Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svaka treća žena imala seks sa prijateljem  (Pročitano 7580 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Pa sad bi se ti seksala sa svim ljudima na planeti a samo ne sa prijateljem  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Siemens 

U sustini... ti i zena ste svingeri?
   

  Ma nismo ali sam morao datražim spas od nje, da mi pomogne da je se otkačim ."Prijateljica"  je isto to pomislila i pobegla glavom bez obzira nevoli trojke  Smile Smile Naravno posle sam morao i ja da objašnjavam ženi :zašto ,kako , kada...... ali preživeo sam i to .
« Poslednja izmena: 23. Nov 2011, 17:08:24 od 26041967 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
SonyEricsson W800i

U sustini... ti i zena ste svingeri?
   

  Ma nismo ali sam morao datražim spas od nje, da mi pomogne da je se otkačim ."Prijateljica"  je isto to pomislila i pobegla glavom bez obzira nevoli trojke  Smile Smile Naravno posle sam morao i ja da objašnjavam ženi :zašto ,kako , kada...... ali preživeo sam i to .
Preziveo si...kapiram da i zena ima dobre prijatelje  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
ne hvala...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020

U sustini... ti i zena ste svingeri?
   

  Ma nismo ali sam morao datražim spas od nje, da mi pomogne da je se otkačim ."Prijateljica"  je isto to pomislila i pobegla glavom bez obzira nevoli trojke  Smile Smile Naravno posle sam morao i ja da objašnjavam ženi :zašto ,kako , kada...... ali preživeo sam i to .

Pa mislim... posto ti zena zna koga kreses sa strane i stiti te od prijateljica...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0
 Smile Smile Smile Smile
ovo nema ni na filmu
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Suva zona – ja tebe gledam samo kao druga

Posted on 12. Nov, 2011 by Burzum in Ženke





Ako preskočimo potpuno besmislenu raspravu o muško – ženskom prijateljstvu, dolazimo do zaključka da svaki čovek, pa čak i onaj koji je u stabilnoj vezi sa bombardinom od ribe, nosi u sebi želju da povali svoju poznanicu, bila ona ortakinja iz srednje ili šankerica u nekom od neuglednijih gradskih lokala. Ima tu i izuzetaka, ali to su već ribe koje se penju na šipku po Radovim gostovanjima, komentarišu ženske sise i dupeta u džejsajlentbobovskom maniru, i furaju tet Hilandara na levoj plećki. Glavno pitanje koje se ovde postavlja glasi: „ Kako smo na tekmi gde su nam bila neophodna sva tri boda izvukli samo jedan koji je nedovoljan za opstanak u ligi?“ iliti „ Kako sam završio slušajući o svim vrlinama i manama Caneta iz blokova, i to posle odlaska na neko smaračko sranje u Kolarcu, kada je po planu trebalo da budem na mestu tog istog Caneta?“ Gde se to čovek zajebe, koje pogrešne tastere pritisne, pa ostane samo drugar cavi kojoj je želeo da zavali onako teatralno, k’o Maradona Zvezdi onomad na Marakani?


Broj povaljenih pičaka: 0 Slovima: NULA


Dobrodošli u Frendzonu, očekivali smo vaš dolazak


Koji su to znakovi koji ti pokazuju da svu onu energiju koju si uložio u skupljanje muda za konkretan start preusmeriš ka nekom drugom pravcu, jer neće imati vajde? Ume da bude komplikovano, jer kada se lik naloži na ribu, često pogrešno interpretira njene reakcije, te razvijanje prisnog prijateljskog odnosa tretira kao napredak ka svom cilju. Riba jednostavno razlikuje svog jebača od lika koji će joj držati kišobran i slušati njena sranja ne dobijajući mnogo zauzvrat.
Jedan od očiglednih znakova je onaj kad riba nema potrebu da se viđa nasamo sa likom, već ga vucara po gajbama gde zajedno bleje sa propalim pijanim slikarom, kasirkom iz pekare Taze i čupavim studentom arheologije sa Vidikovca, pa se svi skupa kartaju, uživaju u opojnim sredstvima ili raspravljaju o starosedelačkoj teoriji. Još jedna od naznaka je i njeno konstantno napominjanje pozitivnih osobina ortaka koji bi da je pamprči, što se nikako ne odnosi na njegovo šmekersko bacanje magije ili dužinu masivne kurčine, već na dozu poverenja, bratski odnos, finoću i učtivost. Dakle da razjasnimo, smatra ga dobricom koji ne jebe. Finalni nivo Ferndzone, najviša tačka, jebena Đeravica, što za drugara pičkoželjnika svakako znači dno bez opcije pentranja nazad, jeste slušanje priča o privatnom životu nesuđene mu devojke, dakle njena šmekanja likova koji ispunjavaju kriterijume i njene avanture jahanja svakojakih tuđih kurčeva. E pa batice, ako si došao dovde, ti si apsolutni doživotni vladar Frendzone, obrn’o si igricu jednim žetonom i postavio hajskor. Da je frendzona Jagodina, ti bi bio jebeni Palma, sa sve Šopenom i Betovenom koji ti sviraju na uvce, i spuštanjem pandurskog helikoptera na stadion, istog helikoptera koji zajedno sa klincima iz okolnjih sela razduvava sva tvoja nadanja da ćeš izakati ribu sa kojom si se na sopstvenu nesreću sprijateljio.

