Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:54:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svi muškarci varaju  (Pročitano 25620 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.62
Svako neka radi onako kako on oseća da treba, ali ne valja ni sopstvene svetonazore drugima naturati.

Ko može - neka trpi, ko ne može - neka ne trpi. Prostije od pasulja.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Citat
Možda trpljenje nije najbolja reč...već razumevanje i prihvatanje.Nekad samo prihvatanje iz ljubavi

Naravno. Problem je sto vecina ljudi osudjuje nevernika, a retko ko ume i zna da prihvati coveka sa svim njegovim slabostima, pa i tim sto se tice neverstva. Ja licno poznajem nekoliko musakraca koji su fenomenalne osobe, dobri ocevi i muzevi, jako vredni u svom poslu, posteni ljudi i odani prijatelji ali eto - imaju i tu slabost zvanu zene. Ja cu uvek pre prihvatiti ovakovg muskarca pored sebe, nego nekog sa drugacijim manama, recimo skrticu, papucara, ili neambicionzu lenstinu koja mi je verna. Mislim tako bi trebalo ,ipak se u zivotu nikad nista ne zna ali bukvalno Smile

Citat
Nekoliko mojih prijatelja je prestalo da se druži sa nama jer su smatrali da je bolesno i nenormalno to što ja "trpim" i praštam.
To nisu pravi nego lazni prijatelji tj lazni moralisti i zahvali Bogu sto ih vise nemas.  Smile

Citat
ništa ne bih postgla time kada bih ga naterala da pilji samo u mene.On bi bio nesrećan, ja bih bila nesrećna.
Jednostavno, ja znam da me voli...ma koliko to naizgled bilo čudno i nemoguće, ja njega volim i to je to.

Obicno takvi i obozavaju svoje zene. Onaj ko ti kaze da te ne voli jer te vara , nema pojma o zivotu, a jos manje o muskarcima. Najbitinije je da se ljudi vole, a mane imamo svi i prava stavr je coveka prihvatiti sa njegovim...mozda se i zbog te ljubavi promeni, nikad se ne zna !  Smile Smile


Citat
Postoje kompromisi koji se ne prave.

Naravno da postoje, videces i sama za koju godinu, ili neces hteti da vidis - mi odlucujemo kao sto si lepo rekla u zadnjem postu  Smile

« Poslednja izmena: 20. Sep 2010, 16:47:15 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Citat
nego zagovaranje toga da je prevara nešto sasvim prirodno i normalno).

Ne mislim i ne zagovaram, naprotiv...samo prihvatam da nisu svi isti kao ja.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.62
Ja licno poznajem nekoliko musakraca koji su fenomenalne osobe, dobri ocevi i muzevi, jako vredni u svom poslu, posteni ljudi i odani prijatelji ali eto - imaju i tu slabost zvanu zene. Ja cu uvek pre prihvatiti ovakovg muskarca pored sebe, nego nekog sa drugacijim manama, recimo skrticu, papucara, ili neambicionzu lenstinu koja mi je verna. Mislim tako bi trebalo ,ipak se u zivotu nikad nista ne zna ali bukvalno Smile
Lo, prema ovome ispada da postoje 2 grupacije muškaraca. Prvi su ''dobri ocevi i muzevi, jako vredni u svom poslu, posteni ljudi i odani prijatelji ali eto - imaju i tu slabost zvanu zene'', a drugi ''nekog sa drugacijim manama, recimo skrticu, papucara, ili neambicionzu lenstinu koja mi je verna''.  Smile

Znam da ne misliš tako, ali tako je ispalo.

Citat
Postoje kompromisi koji se ne prave.

Naravno da postoje, videces i sama za koju godinu, ili neces hteti da vidis -
Ne, ne za koji godinu, ne za 10 godina, nego sada. Znam šta je ono što nikada ne bih tolerisala, ali ni činila i očekivala da meni bude tolerisano. Mislim da je to fer.

Citat
nego zagovaranje toga da je prevara nešto sasvim prirodno i normalno).

Ne mislim i ne zagovaram, naprotiv...samo prihvatam da nisu svi isti kao ja.
To i rekoh u prethodnom postu. Kako ko može i voli, šta se mene to tiče.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia N97
Ja sam ovde nauchio, da su zhene prilagodljiva bice ... krajnje. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ja sam ovde nauchio, da su zhene prilagodljiva bice ... krajnje. Smile

Samo na Forumu i samo kad pisu, samo u teoriji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia N97
"In theory, Communism works ... in theory"  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Citat
Lo, prema ovome ispada da postoje 2 grupacije muškaraca. Prvi su ''dobri ocevi i muzevi, jako vredni u svom poslu, posteni ljudi i odani prijatelji ali eto - imaju i tu slabost zvanu zene'', a drugi ''nekog sa drugacijim manama, recimo skrticu, papucara, ili neambicionzu lenstinu koja mi je verna''.  Smile

Znam da ne misliš tako, ali tako je ispalo.

