Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Swisslion Takovo Super Liga 2005/2006 - Prvenstvo u rukometu SCG  (Pročitano 15288 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
 Лиге - Swisslion-Takovo Супер - Заједница клубова - Табеле

Табела
Swisslion-Тakovo Супер лига за мушкарце
19. коло – 18/19.03.2006.

Назив Екипе                            Одиг  Поб  Нер Изг  Гол +  Гол -  Разл Нег Бод

1 ВОЈВОДИНА УНИВЕРЕКСПОРТ 19      14     0   5    559     488    71    0    28

2 ПАРТИЗАН Si&Si                     19      11     3   5    549     488    61    0    25

3 ФИДЕЛИНКА РАДНИЧКИ         19       11    2   6    536     521    15    1     23

4 СИНТЕЛОН                            19      10     3   6    562     549    23    0     23

5 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА                     19      10     2    7    541    525    16    0     22

6 ЈУГОВИЋ УНИМЕТ                  19      10     1    8    556    515    41    0     21

7 БСК ХЕБА                              19      10     1    8    553    563   -10    0     21

8 ПРОЛЕТЕР НАФТАГАС            19       8     3    8    576    566    10     0    19

9 ЈУГОПЕТРОЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР     19       8     2    9    603    613   -10     0    18

10 МЕТАЛОПЛАСТИКА               19       7     2   10   568    585   -17     0     16

11 ПЛАНИНКА ПРОЛОМ ВОДА     19      2      3   14   588    636  -48      0      7

12 ВРБАС                                  19      2      0    17  516     658 -142     0      4
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Rasplet u rukometnoj ligi

U domaćoj Svislajon Takovo muškoj rukometnoj ligi u subotu su na programu mečevi poslednjeg, 22. kola.

Završnica prve faze takmičenja je izuzetno uzbudljiva: četiri najbolja tima iz Srbije igraće sa dva crnogorska u ligi za prvaka, a plasman u to takmičenje izborila je samo Vojvodina. Za preostale tri pozicije bore se četiri tima:

Partizan - Železničar
Metaloplastika - Sintelon
Planinka - Crvena zvezda
Radnički Fidelinka – Heba

U preostalim duelima sastaju se:

Jugović - Vojvodina
Vrbas - Proleter

Svi mečevi poslednjeg kola počinju u 19 časova.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
U subotu su odigrane utakmice poslednjeg, 22. kola Swisslion Takovo Superlige za rukometaše, koje su odlučivale o učesnicima mini-lige. Šampion Srbije i Crne Gore, novosadska Vojvodina je kolo pre kraja obezbedila prvo mesto, pa je poraz u Kaću bio bez značaja.

Pored Novosađana, u nastavku šampionata, sa dve crnogorske ekipe za titulu će se boriti Partizan, koji je u poslednjem kolu bio bolji od Železničara, Sintelon, koji je slavio u Šapcu i Crvena zvezda koja je četvrtu poziciju obezbedila pobedom nad Planinkom.

Iz lige ispada Vrbas, a u plej-autu će superligaški status pokušati da zadrži Planinka.

Rezultati 22. kola:

Partizan – Železničar 32:28
Jugović – Vojvodina 21:20
Vrbas – Proleter 31:41
Metaloplastika – Sintelon 24:2
Planinka – Crvena zvezda 33:36
Fidelinka – Heba 36:26


Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
U subotu su odigrane utakmice 2. kola Zajedničke lige Srbije i Crne Gore za rukometaše u kojima su postignuti sledeći rezultati:

Vojvodina – Crvena zvezda 35:28
Sintelon – Lovćen 28:28
Berane – Partizan 29:29
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
3.kolo

Lovćen – Berane 24:19
Crvena zvezda – Sintelon 41:31

U četvrtak od 18.00 časova igraju Partizan – Vojvodina.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson 
A necemo valjda opet da izgubimo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Partizan – Vojvodina 34:31

U derbiju 3. kola Zajedničke lige za rukometaše Partizan je savladao aktuelnog šampiona Vojvodinu sa 34:31. „Crno-beli“ su do prvog trijumfa u Zajedničkoj ligi došli zahvaljujući neverovatnom preokretu u drugom poluvremenu, kada su nadoknadili minus od osam golova.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson 
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
HTC Touch Cruise
Petar Nenadić, kapiten RK Crvena zvezda
Čarolije Petra Pana

Petar Pan je moj novi nadimak. Tako me nedavno u derbiju sa Partizanom prozvao komentator RTS-a Nedeljko Kovinjalo i u klubu je to, naravno, odmah prihvaćeno - uz obavezni široki osmeh kaže Petar Nenadić (19), najmlađi kapiten u istoriji RK Crvena zvezda. Bek crveno-belih na parketu zaista deluje čarobno, sa neverovatnom lakoćom postiže golove - 137 do sada - i isto tako preskače rampe protivnika.

- Ne, ne bih menjao svoj rukomet ni za jedan drugi. Kad nešto zavoliš, od toga se retko rastaješ, svako isto misli.
Ni silne modrice ne mogu da utiču na tu odluku?

- Ne smetaju mi, to ide u rok službe. Jeste rukomet grub sport, ali trpim batine, na kraju, i ti ih vraćaš. Telo je aktivno sve vreme i noge i ruke rade svih 60 minuta. Modrice jedino teže podnosi moja majka Dragica. Ne, ne psuje igrače, ali joj nije lako.
Porodica Nenadić je rukometna porodica?

