Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 15:37:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve tajne 5. oktobra  (Pročitano 5939 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6230
Nije to kratko pamcenje, To jos izlazite iz komunsitickih pecina i smrdite na ideolosku memlu.
Te godine je bio sunovrat citave nase nacije od njenog postojanja do dan danas.
Ja verujem da je bilo lepo strvinama, neradnicima i kriminalcima.Ne radi nista a dobije, parce leba, dzak brasna, smrdljivu polutku. Za dzaba.
Njima je svakako lepo bilo. Kao i onim penzionerima, sto su od jutra do mraka isli Beovozom, markicom i grejali se, citali jedne novina njih dvadeset, a Boga mi se nasao po neko da im dodeli i crnu brlju, zvana kafa sto su cigani prodavali po vozu.Onda se tako izvozani, vrate kuci i hladne stanove, odgledaju propagandu na RTS i pojebu mater Papinu, Sorosevu, kapitalisiticku, komunisticku, Klinotnovu, Blerovu. Nikada lepsi repartoar za pljuvanje i seks.
Pojede jedini obrok sto ga ima i legne sav sretan jer ce ujutro opet u Beovoz.
Sta moze samoupravljanje da iznedri ako ne samo takve spodobe. Po vukojebinama gde kenjaju u zbunju, cuju kako se u Beogradu lepo zivi: vozis se vozom za dzaba, citas novine na toplom pijes kafu u pljujes po svima. Milina. E na to je licila srpska nacija, dok je Sloba pokazivao na TV uspesne preduzimace u vidu Karica, heroji uspeha socijalisticke misli.
Bruto dohodak se slivao u sivu ekonomijue, a pare odlazile na egzoticna mesta za crne dane.
Svakako da je to prelepo za strvinu koja nikada nije radila, a ni ne sta je to rad.
Rad je za njega, socijalisticko radno mesto gde pljuje po svima i urala sumanut: daj mi da zderem imam prava.
Breee takve bi Srbe car Dusan na tockove rastrzao, a Milos slao glave pashi i sultanu: evo cestiti cehaja, srpske strvinarske glave. Drkaj na njih dok ti ne dodje mrak pred ocima, meni takvi ne trebaju. Smile Smile Smile Ima i pokoja turska, koja moze da prodje ko srpska.

I vi jos pricate, nista se nije promenilo. pa svakako gore po neke, jer ce na malterisanje kod chedoida.
Chedoide, bre lihvari uce pravom pravcatom biznisu: dranje koze na legalan nacin. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Skorpion u kom svetu ti zivis, pa pogledaj sta prica francuski general da ce izrael da pojede iran bre ceo taj zapad je zatrovan ideologijom zvanom demokratija usput nema vise jelcina pa se mozemo grejati ko rusii a i vise nema pljackanja rusije.I preporucujem ti da prosetas srbijom. Jeste bolje nema vise sankcija a za vreme milosevica kao bilo bi lose da nismo imali sankcije i sta kao milosevic nije hteo da proda firme, ne to vreme je bilo drugacije nije samo istocni deo evrope bio siromasan i u mnogim zapadnim zemljama nisu cvetale ruze sem pojedinih kao sto je nemacka, francuska i engleska. Pogledaj samo `92 kakav je haos izbio u LA u americi pa ce ti biti sve jasno tako da ocigledno vi trenutno zivite u lazima sto vam serviraju preko tv.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nah, da napisem i ja svoj prvi post. . .  
Video sam da je neka gospodja tu napisala kako su ljudi devedesetih umirali od gladi i tako to. . . .

A STA SE SAD DOGADJA???

Koliko imas nezaposlenih lica u Srbiji?
Mnogo. . .  
Jel prosecna plata dovoljna da podmiri neke osnovne potrebe?
Jel su cene struje, grejanja prilagodjene nasem standardu ili standardima EU?
I ne samo cene struje i grajanja, vec i namirnica?

Ja znam da ces ti reci da je prosecna plata oko 500eur. . .  Mozda i jeste, ali samo zahvaljujuci Bg-u. . .

Zasto niko ne govori kolika je prosecna plata u Srbiji bez Bg-a?

Kazes, danas su sva deca ukljucena u sistem obrazovanja. . .
A jel imaju roditelji te dece sredstava da finansiraju udzbenike za svoju decu?

Pricate o nekom ulasku u EU, a realno mi smo blizi africkoj zajednici. . .

Lepo je u Beogradu, ali samo u centru, cim zadjes u neku ulicu van centra ko da si u tursku dosao. . .

Bio sam letos dole u Srbiji (ja sam inace iz srema) i bas sam se razocarao. . .
Infrastruktura NULA! Sve oronulo, sve staro, putevi puni rupa. . .
Ljudi bez para. . .

