Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: :: Svetski rekord u dj mixu  (Pročitano 8371 puta)
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa umetnost je uzeti neki instrument i odsvirati neke tonove...A ne proizvodnja sumova sa plocama...Il sklapanje semplova koji su vec uradjeni...Techno je 'muzicki smer'  bez poente il kako da kazem...Nema tih reci da to kazem...Znaci svi do sad klasika, rock, jazz i sve ostalo su svirali i svirali su pet ljudi u jednom ritmu i to u raznim ritmovima...A techno ti je jedan covek pusta semplove a ritam naziva ono bum, bum, bum...TO je kao  ritam...I to u svim proslim smerovima ljudi su prvo morali da savladaju tehnike odredjenog instrumenta pa onda i ritam i muzicku teoriju da bi na kraju mogli da sviraju a ovi 'pravi' DJ-evi cim dotaknu plocu vec sviraju...A za ove 'nase' DJ-eve ni da ne pricam...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nauci malo da budes tolerantniji u muzici.. bez obzira na sve... kada sam napet sumovi enigme, jmj-s i nekih drugih ambiental muzicara me mogu mnogo bolje opustiti od gitare koju iznad svega volim.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 329
covek nije normalan  
IP sačuvana
social share

You gotta watch them,
Be quick or be dead,
Snake eyes in heaven,
The thief in your head..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa enigma slabo...ali zato Enya je super ali to je ipak daleko od techna...Pa ne slusam ni ja stalno gitaru ali techno nikad!Ako hocu nesto drugo onda pustim Beethoven-a ili Mozzarta ...A to su ljudi sa kojima bih se i rock legende tesko nosile...I na kraju ja priznajem da nisam normalan al bar umem da vidim sta je smece a sta ima neku cenu...A ovaj techno danas je hit a posle par meseci niko nije ni cuo za tog DJ-a... Ivane ovako nista licno ali tolerantniji sam ja mozda i vise od tebe...mozda ne u muzici ali generalno verovatno jesam...NE MOGU da budem tolerantan kada je u pitanju umentost!!!
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
O cemu ti pricas, a pri tome poredis "babe i zabe"? Daleko od toga da DJ pusta semplove...

A to sto ti ne volis neki muzicki pravac, pa ga na osnovu toga sto ti to ne volis - osudjujes kao losim... Tu ne mogu mnogo da pomognem.

Nije da ja branim ovde neki muzicki pravac ili slicno (ja na prvom mestu ne volim techno)... Stvar je u tome da o stvarima koje ne poznajemo dovoljno dobro - o njima ne treba ni da pricamo...

A mislim da je i sama podela muzike na pravce generalno losa stvar. Naravno, o ukusima ne treba raspravljati.
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Generalno Pero, ja mogu da budem prema nekim stvarima netolerantan, ali uvek kada to jesam dobro znam o cemu pricam, a ti koji si u zivotu cuo elektronsku muziku 5 puta to tesko da mozes imati previse pojma o njoj, vidi se iz svakog tvog komentara.
Posebno mi nije jasno kako bilo koga mozes osudjivati danas kad ni rock muziku vise ne sviraju kako su je nekad svirali.
Cinjenica da za mene Knockin on a heavens door ne mogu zameniti ni paul van dyke ni spiller ni neki slican dj, ali isto tako ni faithless kada radi we come one live, ili insomniu ili god is dj takodje ne mogu ni na seknud da ostanem ravnodusan, al ni na sekund.
Uzimas za primer nekog loseg dj-a... pa ajde da uzmemo za primer kao predstavnika roka avril lavigne i ja odmah pristajem da me lincuju kao jeretika jer za mene ta mala dileja nikad nece biti predstavnik muzike koju slusam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa dosta elektronske muzike sam ja cuo...Za Faithless nisam nista rekao posto Faithless znam da su svirali uzivo...Al ako uzmemo danas nekog DJ-a on nema teorije da odsvira nesto uzivo a + Vecina techno pesama koje su hitovi su obrade starih rock pesama...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
kazem... ne uzimaj najgore za primer... u svakog vrsti muzike lose je lose. uzimaj najbolje pa poredi
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
Citat: Pero
Pa dosta elektronske muzike sam ja cuo...Za Faithless nisam nista rekao posto Faithless znam da su svirali uzivo...Al ako uzmemo danas nekog DJ-a on nema teorije da odsvira nesto uzivo a + Vecina techno pesama koje su hitovi su obrade starih rock pesama...


Pa posao DJ-a nije da svira vec da pusta vec gotovo i mixuje to isto.

I jos nesto, ako je nesto elektronsko, to ne znaci da je to techno.
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa najbolje vecinom i jesu obrade...Inace ja Trance, House, Techno, Psyhodelija i sve ostalo nazivam technom....
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.