Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:05:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve losija vremena ili...  (Pročitano 12389 puta)
28. Mar 2011, 02:43:21
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Pozdrav svim clanovima foruma a najvise onima koji budu ucestvovali u ovoj temi.   :wave:

Imam 17 godina i podijelio bih s vama neke probleme
U zadnje vrijeme sve vise i vise sam razocaran ljudima oko sebe. Nije mi jasno njihovo ponasanje i ne znam gdje ih to vodi. Ljudi su postali toliko sebicni,toliko misle samo o sebi i nije ih briga za nikoga. Posmatram ponasanje osoba iz mog odjeljenja (treci sam razred gimnazije) dok su zajedno,covjek bi pomislio da su to jaka,nesalomljiva prijateljstva. Ali te iste osobe jedne o drugima pricaju samo najgore. Prolazim pored nekoliko njih na jednom casu i sjedim tu blizu i slusam kako ogovaraju jednog momka s kojim su do prije pola sata bili nerazdvojni. Nemojte da mislite da obozavam da slusam ljude koji ogovaraju ali ponekad se nadjem tu u blizini. Jednostavno mi se gade takve osobe. Okolina i drustvo je sve gore i gore. Dokazacu vam to primjerom jedne osobe koju dugo vremena poznajem. Ona je bila mirna osoba,plasljiva,nikada se nije izdvajala. Od nje nikada ne bih ocekivao da napravi takvu promjenu. Ona je potpuno poludjela. Evo vec 2,3 mjeseca. Ali znate sto je najgore,to sto je drustvo podrzava a ona uziva u tome i luduje po gradu. Njeni novi ''drugovi i drugarice'' nagovaraju je na razne stvari dok osobe koje su je poznavale takodje to rade ali i bjeze od nje i samo se smiju i uzivaju a kada joj treba pomoci oni bjeze od nje. Ovo nije prvi put da je bila u ovakvom stanju. Bila je i ovakva prosle godine dok nije shvatila a onda je stalno plakala a onda bi dolazili da je tjese da sjede pored nje na 5 minuta kao da nista nije bilo. Ali sada ne znam kako joj se moze pomoci. Profesore nije briga,vazno je da je izbace s casa,a razredni da je izbaci iz skole. Misli da ce joj tako pomoci. Njeni roditelji bili su samo jednom u skoli i vise ih niko ne zove a situacija je ista. Ali koga briga za nju.
Takva je trenutna atmosfera u drustvu. Ljudi uzivaju u tudjim problemima i samo cekaju da se nesto desi i da se samo o tome prica. Sve je manje iskrenosti i postenja ali mora se zivjeti. Ali dosta je o drugima, sada moj glavni problem. I ja sam poludio. I to bas dosta. Ali ja sam poludio za jednom djevojkom. Inace nisam imao djevojku jos uvjek. Vec duze vrijeme me privlaci jedna djevojka,moze se reci da sam bas zaljubljen u nju. I ne mogu da prestanem da mislim o njoj. Ali kako da joj pridjem???Nije mi jasno zasto ne mogu,nije to strah od odbijanja ili nesto drugo nego jednostavno ne znam. Zelio bih da se upoznam s njom. Nemamo zajednickih prijatelja a ona je uvjek u drustvu pa mi je jos teze. Kako se lose osjecam kada prodjem pored nje a nista ne uradim ](*,)Ne zelim da pocnem da se druzim sa njom i budem drug sa skrivenim namjerama ili nesto preko fejsbuka,samo bih volio da otvoreno razgovaram sa njom. Ali nesto mi fali. Kad smo vec kod upoznavanja i ljubavi sve je i toga manje. U pravom svijetu. Momci sve manje prilaze djevojkama,ne znam kad sam zadnji put cuo druga da kaze za neku djevojku VOLIM JE nego samo kako bi je i sta bi joj sve napravio. Izgleda da je stramota prikazati osjecanja. Ali zato se na fejsbuku pisu ljubavni statusi,pjesme,lajkuje se sve zivo a kada treba nesto uraditi samo se cuti. Ali sve vise se zivi na fejsbuku. Kako sam se danas dobro osjecao dok sam prolazio gradom posle izlaska iz mracne sobe i fejsbuka. Ali sve je manje ljudi napolje. Steta. Izgleda da su mozda i u pravu oni koji kazu da lijepo ponasanje ne vodi nikuda. Bio sam iskren a nadam se da cete i vi biti!Za kraj jedna recenica koja donosi tuznu istinu:

Zelim hrabrost jutarnjeg sunca koje, uprkos svoj bijedi ovog svijeta svakoga jutra izlazi iznova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia E72
Citat
Vec duze vrijeme me privlaci jedna djevojka,moze se reci da sam bas zaljubljen u nju. I ne mogu da prestanem da mislim o njoj. Ali kako da joj pridjem???Nije mi jasno zasto ne mogu,nije to strah od odbijanja ili nesto drugo nego jednostavno ne znam. Zelio bih da se upoznam s njom. Nemamo zajednickih prijatelja a ona je uvjek u drustvu pa mi je jos teze

