Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Symbian programiranje!!  (Pročitano 10606 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Eh, još da neko napiše jedan dobar Tablić za Symbian pa da se proslavimo. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC One X
Desice se i to jednog dana Smiley

BTW, jel si probao? Jel radi na n70?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Desice se i to jednog dana Smiley

BTW, jel si probao? Jel radi na n70?
Sada sam video da si uopšte i postavio igricu. Nisam primetio. Well .. radi fenomenalno.  Smile Smile Smile
Svidja mi se čak i ideja kako je sam igrica realizovana, listić je odmah "pri ruci", bacanje nije komplikovano već odlično odradjeno, mesto za dva igrača, kolona je sasvim dovoljno za jedan mob. telefon, .... fali možda još kratko uputstvo za one koji nisu igrali Yamb i recimo malo doteraniji interfejs(recimo umesto polja "bacaj" možda bi mogla da stoji jedna grafička kockica na koju kliknuti, polja sa brojevima malo dizajnirati, pozadinu recimo ubaciti kao sa nekog stola za kockanje -> zeleno platno izgled, .....) u nekoj sledećoj verziji pa guraj na Handango i td. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC One X
Desice se i to jednog dana Smiley

BTW, jel si probao? Jel radi na n70?
Sada sam video da si uopšte i postavio igricu. Nisam primetio. Well .. radi fenomenalno.  Smile Smile Smile
Svidja mi se čak i ideja kako je sam igrica realizovana, listić je odmah "pri ruci", bacanje nije komplikovano već odlično odradjeno, mesto za dva igrača, kolona je sasvim dovoljno za jedan mob. telefon, .... fali možda još kratko uputstvo za one koji nisu igrali Yamb i recimo malo doteraniji interfejs(recimo umesto polja "bacaj" možda bi mogla da stoji jedna grafička kockica na koju kliknuti, polja sa brojevima malo dizajnirati, pozadinu recimo ubaciti kao sa nekog stola za kockanje -> zeleno platno izgled, .....) u nekoj sledećoj verziji pa guraj na Handango i td. Smile

Thanx for the feedback.  Smile Za kolone je izvucen maximum iz symbian telefona; da su veci ekrani bilo bi ih i vise Smiley; uputstvo je u planu i to je prva stvar koju nameravam dodati, a sto se grafike tice planirao sam ja sve to, ali je bilo nekih problema prilikom kompajliranja kada sam pokusavao da namestim slike (iako mi se cinilo da je sve bilo u redu) Smile, tako da kad malo vise "procackam" program i ovladam malo bolje mogucnostima baratanja grafikom bice i toga...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Samo napred, sve pohvale. Igrica je odlična. Možda bi mogli da je gurnemo u neku posebnu temu tipa: "Yamb - prvo Burek izdanje" ili šta već! Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC One X
Sto da ne? Ako nista drugo, moze i u Freeware collection...  Smile
« Poslednja izmena: 05. Feb 2007, 18:40:56 od X3mE »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
pozdrav svima! Interesuje me ovo symbian programiranje, tacnije hteo bih da napravim program slican Map24 (ali da ne koristi GPRS vec da bude redovna aplikacija), tj. hteo bi da napravim virtuelnu mapu grada (2D), sa mogucnoscu pretrazivanja ulica za pocetak, pa me interesuje koji program bi bio odgovarajuci, i ako neko zna koju literaturu da nabavim?

Da napomenem da mi je znanje iz programiranja lose!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC One X
Imas alate i njihove opise na prethodnim stranama, ti proceni koji su ti laksi za koriscenje. Ja bih ti za takvo nesto  preporucio Nokijin SDK (ipak je to dosta, dosta komplikovan posao i trebace ti mnogo vise i vremena i truda preko Crossfire-a), linkove mozes naci na prethodnoj strani, a od literature ces morati da pribavis nesto za C++...
« Poslednja izmena: 06. Feb 2007, 15:30:28 od X3mE »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
Bilo koja literatura za C++, tipa za pocetnike, da pohvatam osnove ili ima nesto bas usmereno na Symbian programiranje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC One X
ne bi bilo lose da se prvo malo upoznas sa osnovama rada C++-a, a kasnije mozes nabaviti nesto i za Symbian, posto je to ipak malo komplikovanije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.