Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ...Svakodnevni trening u teretani...  (Pročitano 1666 puta)
23. Avg 2013, 16:39:40
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 12
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Pozdrav.  Potreban mi je savjet o bodybuilding.  Poceo sam da treniram od 16 godine do 18,6 ( 2,6 godine sam isao u teretanu) iz razloga sto sam jako mrsav bio , visok sam 200 cm. .  Od 79 kg do 94 sam se udebljao, bukvalno sam se transformisao,poceli su da mi prosudjuju da uzimam sterodie itd, uglavnom pio sam protein samo, kao srednjoskolac jedva sam imao para i za to.  Medjutim imao sam  pauzu nesto vise od 4 godine zbog porodicnih problema,mati umrla,ostao sam zivjeti , itd.  nebitno.  Nakon 4 godine itrenirao sam pomalo mjesec isao pa nisam 2 i tako stalno. .  Taman kada sam ozbiljno poceo da treniram ponovo nakon 2 mjeseca OPET problemi pa nisam 6 mjeseci.  Uglavnom poceo sam ponovo da treniram ( i to jako ozbiljno) sada vec 14 dan bez odmora.  Moje pitanje je: Da li je stetno sto idem svaki dan u teretanu? Jer radim 1 grupu misica samo, tako da prodju 3 dana dok zavrsim krug i smatram da se misicna 1 grupa dovoljno odmori do sledeceg kruga.  Od suplimenata sam uzeo amino kiseline u prahu bcaa-xtraa sa l-glutaminom i kreatin pod nazivom the creatine.  200 cm sam visok i tezak 110 kg.  Drug mi kaze da tjelo mora odmoriti, a ja hocu da se vratim u formu sto prije, vec za 14 dana mislim da sam dosao dokle sam stao sa teretom,i to je jako brzo sam se povratio.  Znao sam 2 puta dnevno cak dolaziti.   Da li mogu da idem svaki dan 1 grupu misica dnevno da radim ili bar 1 dan da odmorim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19856
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.57
mob
Sony 
Nedeljno idi najviše 4-5 puta, bolje ćeš tako rezultate postići.. I radi izolovane treninge za pojedinačne grupe mišića, možda je to bolje nego da radiš kružni trening.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Nokia e63
Mnogo ti je da ides svaki dan, 4-5 dana u nedelji je dovoljno, moraju misici i da odmaraju  Smile

Ja idem tri dana pa odmor, pa dva dana pa odmor, znaci 5 dana treniram 2 odmaram.

IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 12
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Hmmm. .  jedan od razloga su i grudi, opustile su se, a nekada je ko kamen bilo zategnuto i cvrsto. .  Nije nista strasno ili da je ko kod zene  :mrgreen:. .  Hocu sto prije da ih ucvrstim , kaze drug da mu je trebalo 6 mjeseci nakon duge pauze da ih ponovo zategne. .   :frown:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.