Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svakodnevni protesti protiv tiranije Borisa Tadica  (Pročitano 20197 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k310i
Као и сваки дан наш преседник није на свом радном месту.Увек оде пре него што ми стигнемо.
На повратку смо свратили до новинске ангенције Бета којој смо такође дали папир који је добио и преседник и рекли им како ћемо ми долазити код њих све док они не дођу код нас




Протест прераста у прави српски.Јако ми се допадају ове заставе.Трабало би да их буде још више





Дезрни уредник у Бети


« Poslednja izmena: 08. Sep 2008, 23:10:44 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Joco, Tadic pobegne zato sto ste mnogo bitni. Ne moze da vam odgovori, jer imate suvise jake adute i zato vas svaki put eskivira. Veruj mi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k310i
Joco, Tadic pobegne zato sto ste mnogo bitni. Ne moze da vam odgovori, jer imate suvise jake adute i zato vas svaki put eskivira. Veruj mi.
jak mi je to preednik kojeg ne zanima svoj narod.Valjda sam i ja gradjanin ove zemlje kao sto su to Madjari,Siptari i ostali.Ako oni mogu da ga zanimaju mogu valjda i ja.Ili ja za njega nisam bitan..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E50
Da se ovde vise ne bi uriniralo sa terminima poput "Tiranija' i slicno...
Da se ne pricaju price koje u sustini nemaju pojma sa institucijom Predsednika Republike... Smile
Boris Tadic je po drugi put i to odavno pobedio na izborima...vecinom,direktno, znaci demokratija=VLADAVINA VECINE... Smile
Za vase opoziciono delovanje, gospodo, imate Politicki~Geopoliticki Forum...pa tamo delajte po pravilima ovog Foruma  Smile

Pitanje "Tiranije Borisa Tadica" nikako nije tema za Srpski Nacionalisticki Forum, bar sto se Bureka tice...
I ubuduce izbegavajte slicne podvale, necu ih tolerisati ni milimetar, ma koliko god se vi pozivali na nekakvo pravo i demokratiju na Bureku koji je privatno vlasnistvo, a ne taraba na kojoj mozete mitingovati sta vam je na pameti.
Burek jesu slobodne diskusije, ali kao takve i one imaju svoja pravila, te ih se morate pridrzavati, kao sto to odlicno umete na drudim sajtovima...
Bio sam i dovoljno tolerantan  da trpim ovu temu...ali vise necu da trpim nesto sto se zove ovako,a zapravo se zove"Mi radikali i nasi protesti po Beogradu"(koliko god vi tvrdili suprotno)... Smile
Dosta je... Smile

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.