2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetska odbojkaška liga 2017  (Pročitano 5871 puta)
03. Jul 2017, 00:27:27
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Orlovi otputovali u Brazil, Ivović: Želimo da opet osvojimo zlato

Odbojkaši Srbije otputovali su u Brazil na finalni turnir Svetske lige.

Izabranici Nikole Grbića pokušaće da odbrane titulu na fudbalskom stadionu u Koritibi, koji prima više od 30.000 gledalaca.

Srbija će igrati u grupi K sa selekcijama SAD (sreda, 5. jul od 22.40 po srednjeevropskom vremenu), do je dan kasnije na programu duel sa Francuskom u istom terminu. Dve prvoplasirane selekcije plasiraće se u polufinale gde će se ukrstiti sa grupom u kojoj su Brazil, Rusija i Kanada.

MVP prošlogodišnjeg finalnog turnira u Krakovu Marko Ivović veruje da su srpski odbojkaši kadri da ponove veliki uspeh.

- Samo igranje na stadionu pred nekoliko desetina hiljada gledalaca je uvek neuobičajeno. Čini mi se da je čak zbog toga odbojka u drugom planu. Nadam se da imamo dovoljno vremena da se prilagodimo na sve što nas očekuje u Brazilu. U prvom delu igrali smo dobro, pokazali smo da imamo kvalitet, da selektor Grbić može da računa na 14 igrača. Nama ne treba nikakav pritisak, jer želimo da osvojimo opet zlato. U grupi su nam rivali Francuzi i Amerikanci, koji su taktički i tehnički dobro potkovani. Iskreno se nadam da ćemo biti na nivou i izboriti mečeve za medalju, rekao je Ivović, a prenele Novosti.

Sportska Centrala
« Poslednja izmena: 03. Jul 2017, 00:27:50 od inzaghi9 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Samo mi mozemo dobijemo Brazil
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Grupna faza - 1. kolo

Grupa A

utorak, 04. jul

Brazil - Kanada 3:1 (25:21, 17:25, 25:19, 25:19)
De Souza 18p - Vigras 15p

Grupa B

utorak, 04. jul

Francuska - SAD 3:2 (27:25, 20:25, 26:24, 17:25, 15:12)
Linel 20p - Peč 18p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Grupna faza - 2. kolo

