Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji je operativni sistem po vama od ova dva bolji?
Symbian 7.0
29.3%  (22)
Symbian 8.0
42.7%  (32)
Windows Mobile 2003
12%  (9)
Windows Mobile 2005
16%  (12)
Ukupno glasova: 75
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Symbian Vs. Windows Mobile SmartphoneOS!  (Pročitano 17802 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
Ne smatram da je clarc kent-ov post bio besmislen, vec je ukazao na sustinu, da sve sto ima za sym ima i za wm!
Zaista?!? Na koji način je on došao do te suštine ili ti? Kakve dokaze je pružio za takvu tvrdnju? Možda treba da mu verujem na reč?
Citat
Ali takodje da je dizajn korkretnih telefona bolji, u cemu se u potpunosti slazem!
Ovo oko dizajna ja sam već rekao da ne volim telefone na preklapanje pa bili i sa OS-om koga nam u amanet ostaviše vanzemaljci. No ukusi su različiti i oko toga dzabe rasprave.
Citat
Da mi je par korisnika wm-a trazilo da pomognem u nalazelju pomenutih softvera ne bi mi bilo tesko, a ovako da proveravam softver koji je meni beskoristan, stvarno za to nemam vremena.
Kako to da onda imaš vremena da učestvuješ u raspravama i tvrdiš da je WM bolji a nemaš vremena da pružiš dokaze? Mani se takvih izjava, ili dokaži ili nemoj dzabe tvrditi nešto što "nemaš vremena da dokažeš"!!!
Citat
Ovako korisnici nokie bi trebalo da se u potpunosti zadovolje postom demosthenesa!
Možda korisnici WM OS-a?!? Korisnici Nokie imaju čime da se zadovolje! P.S. i to ne treba da plate da bi koristili! Smile Smile


IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
@razbojnick: A evo jos jedne lepe predosti WM5: Sa ovom verzijom WM OSa se brise razlika izmedju WM za PDA uredjaje i za Smartphonove, i cilj je da se izbrisu i razlike izmedju softvera za obe platforme, tako da ce biti moguce da se se ista verzija softvera koristi i na jednoj i na drugoj vrsti uredjaja. Ja licno ocekujem da ce se poboljsati ponuda WM smartphonova na nasem trzistu, da ne budemo ograniceni na samo dva modela, i naravno, da cene budu razumne.
To se isto dešava i sa Symbian OS-om 9.1. Radiće softver na gotovo svim modelima bez obzira na rezoluciju i veličinu ekrana, model i td. i td.
To da cene budu razumne - samo se nadaj!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.00
Ciglo, mnogo sebi dozvoljavas slobode, cak iako jesi moderator. "Glup", "neobrazovan" i slicne prideve slobodno okreni ka sebi. Ne vidim da sam ja tebe vredjao ili bilo koga drugog ovde, pa cu sad zatraziti javno izvinjenje od tebe, ili cu se obratiti nekom od administratora. Ovo nije pretnja, vec zelja da se izglade odnosi, ali ako se neces izviniti, ne preostaje mi nista drugo. Ja ne vredjam, pa necu da trpim da neko vredja mene.

Sto se ove teme tice, vise vidim korisnike Windows Mobile platforme da se javljaju sa konkretnim argumentima, iako je tema Symbian vs. Windows Mobile Smartphone OSa. Sem spiska programa na prvoj strani, ja bas nisam zapazio pro-symbian argumentovane postove, vec samo "Symbian forever" i slicne, ali na takve se ne osvrces, ali zato ako neko u istom maniru napise tako za WM - drvlje i kamenje po njemu, i to uglavnom od onih koji nisu primirisali WMu.

S obzirom da je tema pretvorena u cist napad na WM, bez zelje da se priznaju dobre strane (pitaj Mikelea sta misli o WM sada kad je probao), bespredmetno jje postalo postovati ovde. JNemam nameru da se lomatam i kopam po netu softver samo za symbian korisnike, kako bih ih uverio da postoji tona programa za WM SPV. Vec sam dovoljno napisao na tu temu, a imas i dve teme o MPx220, pa prelistaj povremeno, mozda iskoci neki program koji trazis. Ja sam, posle nabavke MPx200, sam kopao po netu trazeci softver i iznenadio sam se koliko je jednostavno bilo naci ono sto hocu.

