Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetlana-Ceca Ražnatović o koncertu na Ušću, publici, deci, popularnosti...  (Pročitano 30023 puta)
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
"...Ovo je svet za neke vaznije, ovo je put za neke snaznije..."

Srecan put!

Ceca zakon!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Znate sta...sa takvim indijancima, nema sta da se polemise!

Narodna muzika je nesto drugo i nemam nista protiv toga (iako ne slusam, ali nema to sad veze)....Glupo je to sto se mnogi guraju tamo gde im uopste nije mesto. Dakle, "pojave" postoje samo kod nas i nigde drugde. U svetu svaka muzika ima svoj zanr i mesto, ali ovo ne.

Ovo je moj zadnji post na ovoj temi.
 
 Odjava!

Pa naravno da si se odjavio,kad ne znas sta mozes jos da kazes,da smislis.Za slucaj da se vratis na ovu temu,a skoro sam sigurna i da hoces,rekla bih ti da malo razmislis pre nego sto napises neke ovako smesne gluposti.Ako ne mozes da procenis sam na kom su nivou tvoje recenice,pitaj nekoga za savet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Moram samo da dodam jednu chinjenicu:
Ne znam da li moderatori obracaju paznju uopshte,ali svi mi koji smo izrazili svoje misljenje ,a kosi se sa "zhivela ceca" nismo nikog od vas uvredili u svojim postovima dok pojedine individue koriste vrlo ruzhne rechi i podsmevanja nashim misljenjima. Ako postoji makar i F od Freedom of speech onda bi to trebalo da sankcionishete,jer se tema ne zove "ovde se velicha Ceca" niti se zove "ovde se medjusobno pljujemo".
Nadam se da ne zamerate na dobronamernoj kritici,mada cenim da cete me i za ovo pljunuti.
U svakom sluchaju hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
bila je udata za onu pi*ku od coveka, kafandziju koga su svi znali, sta reci...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
» Freedom of speech onda bi to trebalo da sankcionishete,jer se tema ne zove "ovde se velicha Ceca" niti se zove "ovde se medjusobno pljujemo". «

peva jos mala debela sisacica...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
@ Dionis6

ne pisi vise postova za redom
koristi opciju izmeni odnosno modify

a sto se tice konstatacije o podsmevanju necijem misljenju...... ja pratim ovaj topic od starta, ali me zaista nije mrzelo da ga iscitam celog ponovo, bas zbog toga.... vecu netoleranciju su ovom prilikom pokazali oni koji su se javno izjasnili da ne vole Cecu... a oni bi kao trebali da sad budu nesto kulturniji, obrazovaniji i sl. od iste... (ovo prema njihovom licnom dozivljaju)

Ja ne volim njenu muziku, ali stvarno nemam potrebu da zenu pljujem... A oni koji imaju istu, e to je vec stvar za neku drugu pricu....
I ne, nije ovo topic "ovde se velica Ceca" niti ste od nas koji mozemo da priznamo da se taj koncert zaista desio, culi nesto u tom stilu...

@all

tema se zakljucava posto ocigledno sluzi ljudima da bi se prepucavali
ovo je deo bureka koji je posvecen muzici
a ne nekim bespotrebnim raspravama koje doticu sve samo ne muziku
a kako vidim da se to nece promeniti na ovom topicu

lock
« Poslednja izmena: 25. Jun 2006, 12:10:22 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.