Pa muvaj se oko nje... Neka te primeti...  Smile
I kad vam se pogledi sretnu, osmehni joj se...
Posle mozes i da joj pridjes...  Smile
Prvo neka lagana pricica, da si je primetio, da je slatka i ondak je pozoves na kafu... 
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Normalno je da se u nenormalno vreme desavaju nenormalne stvari. Rekoh negde vec da je sve postalo individualno prezivljavanje. Tako je kako je... zato ja vise ne trazim pomoc od nepoznatih... a u nepoznatog racunam i onoga sa kojim sam 4 godine proveo u klupi. Ti su najgori.

A sto se tice te devojke... vidim iskren si momak... pa tako postupis i sa njom. Nemoguce da je uvek u drustvu... sigurno da je nekad sama a tad je najlakse.
Jel pusi? Ako pusi, ponudis joj upaljac... meni je to ostalo u lepom secanju.
Mozes joj nekako privuci paznju i kada je u drustvu... smisli nesto. Razmena pogleda za pocetak ili tako nesto. Najbolje je to spontano odraditi, smislis situaciju u trenutku.

IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ah falile su mi ove teme  Smile

E ovako za pocetak evo ti moj MSN danesmarac@hotmail.com

Da pocnemo.

Nista neobicno,ja sam mladji od tebe godinu dana i u celom Svetu je takva situacija.Trebas imati jednog pravog prijatelja koji te zna u dusu kao i ti njega,znaci bukvalno sve da znate jedan o drugom,da ste ko braca i da se uvek nadjete jedan drugom.

Pun je danas kurac fensera, klinke puse kurac sa 13 godina godina, izbacuju sise u gradu pa se slikaju i postavljaju za fejs sa raznim citatima iz pesama...Bockanje,kurac-palac.

To treba odjebati laganim koracima, ni posto im se ne priblizavaj, ni ne obracaj im se kao da ne postoji,a za fejsbuk eto imas uvek resenje BLOK kad god se javi neki novi fenser sa paljevinama i tripovima Smiley

Kod mene u razredu recimo imas jako losu situaciju, veoma neiskusni fenseri i ribe u pokusaju...Ae bar da dobro izgledaju nego to su brate gadure kakve zamisliti ne mozes,odvratno. Spustao sam ih u prvom razredu,zajebavao na razne nacine,a sad samo kuliram.

Znaci takvih imas na svaki korak ni posto nemoj da im se priblizavas, a ako slucajno budes imao nekog sranja s njima ne oklevaj  da ih napucas  Smile

Ti to ne mozes ispraviti nikako to su krivi roditelji najvise.


A sto se tice devojke,metni sliku da procenimo vredna li je napora  Smile

Bez zezanja sad moras nam reci da li je devojka kurvica, ili normalna pa cemo onda do detalja

« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 03:24:51 od PozdravLjudovi »
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Normalan si momak i sa prilično oštrom percepcijom i zrelošću za te godine, što je za pohvalu, ali za tebe to je breme. No brain, no pain. Jbg, nisi kriv što vidiš stvari i nazivaš ih pravim imenom, ali ispaštaš na neki način zbog toga. Verovatno bio bio srećniji da si i sam deo tog besvesnog brloga; ali ima to i pozitivnih strana; to što trenutno ne mogu da ih se setim ne znači ništa.

Što pre se pomiriš sa tim da je čovek čoveku najčešće vuk, a najređe Čovek, to bolje po tebe. Mislim, nikada se nećeš s tim do kraja pomiriti, ali vredi stalno pokušavati. Sledi ti verovatno i jedna faza cinizma za par godina, a onda ćeš i nju verovatno prevazići kad shvatiš da nema vajde, već da postaješ ogorčen na sve i svja. Been there... Smile Samo nemoj u međuvremenu da počneš da se drogiraš ili neku sličnu glupost, to je za idiote, na za pametne poput tebe, zapamti.

Što se tiče devojke, imamo elaborata na tu temu koliko ti duša poželi. Evo ovde jedne opširne teme o tome.
http://forum.burek.com/kako-prici-zeni-t421643.topicseen.html

Ala sam pametna, u p.m. Idem da spavam, prokleto pomeranje sata mi poremetilo bioritam. Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 03:59:18 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Lepo objasnjenje
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Lepo
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Android 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Dobrodosao u svet odraslih...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Svako vreme je i dobro i loše. U svakom vremu postoje i dobri loši ljudi. Ono što je bitno je gde ćeš sebe da smestiš u vremenu u kom živiš.
Neguj svoje unutrašnje vrednosti i vaspitanje kojim su te roditelji, moram reći, nagradili..i sve će biti u redu.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Da, da, luda su vremena odavno došla . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:05:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.