Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:15:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tadić: Srbija ne pristaje na ucene  (Pročitano 8139 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
                 Од када је Борис у политици упропасти све чега се дохвати .( телекомуникације, одбрана и на крају и држава ) Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
                 Од када је Борис у политици упропасти све чега се дохвати .( телекомуникације, одбрана и на крају и држава ) Smile Smile Smile Smile Smile

Istina, a tek da su radikali bilo bi nam sjajno! Ubijali bi ljude po ulici zubima ako progovore drugim jezikom!

Sva sreca da vas nema dovoljno i da se plasite sopstvene senke!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Istina, a tek da su radikali bilo bi nam sjajno! Ubijali bi ljude po ulici zubima ako progovore drugim jezikom!

Sva sreca da vas nema dovoljno i da se plasite sopstvene senke!
Ne ljubim ni njih,ali ti ga baš odvali! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema zezanja sa ekipom

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

EKIPA.jpg
(100.94 KB, 320x500)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema zezanja sa ekipom
Dobra fotka,nema šta! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2610
Citat
Tadić: Srbija ne pristaje na ucene

kakav debil Smile Smile Smile Smile Smile
mora da se igrao sa cedinim igrackama Smile

Ma zajebao ga Ceda=predozirqao ga. Nije Boris tako izdrzljiv sa belim kao narkomancina.
Nossaci kovcega Djindjicevog sahranjuju Srbiju -samo mi nije jasan Dacic -kako njega uzese kao podobnog?!??!?!?!?!?!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

Nossaci kovcega Djindjicevog sahranjuju Srbiju -samo mi nije jasan Dacic -kako njega uzese kao podobnog?!??!?!?!?!?!

Jednostavno, zato sto bez svoje glave - Milosevica - SPS ne moze da nanese toliko stete Srbiji kao sto bi se desilo da su dosli na vlast vasi kopaci grobova i Djindjiceve ubice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51

Nossaci kovcega Djindjicevog sahranjuju Srbiju -samo mi nije jasan Dacic -kako njega uzese kao podobnog?!??!?!?!?!?!

Jednostavno, zato sto bez svoje glave - Milosevica - SPS ne moze da nanese toliko stete Srbiji kao sto bi se desilo da su dosli na vlast vasi kopaci grobova i Djindjiceve ubice!
zar ti stvarno mislis da je samo milosevic bio sps?dacic jos nije stigao da opere krv sa ruku iz tog perioda a vec je sada poceo da se ukrasava sa novom krvlju.... Smile
ja sam 5 oktobra isao ne da rusim milosevica vec ceo taj sistem...bas je super videti da posle 8 godina taj sistem je jos jaci...sa starim i ponekim novim clanovima... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

zar ti stvarno mislis da je samo milosevic bio sps?dacic jos nije stigao da opere krv sa ruku iz tog perioda a vec je sada poceo da se ukrasava sa novom krvlju.... Smile
ja sam 5 oktobra isao ne da rusim milosevica vec ceo taj sistem...bas je super videti da posle 8 godina taj sistem je jos jaci...sa starim i ponekim novim clanovima... Smile
Citat

Taman posla, ne kazem da je samo Milosevic bio SPS, on je samo bio lik koji je bio glavni u svemu tome, Dacic je govedo za primer, ali nije dovoljno ubedljiv i znatno je slabiji od svog idejnog vodje, sva sreca!

Svi smo 5. oktobra rusili taj sistem, jer da je ostao ko zna u kakvom bi mraku danas bili! Verovatno bi ko Kuba bili zadivljeni da vidimo kompjuter ili mobilni telefon!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51

zar ti stvarno mislis da je samo milosevic bio sps?dacic jos nije stigao da opere krv sa ruku iz tog perioda a vec je sada poceo da se ukrasava sa novom krvlju.... Smile
ja sam 5 oktobra isao ne da rusim milosevica vec ceo taj sistem...bas je super videti da posle 8 godina taj sistem je jos jaci...sa starim i ponekim novim clanovima... Smile
Citat

Taman posla, ne kazem da je samo Milosevic bio SPS, on je samo bio lik koji je bio glavni u svemu tome, Dacic je govedo za primer, ali nije dovoljno ubedljiv i znatno je slabiji od svog idejnog vodje, sva sreca!

Svi smo 5. oktobra rusili taj sistem, jer da je ostao ko zna u kakvom bi mraku danas bili! Verovatno bi ko Kuba bili zadivljeni da vidimo kompjuter ili mobilni telefon!
ne znam u kojoj si ti bedi ziveo ali ja sam tada imao i mobilni i kompjuter....i da ti kazem jos nesto....sistem nije srusen...ziv je zdrav,i jaci nego ikad....niko ne spori da je doslo do pozitivnih promena posle 5 oktobra ali su neke veoma bitne stvari ostale iste....npr,danasnji politicari isto posmatraju vlast kao i sps....silan sam i niko mi ne moze nista...pogledaj samo tadica i sve ce ti biti jasno...kako je milosevic govorio i radio kao da vlada ne postoji to isto sada i tadic radi... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:15:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.