 
Kako sam ovde zaglavio, kome pičku materinu?
Uzmimo da je pohod na pičku igra poput Super Maria. Od upoznavanja neke ribe akcijaš ima tri života, tri šanse, nekad proguta po neku pečurku, ispravi time koju grešku i doda sebi još malo vremena. Pravi džek prelazi nivo bez izgubljenog života. Pod prelaženjem nivoa smatra se preduzmanje direktnih poduhvata radi postizanja cilja, hladne glave, bez zenta. Ko previše čeka taj i ne dočeka, izgubi sva tri života upadajući u provalije i sudarajući  se sa kornjačama, te postaje – a najčešće i ostaje – samo drugar.

Kao što rekosmo, previše oklevanja vodi ka neuspehu. Oklevanje proizilazi iz manjka samopouzdanja, manjak samopouzdanja vodi ka nedostatku pičke, a nedostatak pičke vodi ka još većem nedostatku samopouzdanja. To je taj začarni krug, karta za direktan let u ambis, odakle se teško izlazi čak i uz donaciju vlade Nemačke. Tako da, nek je za nauk, trčanjem oko dupeta i izigravanjem kera se dolazi do tačke pri kojoj se usvajaju sve obaveze koje muškarac ima u vezi, ali bez benificija zbog kojih i stupa u istu. Koliko god to poražavajuće zvučalo, ipak treba malo biti đubre – ne neka okultna demončina, ali treba se staviti u ulogu igrača podjebavača i kulera. Koliko god riba studirala književnost i koliko god delovala fino, pa čak i frigidno, pre će da zaglavi sa lokalnim lerdijem, nego sa dobrim Banetom koji je razume, pošteno šljaka kod nekih poganih privatnika, a kičma mu je iskrivljena od višegodišnjeg buljenja u Vorkraft. Bane svoju šansu dobija eventualno kad ovoj pripreti trideset i peta, a preko nje su već prešli svi kurčevi od lerdija do Svete molera, zajebanog vozača golfa dvojke sa nabudženom školjkom.


Mi se šetamo, al’ se ne rešetamo

Kada je već tako, ne ostaje mnogo raspoloživih opcija. Posle “ti si stvarno ekstra lik, do jaja si ortak, ali…” izlizane folirantske priče, zbog koje će neko sigurno jednog dana aktivirati bombu na Gazeli ili ući sa heklerom u Narodnu skupštinu, treba se ili povući ili ostati. Ostati znači u najvećoj meri živeti u iluziji da će se stvar promeniti, što čoveka zna da gurne u fazu učmalosti i pičkopaćeništva. Retko ko završi kao Čendler iz “Prijatelja”, a takvi slučajevi su useri Inzagi klase. Druga opcija znači pokidati uzicu i više se ne odazivati na Džeki. Jednostavno nastaviti dalje. Da na ovim prostorima ima sposobnih radnika koliko ima pristojno izgledajućih žena, Balkan bi bio industrijski najrazvijeniji region na svetu, Zastava bi držala 90 procenata akcija Mercedesa, a svetska banka bi svoje sedište smestila u Doboj. Tako da, glavu gore. Neka govna se moraju gutati, dok se druga mogu nabiti u lice onome ko ih je servirao.

Izvor: Tarzanija
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
odlicno  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
iz mnooogo razloga je moguce... da se tako zavrsi.. ili nikad ni ne pocne...

recimo... njemu smrdi iz usta... ili mu je mali... ili jos gore, nije mu mali ali ne zna sta bi s njim...

ili mu je mali mozak... ili mu je sposobnost za opstanak u zivotu ravna puzu golacu na autoputu u 4 poslepodne ..

tako da, kad se zapistas "kako se desilo da umesto da joj uletim, ja sam popiJo petu licnu" .. "verovatno ste deo problema"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.