Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:59:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve je ok. Ali... (KDS internet)  (Pročitano 2824 puta)
16. Okt 2007, 13:58:09
Ucesnik diskusija


One Door Away From Heaven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia N70
E pa ovako...

Vec 3-4 godine koristim KDS internet. I radi sve super zaista ne mogu da se pozalim.
Nikada nisam imao problema ni sa igricama, ni sa downloadom i ni sa cim drugim. Korisnicku sluzbu sam mozda zazvao 3x za 4 godine.
Sa brzinom od 256 download je 28-32kbs sto je super

Ali su ga preterali.
Mislim i sa ovim novouvedenim cenama i dalje su preskupi...

Ewo npr.

- Kod Telekoma moze da se uzme adsl za 1 dinar (sa PDV-om 1,8) a brzina 1024/128 Kb/s je 2.136 dinara. I kod njih je najbrze i uvesti adsl.

- Kod PTT-a 1024/128 Kb/s je 2100 dinara. ne znam da li se placa modem i instalacija. I plus imaju posle 3 meseca popust. Sto znaci ako koristite godinu dana onda placate za gorenavedenu brzinu 1.680 dinara.

- SBB koliko sam upoznat ima slicne cene kao KDS, mozda malo nize, ali imaju mrezu izmedju korisnika, sto je vise nego veliki PLUS( + ).

- BEOGRID ima Flat 256 Kb/s koji izadje 1430(internet) + 470(mreza). I sad u mrezi je brzina 1Kbs. Sa tim sto npr ako skidate nesto od korisnika koji je u susednoj ili istoj zgradi realna brzina moze biti i 5Mbs.

i tako dalje i tako dalje

Sve u svemu. Obrni okreni nama na kraju ispade najskuplje. Nemamo mrezu, najveca brzina je 256, mada i ne zelim da pomislim koliko bi im kostala 512...

Predpostavljam da je toliko skupo jer je IP adresa relativno staticka(ipak se po nekad promeni).

Uglavnom sa ljudima sa kojima sam pricao koji koriste KDS razmisljaju o promeni provajdera.
Mada sam siguran da su svi ostali provajderi dosta losiji.

Iskreno ne bih dao vise od 2000dinara mesecno za internet. Mislim da je i toliko mnogo.

kada bi uveli 512 za 2000 bila bi nova godina  :mrgreen:l

Zaista bi bilo super ako bi uveli jos neke pogodnosti.
Mrezu, nove brzine, nemam pojma.

Jer na kraju krajeva 1024 za 2100dinara je ok. Pa i da ne radi 25% vremena (sto je nekih nedelju dana mesecno) pa opet bolje ispadne od KDS-a.

Smile
IP sačuvana
social share
I never loose, I just choose not to win. <Mandy>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
postoji tema vezana za kablovski internet.

rap cap cap
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:59:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.