predomisli, covek je za izolaciju i za obustavljanje diplomatskih odnosa sa zapadom, evo ga vec pise protestno pismo nemackom ambasadoru.

Jedino je ostao usamljen Cedica, a svi zveckaju oruzjem, samo je razlika u kalibru.
Ja ne znam mozda Tadic razmislja poput tebe, ali dok god se njegovi stavovi poklapaju sa stavovima vlade i opozicije, on radi protiv evro-integracija.

Sto se tice pakovanja kofera, to bi mogli samo Cedisti da urade, oni se jedini zalazu za evropsku Srbiju, doduse velicine beogradskog pasaluka, ali sta je tu je.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ma da..tesko radikalska logika moze da razume individualnost razmisljanja i stavova jer kod vas sve deluje po komandi. Smile

Ne pricaj bezvezne stvari - niko ne zvecka sa oruzjem, nece biti prekidanja diplomatskih odnosa. Emocije ce biti napumpane dok se prica sa Kosovom ne zavrsi, a posle svi na svoje radne zadatke..i da vidimo od cega zivimo i ko je od Srbije napravio jedan veliki Maxi diskont.

Bicemo u EU do 2014...dosta kasnije od Hrvatske, zajedno sa Albanijom i Makedonijom i protektoratom Kosovom.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ja postujem svacije misljenje, ali prica o nekoj individualnosti kada je u pitanju sudbina KiM, pa to je van pameti.
U redu da su neke manje vaznije teme, ali ako se vi ds-ovci oko ovako vaznih tema ne slazete sa zvanicnim stavovima vase stranke, onda je to strasno.

Sto se tice "delovanja po komandi", ja sam u vise navrata napisao da mi je zao sto Vucic nije drugi covek stranke i sto jos neki ljudi iz stranke nisu vise istaknuti, poput Mircica.
Ali kada se ne bih slozio sa stavovima SRS oko ozbiljnih tema kao sto je Kosovo i Metohija, postao bih apstinent.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Srbija nije član NATO pakta a realna mogućnost da se demokratski voljom vecine poslanika formira anti-NATO vlada tj potencijalni rat protiv Nato trupa na KiM i u BiH

Zaključak NATO zemalja: Puna nezavisnost KiM i potpuno utapanje Republike Srpske u jedinstvenu BiH

Da je Srbija u ovom trenutku član NATO bili bi podržani a nezavisno KiM i jedinstvena BiH bi prestalo da se pominje kao što se ne pominje gruba diskriminacija nacionalnih manjina u Grčkoj (član NATO i EU)

Izvadimo glave iz vlastitih zadnjica i sagledajmo ovu jednostavnu i grubu realnost.

Grci nisu postali manje Grci zato što su u EU i NATO, naprotiv!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Imaginelo, ti nam dodjes kao portparol nato pakta, da ovaj forum ima komentare u obliku zvucnog zapisa, tvoj glas bi bio preteci, jel da ?

Sve bi to bilo "lepo" da bar jedna stranka deli tvoje misljenje, osim LDP-a,a oni su kombi stranka.
Prema tome, anti-nato vlada je vec postoji i samo je pitanje vremena da li ce jos se pridruziti jos jedna anti-nato stranka DS ili SRS.

7 godina vladate i imate vecinu, a toliko smo udaljeni od nato-a, da sam i ja bio na vlasti ne bih uspeo bolje da kocim evro integracije, zato vam iskreno hvala.




IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:50:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.