Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:24:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ('',)  (Pročitano 684 puta)
04. Okt 2004, 19:37:31
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Usao Ciga u prodavnicu u Milanu, prodavac mu kaze: Bonđorno! -a Ciga će: Pa kako ćorno, tek sam ušao!


Šta je to
"dva mladeža i tri padeža"?
pa Karić, naravno


Upoznaju se James Bond i Jean Claude Van Damme: -Bond. James Bond. -Damme. Van Damme. Claude Van Damme. Jean Claude Van Damme.


Idu dve snicle ulicom i sretnu sarmu. Kaze jedna snicla drugoj: ''Vidi one, do juce se tucala sada se pokrila''!

Idu dve snicle ulicom i sretnu sarmu. Kaze jedna snicla drugoj: ''Vidi one, do juce se tucala sada se pokrila''!

IDU DVE PUSHKE ULICOM I PUCAJU OD SMEHA.

Momak i zenska sede u baru sami, kad ulazi John Wayne, upuca momka, dodje do zenske, sedne na momkovo mesto, i pita: "Sta ovako zgodna dama radi sama?"


Dosao Sekspir u prodavnicu i obraca se prodavacici: Molim vas jedan majonez.  - U tubi or not to be.

Ulaze u kafanu: Mujo, Haso, plavusa, Perica i pandur!
Sanker ih pogleda i kaze:
-Jel' ovo neki vic?


Evo najduzi vic na svetu
Ide kinez za kinezom...


Dodje frajer u prodavnicu i trazi da kupi salame: "Metar salame, molim. "Prodavac odgovara: "Ne prodajemo salamu na metar, nego na kilo!" A frajer ce: "Moze onda kilometar!"


Na granicnom prelazu carinik rutinski pita putnika:
- Viski, konjak, rakija, cigarete?
- Ne, hvala, ali može jedna malo gorca kafica!


Isle dve sarme putem i jedna se spotakne i padne, a ova druga ce na to: "Ne znas hodati, sva si smotana".

Osobi A prilazi osoba B B: "Nemoj da ti polomim pi*ku!" A: "Ajde pederu!", B se okrenu i prebije devojku osobi A.

Razgovaraj mucavi i celavi. Pita mucavi celavog: - Kkkooliko ti pppplacas bbbbbbbbbbbricu? Celavi odgovara: - Manje nego ti telefon.

Isla dva digitrona ulicom i pevaju "Racunajte na nas!"

Mati kaze cerci: - Idem do komsinice na 5 minuta, a ti promjesaj supu svakih pola sata.

Naljuti se Madjar, pa kaze:
- Jebem ti otac u picka!
- Valjda majku!?
- I njega!!

heeeeeeehe

***********************************************************

Sta plavusa odgovori kada joj neko kaze da ima lepo dupe? Pa jebi ga ...


Sta je najgluplje sto ste ikad videli? Policajka a plavusa.

Ulazi plavusa u prodavnicu.
Plavusa:
- "Kupicu jedne orbit zvake."
Prodavac:
- "Koje?"
Plavusa:
- "Ja sam!!!"


glupi:

Uđe krava u teretanu i kaže:
- "VADITE ME ODAVDE!!!"


Zasto neki psi imaju zatupaste njuske?
Zato sto trce za parkiranim automobilima!


Bila dva bojlera, sedela na grani i strikala. Prilazi policajac i kaze zabranjeno pusenje, a tek ce drugi bojler znao sam da je jednosmerna ulica.

Idu dva broda. Jedan po tone, drugi po kile!


Pogledaj plakat za ovaj film: dva sata zabave, dva sata smeha, dva sata uzbudenja, hajdemo ga pogledati! - Necu, ko normalan moze 6 sati sedeti u bioskopu?


Koja je razlika izmedju jednog krokodila?
Ukoliko je zeleniji, utoliko vise pliva.

Koja je razlika izmedju jednog pileta?
Ukoliko ima dve noge, utoliko je vise leva.

Sede dve zabe na lokvanju, jedna skoci u vodu, a druga ni pet ni sest, nego sedam i osam.

Upala dva debila u rupu. Kaze jedan: Ako budemo dugo cekali ja odo kuci!!!

Pitala uciteljica Pericu: "Sta je bilo prije, kokos ili jaje?" - Pa prije je bilo i kokos i jaje i islo se na more!


Kako ciganka zatrudni? Cigan se izd*ka na stol, a sve ostalo obave MUHE!
*************************************************************

Pricaju dva alkoholicara:
- "Jesi li sta doruckovao?"
- "Ni kapi", odgovori drugi

Pričaju dva pandura. Kaže prvi.
- Kupio sam pre neki dan četku za WC.
- I, kakva je?
- Ma šta ja znam. Više mi se sviđa papir...


Plese pandur sa zenskom na balu, i ona prokomentarise kako je sala veoma akusticna, a on kaze: "Vidim, i ja se klizam".


Dolazi sin ETFovac kod caleta da mu saopsti da posle 7 godina neuspesnog studiranja odustaje. Kaze mu cale: "Kako hoces, sine. Ja i deda nastavljamo!!"

Dolaze doktoru mlada zgodna devojka a sa njom jedna sva naborana starica.- Skinite se, - rece doktor mladoj zeni. - Oprostite, - rece starica, - mi smo dosli radi mene. Pa dobro. Onda isplazite jezik!


Sta je to; malo sareno u travi????
MRAV U NARODNOJ NOSNJI.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Dobri su.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Wink

*******************************************************************

Kako mozete da izdvijite bjelance od zumanceta a da ne slomite jaje??? Jednostavno! Ispusite ga dobro pa ce te vidjeti.


Kako se iz tanga gaca dobijaju obicne? Transformacijom zvezde u trougao!

******************************************************************
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:24:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.