Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:59:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve se vraca?  (Pročitano 9938 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Pa pazi, te granice dobijes kroz vaspitanje i drustvo(ciji je religija jedan od aspekata). Usvajas ih kao neke norme i zakone koje reba postovati pa ces otprilike znati sta je dobro a sta je lose po tebi jer si tako naucio.

E sad, neko ko ne veruje ce mozda imati manja ogranicenja jer ga ne ogranicava cinjenica da(po njemu) nema konsekvenci ali ce mozda nauciti iz necega drugog da je to sto zeli uraditi lose pa nece, a neko ko veruje ce mozda imati veca ogranicenja zbog te cinjenice ali ce zeleti nesto da uradi pa ce to i uraditi. Nekako se svodi na ovo sto ti kazes: i na norme i na jacinu coveka.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Svi mi pravimo gluposti. Neko manje, neko vise, a neko hronicno. Cesto i nesvesno. I uvek te iza ugla saceka "bozji sud", tj. savest. Cak i oni koji sebe ubede u svrsishodnost loseg dela - maskirajuci ga u dobro, kad se nekada, pred Bozic, Uskrs, rodjendan, Svetu Petku, ili nekog drugog sveca... sete i pocnu da razmisljaju o tome, verujem da im istog trenutka nikne po jedna seda vlas. A, ne postoji gora kazna od sopstvene osude. U takvim trenucima prosto pozelis da postoji mogucnost da se nekom fizickom boli aboliraju ti "gresi". Medjutim, kada te savest uhvati pod svoje, onda je kasno za bilo kakvo iskupljenje.
Neko ce mozda reci da dobri ljudi uvek najebu. To prosto nije istina, jer miran san vredi mnogo vise nego sto smo toga svesni.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
Grijesio sam prosle godine,grijesio i ove,cinit cu greske i sledece...covjek sam i dok zivim grijesim...nazalost ponajvise prema sebi.Mnogi su zeljeli prst,dao sam...pozeljese ruku i to sam dao...na kraju zele i dusu,e to bi samo moje.Zlo nisam zelio da se dogodi bilo kome...nikada.Prema tome, niti se imam cega bojati,niti imam kome sta vracati,niti meni ima ko sta vratiti...svoje cehove poplacao.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Padose mi na pamet neke tuzne sudbine, neke za koje ja znam da nisu morali da skonacaju onako kako su skoncali. I mislim da se za ceo  nas srpski rod, kako dodjosmo do ove tacke kad smo onda bili na "onoj"?

Moram da priznam da sam dosta puta rekla :" Ko ga jebe!"
I dosta puta nisam mogla da spavam iz razloga kad me neko predje a ne kad ja nekoga predjem. Cujem da je i kod drugih taj problem. Da prosto ne mozes da se opasuljis kad te neko zajebe.Teze ti pada , covece , to nego da si ti neoga nasankao. Eto sujetne sitne duse.
A Pera belezi. Sat kuca tika taka. Svaki dan, svaki minut smo blizi smrti.


Roditelji te vaspitaju na jedan nacin, onako kako oni to najbolje znaju. Rodimo se svi posebni, na jedan nacin do te mere da popravke vapistanjem nema.
Neko se rodi kao beskrupulozni gad, njegova pakost je njegovo visocanstvo a njegova zloba carstvo Bozije.
A ...sta ako je to nase dete?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
A ...sta ako je to nase dete?
onda ste vi krivi  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
A ...sta ako je to nase dete?
onda ste vi krivi  Smile

JBg to tako biva.

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Samsung 111111
Ne verujem u to da se sve vraca dobro ako postupas dobro msm to je apsurd Smiley
Daleko od toga da mi sad treba da se odnosimo izmedju sobom kao govna,ali svaki put kad postpis bolje od nekog ti ustvari budes bolji od njega  Smile
Sedimo ja i dva brata..veceramo.Dosla baba iz daleka pa nam spremila sve i svasta XD
I sad mi veceramo tu...I baba nesto pita kao ovog najmladjeg..."Kako si , si dobro ?"
On tu nesto punim ustima odgovara..niko ga nista ne razume kao majmun je.
Pita ga ona - jel ucis kako ti ide skola ??
i tu pocne srednji  Smile On voli tako da insinuira gluposti..samo se nesto smeje roknuo ga pubretet.
Kaze on.."Baba on poceo svasta da radi..sve osim da uci"
Baba:" Nije valjda poceo da pije ?"
Ovaj "Jace nesto baba ,alkohol je slab" -I smeje se kao peder
Meni tu pukne film kazem dobro jel oces nos da ti slomim ?
On kao nesto meni..a baba glupa pa ne vidi da se zajebavam ?
I onda me baba zadivila  Smile Kaze ona .. parafriziram .. "Pa dobro,ako vec ne mozete da budete ljudi .. onda budite ulicari,narkomani,alkoholicari..to bar lako,to svako moze"  Smile

I stvarno,lako je da budes majmun..Velicina je da budes iznad ostalih.
E sad ne mislim ja na to da ti treba da ides protiv svojih licnih intresa da bi nekom pomogao.To je glupo.Ali ne treba da budes majmun samozivi.

A pakao .. to ne postoji  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
jebiga uvek su roditelji krivi,a oni u vecini slucajeva i ne znaju sta im deca sve rade dok ne bude prekasno  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:59:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.