Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:37:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ...  (Pročitano 5303 puta)
19. Jan 2018, 10:18:54
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Moram da pocinjem temu da bih vam odgovorio. Ja sam vama dao pare, i vi ste ovde zbog mene i zbog slicnih meni. Jer placamo. Vi ovo radite i za to primate plate. Najmanje sto ocekujem od vas je odgovor. Politicki, demagoski ili kakav god ali odgovor. Moja pitanja su konkretna i nisu provokatorska. Voleo bih da vi mozete sad razgovarate sa mnom bez besa i da vodimo konstruktivan razgovor. Jednu cinjenicu bih vam napomenuo, ne postoji moj ban na igrici da sam vredjao nekog. Nijedan. To se nije desilo. Ovo sto sam doziveo ovde je visemesecna nepravda prouzrokovana mnogim situacijama koje sam voljan do detalja predstaviti. Poslednji ban pre one nemile situacije je bio iz razloga zato sto sam napisao na javnom posle poruke da predjemo na pp. Necu se obaziriti ni na sta drugo osim na cinjenicu da sam bukvalno u istoj sekundi poslao poruku, sto vi mozete da proverite. A bio sam provociran sve vreme. Od vise igraca. Takve provokacije od mene niste vidjali. Mnogi od njih me vredjaju u partiji. Moja primedba na to nije uvazena niti razmotrena. Prvi ban sam dobio kada je ceo javni cet bio banovan na 5min, nije postojao razlog jer nismo pisali nista nekorektno niti psovali ili vredjali ali ajde shvatio sam svima pa i meni. Drugi ban je bio kad sam odgovorio Jovanu sbc na pitanje, krajnje korektno, ali sam napisao 5 ili 6 poruke zaredom sto je po vama razlog za ban. Ajde i to sam istrpeo, nisam slao poruke niti se svadjao sa vama. Ali ovaj treci na 30 dana bez ikakvog smisla. Dalje, osvrnuo bih se na 2 full bana. Prvi put da smo se videli Sara i ja, tad smo i odlucili da posaljemo vama da cemo igrati zajedno. Mi smo to poslali na vasu fb stranicu. Seenovali ste i to je bilo to. Niste nas uputili na forum niti rekli da se ne vazi. Takodje, ni ona ni ja nismo nikad bili na burek forumu da bi znali pravila. Banovali ste 2 naloga full sto je jedinstven slucaj. Podsetio bih vas da dosta igraca je legalizovalo svoje duple naloge a Sara i ja smo neko ko se na kvizu upoznao i ako malo pratite situaciju znate da smo dve osobe. Te naloge sam jako tesko preboleo i vase odgovore koji su bili sve osim za ljude. Prvi put ste me banovali sa razlogom. Imao sam dupli  i to je to. Osecao sam malu nepravdu jer su mnogi tad imali pa nisu bili banovani al ajde sad... Uopste ne osecam zal niti nepravdu za to. Vi mene nazivate problematicnim a samo ste vi imali problem na igrici sa mnom. Niko od igraca. Voleo bih da nastavim da igram igricu, pricinjava mi zadovoljstvo. Voleo bih i da mogu da imam normalan i korektan odnos sa vama. Svaka dobro i najljubaznije bih vas zamolio da odgovorite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne postoji kolicina novca zbog koje cu tolerisati da neko vredja i napada ljude koji rade sa mnom u bilo kom svojstvu na bilo kom mestu.

Odgovore si dobio prvi, drugi, treci put, .... 

Odgovor se nece promeniti.

Ako mislis da neko vara, prijavi, ali tvoje izlive "jer si dobro dete, ali malo nervozan", kao sto nam je receno, zaista necemo tolerisati.



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:37:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.