Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveštenik tukao i vređao vernike u crkvi  (Pročitano 8976 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Zasto bi mi pratili ikakve norme i zakone ako se ne slazemo sa njima. Tako je i danas imas 300 majmuna u drzavi koji odlucuju za sve a u 99% se ne slazes sa zakonom ili amandmanom. Dakle gluposti

Hm evo jedno gledanje na ovo ne znam koliko su upoznat ali prije Hriscanstva dugo dugo vremena u  tom periodu vladavine  organizovanih religija sa raznoraznim bogovima zenska bica su smatra manje vrijednim
Pa su se tako na porodu ako je bilo zensko beeb najcece bacale
U vrijeme Rima to je poprimilo zastrasujuce razmere i bilo  je siroko rasprostranjeno
Nedavno u jednom otkopavanju jedne od katakmbi gdje su boravili najraniji Hriscani na podruciju danasnje Turkse pronadjeno je nekoliko stotina skeleta malih beba sve zenska dijeca
E sad posto se zensko dijete nije cijenilo i smatralo se normalnim da se odmah po porodu baci
Uzmimo sad tu cinjenicu i obrnimo je i recimo da su bacali musku dijecu  i da je to potrajalo do danasnjih dana a nema religiaj o kojima ti pricas drugar nema ni tebe ni mene zavrsili bi u nekoj katakombi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Citat
Zasto bi mi pratili ikakve norme i zakone ako se ne slazemo sa njima. Tako je i danas imas 300 majmuna u drzavi koji odlucuju za sve a u 99% se ne slazes sa zakonom ili amandmanom. Dakle gluposti

Hm evo jedno gledanje na ovo ne znam koliko su upoznat ali prije Hriscanstva dugo dugo vremena u  tom periodu vladavine  organizovanih religija sa raznoraznim bogovima zenska bica su smatra manje vrijednim
Pa su se tako na porodu ako je bilo zensko beeb najcece bacale
U vrijeme Rima to je poprimilo zastrasujuce razmere i bilo  je siroko rasprostranjeno
Nedavno u jednom otkopavanju jedne od katakmbi gdje su boravili najraniji Hriscani na podruciju danasnje Turkse pronadjeno je nekoliko stotina skeleta malih beba sve zenska dijeca
E sad posto se zensko dijete nije cijenilo i smatralo se normalnim da se odmah po porodu baci
Uzmimo sad tu cinjenicu i obrnimo je i recimo da su bacali musku dijecu  i da je to potrajalo do danasnjih dana a nema religiaj o kojima ti pricas drugar nema ni tebe ni mene zavrsili bi u nekoj katakombi

 Smile Smile Smile




Edit by Lightsoft: Nemoj post-ovati samo smajlije.
« Poslednja izmena: 23. Jun 2008, 23:01:51 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
To mi je poznato ali kakve veze to ima sa mojim citatom  Smile
To ne kontam uopste.
Ja samo kazem da ako se ne slazes sa svakim delom tvoga uverenja, trazi drugo. Nemoj da ostanes na istom. Na primer imas posao, shef je idiot, radnici ti zabijaju noz u ledja ali ti se svidja plata, hoces li ostati iako znas da nista neces promeniti ili ces naci nesto bolje za sebe.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa  u tom smislu je i poruka nesto bolje je Hriscanstvo u odnosu na ono sto je bilo ranije o tome sam govorio
SAd vecina zeli da postuje te zakone i norme a mala nekolicini medju kojima si i ti ne bi  Smile Smile
Salim se naravno ali o tome se radi u neku ruku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ok bolje je sada jer ne ubija toliko.
Potrazi malo po istoriji druze i videces da je Hriscanstvo sa svim vecim religijama laz.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Hriscanstvo sa svim vecim religijama laz
Ne bih bas tako rekao. Mozda pogresno interpretirano. Laz, u celosti, tesko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako kome Soft kako kome.
Meni jeste laz i zamazivanje ociju. Tek sad vidim koliko sam bio glup sto sam verovao u to.
Toliko je lepse i bolje ziveti i ne brinuti o tome  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Tacno, kako kome. Samo da ti drugar nesto kazem. Vise od tri decenije citam o tim stvarima, bilo sa religijske bilo sa naucne strane. Veruj jedno. Skoro, da ne kazem svakodnevno, iskrsavaju nove stvari, koje objasnjavaju neku od nepoznanica, a istovremeno otvaraju nova pitanja.
Mozemo pricati sta hocemo, ali nase uzdignuce i sagledavanje svega, ako je moguce, zavisi od nas samih. Mi smo kakvi jesmo. Da li nesto postoji ili ne, dosta cesto je iluzorno raspravljati o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Iluzije se razbijaju razumom i znanjem. Citati Bibliju nije znanje, tumaciti nije znanje, citirati nije znanje bar ne to znanje koje je nama potrebno. Shvatanje je cudna stvar i isto tako pamcenje takvih informacija. Vratimo se u skolu i sistem je sastavljen iz toga da ko najbolje ume da ponovi ono sto je procitao prolazi nezavisno da li je to dobro ili lose tacno ili netacno. To je istina da nova saznanja dolaze ali kad se vratimo na pitanje religije ta nova saznanja ne otkrivaju gotovo ista relevantnog za nasu diskusiju. I dan danas niko nema neki jaci odgovor ni za sta. Ideje su najbolje jer ih je lako promeniti dok je uverenje nesto drugo i mnooogo tesko da se promeni.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 

Tema je...?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.