Poenta je da je slabost prema zenama mana preko koje bih Ja radije presla nego preko nekih drugih. Smile

Citat
Ne, ne za koji godinu, ne za 10 godina, nego sada. Znam šta je ono što nikada ne bih tolerisala, ali ni činila i očekivala da meni bude tolerisano. Mislim da je to fer.

Jeste fer i krajnje korektno sa tvoje strane, slazem se. Ja samo kazem ono to je i Brana napisala, a to je da ne ocekujem od bolo koga da ima iste slabosti ili vrline kao sto ih imam ja. To sto sam ja verna po prirodi ( nadam se da jesam ,to se nikada ne zna, vrlo moguce je da i ja poludim posle 5 g braka recimo ) , to je nesto moje i ja zaista ne ocekujem da svi ljudi budu takvi. A napomenula sam da kad se ''vara'' partner, da postoji vise nacina i zalazem se za onaj kod kojeg nema povredjivanja bilo koga, znaci nemoj da radis nesto sto ce nekoga sjebati, baciti u depresiju, ko ce biti tuzan i patiti zbog tebe - Ko razume, shvatice. Smile Smile


IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Kada smo davno, davno započeli naš komplikovani odnos bilo je mnogo stvari za koje sam govorila, štaviše tvrdila da ne mogu i da nikad ne bih i da ne bih oprostila ovo i ono.
Život nosi nepredviđene okolnosti koje čine da čovek menja uverenja i stavove.
Zbog odustajanja od nekih svojih principa i stavova sam gorko zažalila i patila dugo i intenzivo....sve dok nisam shvatila da me nije ubijalo odustajanje od istih već to što sam ih uopšte i imala.
Da mi je neko rekao pre 15 godina da ću istoj osobi koja me "varala", odlaziila i dolazila u moj život kad mu se ćefne, šest meseci negovati, menjati pelene i prati zube...rekla bih "nema šanse"...pa ipak jesam.
On je meni prepisao ceolupnu svoju imovinu...sve nekretnine, biznis, čak i tekući račun...mogla bih time uvek da ga ucenim, ojadim, uništim...ali nije u tome stvar...želim da to bude njegova odluka, da se posveti.
Dok sam razmišljala na način na koji je Bambina pomenula (o tome kako se sa drugom mazi i ljubi), zapravo sam sama sebi nanosila neviđen bol, a njemu to nije značilo ama baš ništa.
Kao što i sam kaže...ja sam jedina žena njegovog života i ne postoji ama baš niko koga voli osim mene.
Meni nije potrebna sloboda, volim da se posvetim, privržena sam po prirodi...on je drugačiji, potrebna mu je sloboda, da nešto može, a i ne mora da uradi i da zna da ga to neće koštati gubitka mene.Sloboda je oslobađajuća i često gubitak ograničenja zapravo unosi pravi kvalitet u život.
Znam da delujem kao neka jadnica i kao da racionalizujem sopstveni jad...ali zapravo nije tako..ja sam probala i ovako i onako, i sa starijima i mlađima, jednostavno on je moja druga polovina, kao što sam ja njegova i svaki dan bez njega mi je prazan, ma šta god neko drugi mislio o svemu tome.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2010, 21:58:34 od Brana.M »
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.62
Citat
A napomenula sam da kad se ''vara'' partner, da postoji vise nacina i zalazem se za onaj kod kojeg nema povredjivanja bilo koga, znaci nemoj da radis nesto sto ce nekoga sjebati, baciti u depresiju, ko ce biti tuzan i patiti zbog tebe - Ko razume, shvatice.
To je po nekom idealnom scenariju koji je u realnosti moguć koliko i to da ti se kosa ne sjebe kad je vlažno vreme.
Impossible.  Smile

Na Braninu priču ne želim da stavim nikakav komentar, zato što je u pitanju pričanje lične priče i iznošenje stvari iz njenog najintimnijeg života, stoga bi svaki moj komentar zvučao kao neko mešanje u isti i to na vrlo neukusan način. To preskačem.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:54:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.