Grupa A

srijeda, 05. jul

Rusija - Kanada 0:3 (23:25, 27:29, 17:25)
Kljuka 11p - Vernon Evans 14p

Grupa B

srijeda, 05. jul

Srbija - SAD 1:3 (22:25, 23:25, 25:19, 22:25)
Atanasijević 18p - Sander 22p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 583
Ne svidja mi se uopste kako igramo, gledao sam u juce mec, totalno bezveze smo izgubili.Prvo da krenem od selekcije igraca, ne kapiram bas neke izbore Nikole Grbica, npr. tehnicar koji je mozda i najbitniji sraf u ekipi, sto Nikola sigurno najbolje zna.Zar je moguce da mi nemamo boljeg tehnicara od Jovovica ? Lopte su mu spore prilicno, neprecizne, cesto iza ledja smecerima, prilicno je i predvildjiv, nema nikakav blok, jednom je pokusao da smecuje loptu koja se odbila posle dobrog servisa, ono je bilo plakanje od njegovog smeca lopta je jedva presla mrezu.Dakle sve u svemu mlakonja.Njegova alternativa na toj poziciji Buculjevic, je vec bolji po mom misljenju, bar prema onome sto sam video igra nam bolje funkcionise kad je on u igri, brze ide lopta na kraj, mada mi ni Buculjevic nije ostavio nikakav poseban utisak, prosecan igrac.
Idemo dalje, primaci servisa, Ivovic kao tip igraca mi se svidja bas, stabilan je prilicno, i na servisu i u smecu i u samom polju, njega mozda fizikalije malo sputavaju da bude svetska klasa, znaci u sustini da je 7-8 centimetara visi, covek bi bio zver, sve u svemu odlican igrac.
Drugi primac servisa iz prve postave mladji Kovacevic Uros.Secam se pre jedno 6-7 godina npr dok je stariji bio u prvoj postavi kako su mladjeg najavljivali kao novo cudo iz cuvene skole Ribnice, ubojiti smecer, levoruk, odlicne fizikalije itd, itd.Ja sam zaista ocekivao da ce mali biti cudo, ali prema onome sto vidim, on meni deluje kao da ce da se saplete ili ispuca loptu u aut kad krene na smec.Nijedna lopta mu nije, da se tako izrazim "cista", to sve bude neka frljoka, ili blok aut, ili ga izblokiraju.Mada kad mu je tehnicar Jovovic koji cini mi se uopste ne moze da razgranici da jer covek levak i uvek mu salje kratke lopte ili iza ledja, tako da necu da gresim dusu, mozda covek igra bolje sa drugim tehnicarem.
Korektor, isto jako bitran covek koji donosi najveci broj poena, ja koliko vidim Nikola forsira ovog Luburica uvek na pocetku meca, a covek donosi minimalan broj poena, u prevodu nista ne uradi od onog sto treba i onda automatski smo od pocetka u zaostatku.Opet kazem mozda gresim dusu, po fizickim karakteristikama, odrazu itd, on meni deluje kao dobar materijal za korektora, ali moguce da ga Jovovic ne "hrani" dobrim loptama. Sa druge strane Atanasijevic je meni bar, jedan sasvim dobar korektor, nije bas da je Miljkovic kao sto su ga proglasavali( takav igrac se vise nece roditi), ali u svakoj reprezentaciji iz svetskog vrha on bi mogao biti korektor po mom misljenju.
Srednji blokeri: Lisinac, kakva zver, mislim da covek ima verovatno najjaci odraz i jedan od najcih smeceva na svetu, ali dzaba kad nema ko to da iskoristi.Negde videh podatke o dosegu ruku prilikom bloka, i sad lupam svi negde oko 320 cm, kad vidim kod nekog imena 340 i nesto, naravno Lisinac.Uz dobrog tehnicara, nas najveci potencijal.
Podrascanin mi niti smrdi niti mirise, moze da prodje kao drugi srednji bloker.
Libero: ovde smo trenutno tanki, ne znam kakvo je stanje sa Rosicem, valjda je povredjen nesto, ali ovaj Neven Majstorovic je onako, prosecan libero, njegova alternativa je Skundric, koji je previsok za libera, jebem li ga, taj libero mora da bude do 185, mali i pokretan da sve stize i baca se., tako da vracajte Vasu Mijica iz penzije ili pisi propalo.
Generalno utisak o reprezentaciji:
-Kao i u vecini sportova igramo nekako sporo, zastarelo, na silu
-kontre useremo kao niko, nesto sto treba da bude lagana egzekucija i poklon mi gubimo
-psihicki smo nezreli, nemamo na koga da se oslonimo kad je bitno a nekad nismo znali gde cemo pre da l na Miljkovica, da l na Kviska Vujevica, da l na Vanju Grbica, ili sam Nikola nesto da improvizuje i sam osvoji poen ( i dalje se secam kako je umeo samo da se okrene zakuca loptu posle prijema i sve zamisljam Jovovica da to i jednom pokusa i zamisljam kako lopta odlazi u tribine verovatno.
-nedovoljno koristimo takozvani pajp koji je sve zastupljeniji u vecini reprezentacija iz svetskog vrha, pogotovo ono navlacenje na prvi tempo a zatim lagana egzekucija iz zone.Sjajna akcija koja uhvati blok u padu, gotovo neodbranjivo.
-servis nam je ocajan,Amerikacni bre svi napadaju smec servis i vecina servisa im ulaziu polje, kod nas dva tri igraca pokusavaju smec servis ili sve to bude nesto blago ili zavrsi u autu ili mrezi, a sa onim tehnickim servisima mozemo dupe da obrisemo.
-i za kraj da podvucem, treba nam npr jedan igrac tipa Bruno Rezedende, lucidan, inteligentan, nepredvidljiv, bukvalno motor ekipe, igrac koji ekipi daje smek, kao sto je nekad Nikola Grbic bio.I ovaj americki dizac Kristijansen npr, strasan tehnicar, nemam uopste predstavu nikad, kud ce otici lopta, a i ima onu stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Grupna faza - posljednje kolo

Grupa A

četvrtak, 06. jul

Brazil - Rusija 3:2 (25:18, 18:25, 25:19, 22:25, 16:14)
Souza 24p - Volkov 17p, Žigalov 17p

Brazil 2-0, Kanada 1-1, Rusija 0-2

Grupa B

četvrtak, 06. jul

Francuska - Srbija 3:2 (25:21, 25:20, 17:25, 18:25, 15:11)
Bojer 21p - Petrić 18p, Atanasijević 18p

Francuska 2-0, SAD 1-1, Srbija 0-2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
polufinale

petak, 07. jul

Brazil - SAD 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:19)
De Souza 18p - Sander 20p

Francuska - Kanada 3:1 (25:19, 22:25, 25:19, 25:21)
Ngapet 24p - Perin 15p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
finale

subota, 08. jul

Brazil - Francuska 2:3 (25:21, 15:25, 23:25, 25:19, 13:15)
de Souza 22p, Souza Rikardo 22p - Ngapet 29p

meč za treće mjesto

subota, 08. jul

SAD - Kanada 1:3 (25:18, 20:25, 22:25, 21:25)
Smit 14p, Sander 14p - Perin 13p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
generalni plasman

1 Francuska
2 Brazil
3 Kanada
4 SAD
5 Srbija
5 Rusija
7 Belgija
8 Poljska
9 Bugarska
10 Argentina
11 Iran
12 Italija
13 Slovenija
14 Japan
15 Australija
16 Holandija
17 Kina
18 Južna Koreja
19 Slovačka
20 Češka
21 Finska
22 Portugal
23 Turska
24 Egipat
25 Estonija
26 Španija
27 Njemačka
28 Meksiko
29 Austrija
30 Tunis
31 Crna Gora
32 Katar
33 Tajvan
34 Venecuela
35 Kazahstan
36 Grčka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.