Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Swisslion Takovo Super Liga 2005/2006 - Prvenstvo u rukometu SCG  (Pročitano 15292 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Partizan savladao Metaloplastiku


U zaostaloj utakmici 4. kola Swisslion Takovo Superlige rukometaši Partizana su na Banjici savladali Metaloplastiku sa 35:25. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Tomić sa 10 golova.

Posle ove utakmice Partizan se priključio Fidelinki, Jugoviću i Proleteru koji nakon 4. kola vode na tabeli sa 6 bodova, dok je Metaloplastika ostala na začelju i jedina uz Crvenu zvezdu nema nijedan osvojen bod.



Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rezultati 5. kola
Planinka - Partizan Si&Si 30:35 (14:16)
Metaloplastika - Jugović 28:28 (14:16)
Vrbas - Fidelinka 24:33 (11:16)
Heba - Železničar 31:31 (14:18)
Crvena zvezda - Vojvodina 26:28 (10:12)

U četvrtak se sastaju Sintelon i Proleter.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
U mečevima 6. kola rukometne Svislajon Takovo Super za muškarce postignuti su postignuti sledeći rezultati:

Jugović Unimet - Planinka          34:33 (15:15)
Vrbas           - Metaloplastika    33:34 (16:16)

Preostale utakmice 6. kola odigraće se u sredu 9. novembra:

JP Železničar - Crvena zvezda
Vojvodina       - Sintelon
Fidelinka       - Proleter
Partizan SI&SI  - BSK Heba
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Partizan – BSK Heba 44:33
Vojvodina – Sintelon 28:22
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Danas Zvezda - Partizan (18h TV)
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Prvi tim na tabeli nije uspeo da dobije poslednjeplasiranog! Zvezda - Partizan 27:27.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Eh to je Derbi  Smile

navijanje je bilo dobro samo sto je vas misheva vise doslo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Možda je navijanje bilo dobro, ali igrači koji igrajju u oba tima su neverovatno neuigrani! Stvarno je bilo mnogo izgubljenih lopti (pogrešnih dodavanja, ispadanja lopte iz ruke  Smile). Jedino su bili dobri golmani!
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Večiti derbi završen podelom bodova

Rukometaši Crvene zvezde i Partizana odigrali su nerešeno 27:27 (14:15), u derbiju 7. kola Svislajon Takovo Super lige Srbije. U duelu vodeće i poslednje ekipe na tabeli, očekivalo se da će "crno-beli" imati lak posao, ali Zvezda je pružila jak otpor i na kraju propustila priliku da pobedi.

U prvim minutima dominirali su "crveno-beli", koji su poveli sa 3:0. Partizan je izjednačio i u 21. minutu bilo je 8:8, a u 27. minutu 12:12. Krajem ovog dela igre vodeći tim na tabeli uspeo je stekne prednost od dva gola (15:13), ali su rukometaši Crvene zvezde do odmora golom Petra Nenadića smanjili prednost.

U drugom poluvremenu Zvezda je uspela da nametne svoj tempo i da preokrene rezultat u svoju korist, tako da je u 46. minutu bilo 23:20. Ipak, "crno-beli" uspeli su da finiš derbija učine zanimljivim, jer se od 52. minuta, kada je bilo 24:24, do kraja igralo "gol za gol".

U ekipi Crvene zvezde najviše su se istakli Petar Nenadić sa devet i Milan Chorović sa šest golova, a u timu Partizana Predrag Vujadinović i Aleksandar Stanojević sa po osam golova. Posle meča bek "crno-belih" Petar Nenadić ocenio je da je večerašnji derbi bio jedan od najneizvesnijih koje je on odigrao.

"U 'večitom derbiju' ne može da se predvidi pobednik. To je pokazala i ova utakmica, bez obzira na plasman ekipa na tabeli. Mislim da je Zveda osvajanjem boda dobila motivaciju i uspela da vrati samopouzdanje", rekao je Nenadić i dodao da samo sudije nisu bile na visini derbija.

Rukometaš Partizana Predrag Vujadinović smatra da je njegov tim mogao da pobedi, ali da nije imao dovoljno koncentracije u završnici meča.

"Mogli smo da pobedimo. Imali smo 10 sekundi za poslednji napad. Ipak, zadovoljan sam rezultatom, jer mislim da je derbi ispunio očekivanja. Prema stanju na tabeli Partizan je trebalo lako da okonča ovu utakmicu, medjutim, drugačije je kada se izadje na teren", rekao je Vujadinović.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Partizan – Sintelon 29:29
Vrbas – BSK Heba 26:32
Metaloplastika – Planinka 34:31
Železničar – Proleter 31:27
Fidelinka Radnički – Vojvodina 29:27

Utakmica između Jugovića i Crvene zvezde je odložena.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.