I sta je to tako lepo doneo 5.  oktobar?
NISTA!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung GALXY S3
Dominik
To jednostavno nije tacno. Nemam nameru da se prepirem, ali veruj mi da je tako, kao sto sam objasnio. Kazes "Ja sam iz Srbije", obicno sledi kontra pitanje "..iz Sibira?" (za Sibir su culi). To je propaganda kojom vas saplicu. Znam da nikad nisi bio van zemlje i da je to veliki problem, ali promenice se i to  Smile Smile
Nije tačno! Palio sam svijeće u hramu Hrista spasitelja u Moskvi ( najveća pravoslavna bogomolja na svijetu), i kako sam se molio Bogu žena do mene Ruskinja odmah skontala ko sam i šta sam. Nije prošlo ni deset minuta upisivao sam na listiće imena svojih živih i mrtvih (njihov običaj - onda se ta imena čitaju na nedeljnoj liturgiji) i žena koja prodaje svijeće i prima te listiće, kada je pročitala imena na listiću, odmah me je pitala jesam li Srbin. Rekla je kako je imala čast da vidi i upozna Patrijarha Pavla. Radio sam sa Rusima i sa Poljacima i sa Englezima i sa Njemcima... i putovao sam dosta i putujem tako da tvoje konstatacije uopšte ne stoje. U Londonu mi je bilo lijepo ali u Moskvi sam se osjećao kao kod kuće.
Ove godine, za dan grada, došla je jedna delegacija grada Moskve u BL. Dva sata su se zadržali samo na aerodromu dok su sve izljubili i svima se zahvalili na pozivu. Kad su odlazili ljudi su plakali jer su se za tih par dana i oni osjećali kao kod svoje kuće. Slovenske su to duše!!!
5. oktobar - sjaši Kurta da uzjaši Murta ili prosto rečeno Dačić opet jaše!!!
« Poslednja izmena: 08. Okt 2008, 11:36:44 od startreker »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6230
Skorpion u kom svetu ti zivis, pa pogledaj sta prica francuski general da ce izrael da pojede iran bre ceo taj zapad je zatrovan ideologijom zvanom demokratija usput nema vise jelcina pa se mozemo grejati ko rusii a i vise nema pljackanja rusije.I preporucujem ti da prosetas srbijom. Jeste bolje nema vise sankcija a za vreme milosevica kao bilo bi lose da nismo imali sankcije i sta kao milosevic nije hteo da proda firme, ne to vreme je bilo drugacije nije samo istocni deo evrope bio siromasan i u mnogim zapadnim zemljama nisu cvetale ruze sem pojedinih kao sto je nemacka, francuska i engleska. Pogledaj samo `92 kakav je haos izbio u LA u americi pa ce ti biti sve jasno tako da ocigledno vi trenutno zivite u lazima sto vam serviraju preko tv.
Sto se bre vi ne selite za tu Rusiju i ostavite Srbe da zive na svojoj zemlji?
Ti meni pricas da idem po Srbiji? Pa bato ja sam je prokrstario kao terenski radnik od Prokletija do Subotice.
Znas ti koliko autobusa ima Pozarevac Vicenca, Pozarevac Bec Kraljevo MInhen, Kragujevac Bec, Nis Trst vicenca?
To je izvuklo Srbiju, ti ljudi koji su prali g*na na zapadu a ne takvi kao ti koji su cekali na besplatan burek, kurir, pa mozda i pivo ida riche ulicama, ja sam Srbin. Njima danas madjarski Srbin Jelasic kaze: veeeelike ponuda deviza, pa jaaak dinar. Pa menjas ono sto si zaradio u g*nima za bud zasta, jer neko kuci treba da jede. Tako je zivelo i zivi pola Srbije, jer pola miliona napolju vuku jos 5 gladnih usta ako racunas amo majku oca zenu u dete.To ti je 2.5 miliona ljudi zavisno od toga. Mi destine hiljada sa Libijkih , Irackih, Sirijskih pustinja koji smo napravili trziste onom krmku Dinkicu, pa mi sada prodaje da je to trziste. Moja glava u furunu od 60 stepeni i neprijateljsko islamsko okruzenje su njemu trziste deviza.
Ali bato ja to sada dizem na karticu a ne koa za vreme Slobe krijes da iko vidi da imas 10 maraka.
Za vreme Slobe ako te ne pokradu, onda te opljackaju a ko te ne opljackaju uzme ti policija jer nemas dokaza odakle ti.
Ti meni pricas o Srbiji? Verujem ja da je vama dzabalebarosima bilo lepse za vreme Slobe. Lihvari teraju da radis bato. I pljackaju i oni ali institucionalno.
Zato treba neko da se bori sa njima a ne tvoj Vucic koji ce da hapsi samo da ga izaberes. I Toma kurton koji ce ti da da beres jabuke za Rusiju.
Idi bato naberi se jabuka i pravac Rusija ako ti je prestao zadatak da budes Srbin, ili ti je tudje sunce lepse.Pa bilo to i rusko.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 15:37:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.