Bas mi je drago, zbog tebe, naravno, sto imas sve WM programe od trenutka njihovog pojavljivanja, cak i "one za koje nikad nismo culi".  Smile Mislim, to je bas, bas super. Jesi li siguran da se saznanje korisnika o broju i vrstama programa za WM zavrsava sa onim sto se spomene ovde?
Ne znam kako si uspeo da zakljucis da WM korisnici cuvaju svaku informaciju o ovom OSu za sebe. Mora da je neki poseban nacin zakljucivanja na delu.

Vec sam napisao da favorizovanje bilo kog OSa i ubedjivanje drugih da je bas taj najbolji nikad nece imati osnova, a svako ce se opredeliti za ono sto mu odgovara. Ti si se opredelio za Symbian Nokije, i to je tvoja stvar. Mozda cu i ja, ko zna, ako bude prilike, ali o tom-potom.

Ne vidim zasto se ne bi pojavio veci izbor SPVa na nasem trzistu po razumnim cenama. Imas neku insajdersku informaciju ili sta?

Sto se mene tice, rekao sam dovoljno. Ocekujem da cu dobiti ono izvinjenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Ajmo "od pozadi":
Citat
Ne vidim zasto se ne bi pojavio veci izbor SPVa na nasem trzistu po razumnim cenama. Imas neku insajdersku informaciju ili sta?
Zavisi šta smatraš pod razumnim cenama. Meni su recimo razumne cene one ispod 300€ tj., oko 250 za neki strava uredjaj. Nije to mali novac. Informacije o cenama uvek možeš dobiti na specijalizovanim on-line stranama koje se bave mobilnim telefonima.
Citat
(pitaj Mikelea sta misli o WM sada kad je probao),
Pitao sam! Smile
Citat
pa cu sad zatraziti javno izvinjenje od tebe,
To možeš zatražiti u Skupštini Srbije ili u nekom političkom centru, ovo je ipak realnost i nema mesta takvim demagogijama o "jaaaavnom izvinjenju"! Ma nemoj? Ti bi da vredjaš nekoga indirekno time što ga teraš da koristi Google i pride dodaješ: "....naravno, ako znas da trazis,..." kao da je to namenjeno samo znalcima za WM OS(ili ne dao bog treba možda i tu oblast da studiram?!?), dok ti s' druge strane smeta što te nazivam glupim jer se prethodo upućivanje na Google samonadovezuje na to da je tebi u interesu da se ne sazna ime i prezime odredjene ili uopšteno aplikacija za WM(jer da kojim slučajem to ne misliš kako si tvrdio ne bi onda i vodio praznu polemiku bez dokaza i druge upućivao na Google već postavio direktan dokaz za tvrdnju) i realno sam pomislio da veruješ u to da lično na ovaj način i ovom temom pokušavam da izmamim imena softvera za WM od vas?!? Kako onda objasniti upućivanje na Google radi otkrivanja koji je OS bolji?!? Možda ne znaš a voliš da se hvališ?
Samim tim ništa od izvinjenja vama poklonicima te Motorole! Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2006, 18:27:50 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
A sada ću dozvoliti "još veću slobodu sebi" time što ću za navek zaključati ovu temu jer se već odavno pretvorila u čistu raspravu i bolje rečeno kafansku svadju - pod kojom sam i ja potpao(ne mogu da verujem) izmedju dva zaraćena tabora(u to sam tek sada poverovao, zaista), bez ikakvih valjanih zaključaka koji bi trebali zadovoljiti samo njeno ime.
kada već svako zna da govori "Symbian Forever" ili "Motorola rules" tj., "WM OS najbolji na svetu" bez ikakvih dokaza i obrazloženja, već samo prostom demagogijom koja ne vodi nikuda, nemam druge no zatvoriti temu da ne bi pale još teže reči!!!

Lock!!!
« Poslednja izmena: 05. Maj 2006, 18:34:56 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.