Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetski prvak u boksu brutalno pretukao starca  (Pročitano 748 puta)
15. Avg 2012, 23:31:44
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Nikola Stevanović (25), svetski prvak u velter kategoriji za IBF boksersku asocijaciju, osumnjičen je da je prekjuče pretukao radnika Beogradskog vodovoda Dragojla Jovanovića (58), kome je ostalo još dve godine do penzije.



Mislio sam da će me ubiti kada je počeo da me udara pesnicama gde je stigao. Pravio sam se da sam u nesvesti, što ga je valjda uplašilo da me je stvarno ubio, i onda je otišao. Sve je počelo tako što je pokušao da parkira BMW pored bagera koji je stajao i ja nisam bio u njemu. Udario je kolima kašiku bagera. Izašao je iznerviran, teturao se, kao da je drogiran. Počeo je da viče i da mi preti da će mi razbiti glavu. Jedna devojka mu je prišla, koju su valjda čekali, i pokušala da ga smiri, kao i ljudi koji su sve gledali. Vratio se u kola i pomerio ih. Nakon toga sam ja ušao u bager i odvezao ga malo dalje, gde je trebalo da nastavim da radim. Međutim, pošli su za mnom kolima i Stevanović je nasrnuo na mene dok sam sedeo u kabini i tada je počeo pakao - kaže za “Blic” pretučeni radnik.

 

Sve se dešavalo prekjuče oko 8.30 ujutru u beogradskoj Ulici Mije Oreškovića kod broja 35, i policija je osumnjičila Stevanovića za napad, a njegovog prijatelja Petra Bajića (25), koji je bio sa njim u BMW, za nasilničko ponašanje.





 Jovanović navodi da ga je svetski prvak u boksu udarao pesnicama dok je sedeo u kabini bagera i nije mogao da pobegne.

 

Nikada mi se ovako nešto nije desilo. Nadvio se preko mene i udarao me pesnicama. Pokušao sam da se zaštitim, da barem rukama pokrijem glavu, ali imam povređenu kičmu i nisam više mlad, ostalo mi je dve godine do penzije. Nisam uspevao, a on je bio toliko razjaren da me je čak ugrizao i za nogu kada sam se prevrnuo u sedištu - navodi Jovanović i dodaje da ga je prijatelj boksera Petar Bajić udario štakom.

- Taj drugi mladić gurnuo je štaku koju je imao kroz vrata bagera, dok me je Stevanović tukao, pokušavajući da me zakači i jednom me je udario u slepoočnicu - kaže Jovanović.


On navodi da je njegov kolega pokušao da priđe i da ga spase, ali da je Bajić potegao nož i zapretio mu.


U policiji navode da je Stevanovića privela Interventna brigada jer se udaljio sa lica mesta, i pušten je da se brani sa slobode u dogovoru za tužiocem.

 

Bajić je osumnjičen u policijskoj stanici za nasilničko ponašanje, kada je počeo da viče na policajce.


"Blic" je juče pokušao da stupi u kontakt i sa osumnjičenim bokserom Stevanovićem, ali je on bio nedostupan.



Izvor
 



Kako bi mu se najebo keve!!!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
« Poslednja izmena: 15. Avg 2012, 23:35:00 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.