- Ima nas, otac Velibor, stric Marko, ali i moj mlađi brat Draško (16), koji igra za Partizan. Svi smo zvezdaši, i on je, nego šta, i to veliki. U Partizanu je počeo zato što su mu njihovi treninzi bili u blizini škole i kuće. U derbiju navija za brata. Generacijski nismo u mogućnosti da igramo jedan protiv drugog, ali nadam se da ćemo se u budućnosti sretati u evrokupovima.
Nazire li se to odlazak sa "Marakane"?

- Hm, možda... Ovo je 90 odsto moja poslednja sezona u crveno-belom dresu, najviše bih voleo da se oprostim titulom, ali videćemo. Nisam od onih likova koji jure pare i ugovore sa velikim klubovima. Mnogi su otišli u jake timove, a posle se pokazalo da nisu imali osnovu za tako nešto. Vreme je da se afirmišu neki novi klinci, iako sam i ja takav, pa da, samo mi je 19.
A koji je to klub po meri?

- Neka ostane tajna, ima do jula vremena.
OK, da se onda vratimo u sadašnjost, može li Petar Nenadić nekad da postigne manje od 10 golova na utakmici?

- Ne umem da objasnim šta mi se dešava na terenu, ali tvrdim da ne bih uspeo da nije mojih saigrača. U prvom delu sezone svi smo bili katastrofalni, ja zasićen i povređen. Lek sam pronašao u dobrom treningu. Proleće je donelo velike promene, od pretposlednjeg tima u ligi došli smo u situaciju da se borimo za titulu. Sa trenerom Vukom Roganovićem, sjajnim pedagogom, dobili smo mnogo na samopouzdanju i disciplini, svaki minut nam je osmišljen.
Šta je uticalo na vaš preporod?

- Seniorska reprezentacija! Kada ispred tebe na gol stane jedan Arpad Šterbik, nema mesta egzibicionizmu, čak ni na treningu. Tu sam shvatio da u svakom momentu moraš šutirati sa 100 odsto snage, ne sa 80, 70 nego maksimalno. Ranije sam radio sve iz emocija, a sada iz glave. Svestan sam kada slabo igram, ne smatram da se povlačim, već gledam kako da proigram krilo, pivota... Svi su sada u fazonu kako zaustaviti Peru, ali zato kada Peri ne ide, on razigrava druge i oni pogađaju.
Sada Zvezdi baš dobro ide, slavite li pobede?

- Baš ih je bilo mnogo ove godine, izađemo negde, zajedno naravno. Uglavnom su to privatne žurke, ali odemo i do splavova. Posle utakmice s Partizanom bili smo na "Akapulku", i to zato što smo svi išli, inače ne volim pozerska mesta gde svi gledaju s kim si i kako si obučen. U tu priču se sigurno ne uklapam, jer sam po ceo dan u trenerci i patikama. U tome mi je najprijatnije, farmerke oblačim u svečanim prilikama (smeh).
Postoje i momenti kada menjate izgled?

- Dogovorili smo se da svi do jednog pustimo brkove ako uđemo u plej-of. Dugo smo smišljali šta da radimo, a onda je Šišić izneo svoj predlog, koji je odmah i usvojen. Bila je to odlična fora iako smo bili smešni do bola. Ako dođemo u situaciju da se borimo za titulu, smislićemo još nešto za finale, samo da ga bude. Svaki bod je novi korak ka peharu i ističem, iako će možda zvučati prepotentno, da sam ponosan što sam vođa ove generacije.
Govorite direktno, bez straha?

- Takav sam, ne pripadam onima koji svašta pričaju iza leđa. Kažem šta mislim, ali ne da teram nekom inat ili slično. Izletao sam ranije, ali to je bio mladalački hir. Jedini strah koji imam jeste od povrede, a svakog igrača poštujem. Ozbiljan sam u svom poslu, dokaz za to je i da moj najbolji drug u utakmici postaje najljući neprijatelj. Srećnim me čini porodica, kada smo svi zdravi i zadovoljni. Majci sam najlepši i najbolji, bratu idol, isti prijatelji su uz mene, šta ću više?
T. Dragojević

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
SonyEricsson K800i
11/05/2006 | Izvor: B92
Zvezda deklasirala Partizan

U večitom derbiju rukometaša Crvena zvezda je ubedljivo savladala Partizan na Banjici u okviru 6. kola zajedničke lige sa 37:26. To je treća pobeda crveno-belih nad večitim rivalom ove sezone, koja ih stavlja u red konkurenata za titulu prvaka državne zajednice.

Briljirao je kapiten Zvezde Petar Nenadić koji je postigao čak 14 golova, a sjajno ga je pratio Srđan Trivundža sa devet. Takođe treba istaći i golmana Vladimira Perišića koji je odbranio tri sedmerca, ali i nekoliko vrlo izglednih prilika.

Crvena zvezda je tokom čitavom meča imala prednost koja je varirala, a jedino što je Partizan uspeo, to je da izjednači početkom drugog poluvremena na 16:16.

Zvezda je ovim trijumfom preskočila Partizan na tabeli sa osam bodova, jednim više od večitog rivala.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.