Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:40:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svi muški strahovi  (Pročitano 1095 puta)
13. Jul 2007, 10:44:19
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s
Svi muški strahovi (1)

Dečaci, kao što je poznato, ne plaču i ničega se ne boje. Takođe je poznato da zbog konstantnog prikrivanja emocija nervni sistem kod muškaraca popušta mnogo ranije nego kod žena. Čega se sve to muškarci plaše a nerado govore o tome?

Prvi opšti strah je taj da ćemo protraćiti svoj život. Shvatiti da je on proživljen, a da se nije ostvarilo ništa od onoga o čemu smo maštali - pravi je košmar, i to rasprostranjen. Svi mi imamo maštarije, nekakve situacije u kojima želimo da vidimo sebe po svaku cenu. Držimo ih u glavi razmišljajući da ćemo kad-tad, kad se izvučemo iz tekućih obaveza, izaći na scenu sa gitarom, upravljati mlaznim avionom i prepustiti se uživanju tajlandske masaže.

Međutim, što vreme više prolazi, sve nas jače pritiska životna realnost, a svetla budućnost i dalje je daleka. Šta učiniti sa tim željama da ne biste sleteli sa koloseka u momentu krize srednjih godina? Pre svega, treba preispitati svoje želje i razumeti koje od njih su ubačene u našu glavu reklamama i stereotipima, a koje su one bez kojih će život biti nepotpun. Iako već duže vremena vodite ugodan život, vreme je da se rastanete od dečjih maštarija.

Ako su se pojedine vaše želje pretvorile u ideje koje vas opsedaju, ispišite ih na papiru i zalepite ih na frižider. Što češće bacajte pogled na njih i postavite realne rokove ispunjenja.

Onda možda neće proći dugo a uz trud koji ulažete i pravilno raspoređenu energiju uspećete da postanete rok zvezda. Čak ni kursevi za upravljanje avionima nisu toliko skupi, mada ćete verovatno morati da se pomirite sa tim da će vam za mlaznjak trebati ipak malo više vremena. Tajlandska masaža nije nešto nedostižno, samo treba prelomiti - sakupiti novac, spakovati kofere i pronaći adekvatnu maserku. Po povratku u realnost, možda ćete uspeti da postavite sebi neki nov cilj koji vas neće toliko plašiti, jer ste prethodni uspeli da savladate koncentrisano i energično, onako kako se strahovi inače prevazilaze.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Nisam muško, ali ova tema mi je uvek bila zanimljiva sa ženske strane. Dakle i žene imaju velike snove, samo imaju i onu biološku "bubu" u glavi da treba da postanu majke i podignu potomstvo. Zato verujem žene uspevaju da ostvare neke od svojih snova lakše nego muškarci. Ali i žene se osečaju neostvareno kad sebi zacrtaju da "ulove največeg mamuta", da postanu direktori, manekenke, izazovne zavodnice, da se udaju za Dejvida Bekama,... Odatle potiču sve one anoreksične, histerične, džangrizave, nesnosne žene, koje se u suštini ne razlikuju od razočaranih muškaraca. I još nešto. Pogledajmo statistiku, najveći broj žene ( verovali ili ne ) umire od bolesti srca.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Uz malo truda i volje moze dosta da se postigne. Vecinu svojih snova sam ostvario zato sto sam se trudio i ulagao a ostaje mi jos jedan glavni kako bi bio potpuno srecan i da bi se na neki nacin osetio ispunjenim a to je da izdam knjigu. Imam 22 godine i znam da vreme ostvarenja i nije daleko samo se treba psihicki pripremiti za to i uspeh je garantovan ma koliko put bio tezak. Ne treba odustati na prvoj prepreci vec se treba boriti za sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s
Muškarci strahuju i od nekih pojedinačnih strahova, a sa njima se svako suočava na svoj način.

Sasvim je moguće da ste fascinirani figurom svog oca i da želite da u potpunosti ličite na njega. To je divno - oslobođeni ste briga koje imaju ljudi sa manje sreće od vas. Ponekad čovek sa užasom primećuje kod sebe osobine kojih se bojao više od svega na svetu. "Nikada neću biti takav", govorili su mnogi od nas, osuđujući očevu strogost ili površnost.

Očevi veoma utiču na naš život, jako su nam bliski, ali njihove mane teško prihvatamo. Rizik od toga da ćete ih naslediti jeste veliki, međutim, nikada se ne možete smatrati klonom svog oca, jer nosite i majčine gene. Zatim, pošto već poznajete očeve slabe tačke, možete se truditi da ih izbegnete i da ih kontrolišete u sebi.

Muškarci su nezavisna bića. Zbog toga pomisao na to da će provesti poslednje godine u staračkom domu izaziva želju za samoubistvom kao poklonom za pedeseti rođendan. Možemo se pomiriti sa samoćom ili siromaštvom, ali nikada sa bespomoćnošću, jer je muškarac snažan i samostalan. On je dužan da bude u sedlu do kraja i da umre sa mačem u ruci, ili bar sa reketom za stoni tenis.

Međutim, bez obzira na zdravu ishranu i bavljenje sportom - starost na kraju sustiže svakoga. Niko nije oslobođen toga. Šta učiniti? Smiriti se. Patološka nezavisnost je još jedan kompleks koji pogađa muškarce. Svima nam je potrebna pomoć, bar u nekom obliku, a u tome nema ničeg lošeg, pogotovo ako dolazi od bliske osobe. Upravo te bliske osobe jesu najbolji katalizatori za pročišćavanje našeg organizma od straha, ili strahova - ako ih imate više; od onih dečačkih, preko onih iz vremena kada ste bili mladić do strahova sa kojima se nosi zreo muškarac, a kasnije i starac. Hrabro skupite snagu da izmenite ono što možete izmeniti, mir da prihvatite ono što se ne može promeniti i mudrost da razlikujete jedno od drugog.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mmm po Frojdu, prvi, primarni, iskonski strah je strah od kastracije, na tom strahu se temelje svi ostali strahovi kod muskaraca, i zaista kad se dublje razmotre, u osnovi svakog straha je strah od ' gubitka muskosti'( naravno ne treba bukvalno bukvalno shvatati)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
da ,da ....Svaki mushkarac da bi se ostvario kao takav mora da kastrira supermena u letu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 319
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
lol?

jesam mushko ..
posedujem mashtanja ..
imam strahove ..
a chime da ih lechim ..
sa sexom ?
imam strah od sexa ..


Smile

lol, nisam mushko ..
hocu da budem k*rva ..
da me svi vole ..
bolestan sam ..
sve bih vas pobio ! !
dalje ne znam shta ..




elem drugi put ..
nisu svi isti ..
mada, godine su godine, to treba svi da znaju !

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:40:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.