Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:21:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: svadja sa najboljom drugaricom  (Pročitano 12788 puta)
14. Mar 2008, 20:31:29
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nedavno sam se posvadjala sa svojom naj drugaricom, tj. posvadjale su nas dve nase drugarica. Naime, one su mojoj drugarici rekle kako je ja iza njenih ledja ogovaram i sl, sto uopste nije istina. Ja jesam jednom rekla kako me nervira to sto voli da mi drzi predavanja i da je nadmena i puna sebe. Doduse,to sam rekla u afektu. Ali to se ne racuna! Jer nisam mislila tako. Ja sad ne znam sta da radim. Rekla mi je da je razocarana u mene, da mogu da zaboravim na nju, itd. A ja samo hocu da se pomirimo, ne znam sta da radim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma nađi novu drugaricu, šta će ti ova kad je nadmena.

Smile

(mislim da polako gubim strpljenje za ovakve teme)
« Poslednja izmena: 14. Mar 2008, 21:30:48 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Uzgred... kada se stvari izrecene u afektu ne bi racunale, gotovo nista zanimljivo ne bi culi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ja jesam jednom rekla kako me nervira to sto voli da mi drzi predavanja i da je nadmena i puna sebe.

Malo li je  Smile

Doduse,to sam rekla u afektu. Ali to se ne racuna!

Yeah right...
Poprichaj malo sa njom na tu temu, poshto ona izgleda ne zna za to pravilo...  Smile

- a saG ozbiljno -

Ako ti je zaista stalo do tog prijateljstva, i zelish da se iskupish za svoje u "afektu" izrecene stvari, morash otvoreno popricati sa svojom drugaricom i pored svega joj reci ono sto zaista mislish o njoj (da se takvi ispadi vishe ne bi ponovili)
Uostalom, ako ti je stvarno najbolja prijateljica, moracesh i da prihvatish neke njene mane zarad opstanka tog vasheg prijateljstva...

Jednim prostim (ali odraslim) razgovorom se moze reshiti mnogo toga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Au brate...znaci mogu da se kladim da imaju po 10 godina Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Au brate...znaci mogu da se kladim da imaju po 10 godina Smile
Je cenim da su između 12 i 16 godina...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
Izvinite sto se mesam,i postavljam svoja pitanja na temi koju je neko drugi otvorio,ali pitanje je istog karaktera,pa sto da ne. Medjutim,kod mene se desilo nesto drugo. Sestra moje najbolje drugarice izlazi s nama u grad,i druzi se sa mnom,tako da mi dodje kao jedna od najboljih drugarica,a inace je 3 godine starija od mene. Sinoc kada smo izasle u grad,rekla sam joj da joj noge izgledaju debelo u tome sto je nosila. Uopste nije bitno sta je nosila. Ona je iskulirala i samo je rekla ok. Kasnije smo otisle do kafica i nista,bila je sve ok sa mnom. E malo kasnije ona je otisla sa drugom drugaricom da se proseta a ja i njena sestra smo se setale odvojeno od nje. Kada smo ih videle kako sede na klupici,prisle smo do njih. Ona je bila skroz smusena,i totalno smorena. Pitala sam je sta joj je,i zasto je takva. Onda smo ja i njena sestra pocela da je ispitujemo sta joj je i kako joj je. A ona je pocela da se dere i rekla je da je ne ispitujemo,i da je ne zanima nase misljenje,a pogotovo ne male debilke koja joj je rekla da su joj noge debele. (tj, mene). Od tada ne zeli da razgovara sa mnom,a njena sestra je pocela da me osudjuje kako sam,zaboga,mogla to da joj kazem. A kada sam to rekla,ona je cutala i odobravala. Sta trebam da uradim??? @B@mbin@ pomozi!
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ostaje ti jedino da joj se izviniš, i da odigraš taktički: da joj kažeš da nisi mislila ništa loše i da ti je žao ako si je povredila. U svakom slučaju, verovatno će je to brzo proći.

A za ubuduće: super je biti iskren i sve to, ali nekome otvoreno, u lice reći, da je debeo ili slično, nije nimalo ukusno i prikladno. Mogla si to malo suptilnije da uradiš: na primer, da joj kažeš da joj ta suknja/haljina/šta već, ne stoji baš najbolje. Samo ljudima za koje znaš da će na pravi način razumeti tvoju kritiku, smeš govoriti takve stvari, ali svakako na malo lepši način.

Još jedna stvar: pretpostavljam da ona ima oko 16, 17 godina... U tom periodu (odnosno, u periodu celog puberteta) mlade devojke su veoma osetljive na primedbe o svom izgledu. Zato ubuduće imaj i to na umu, i malo "upakuj" svoje mišljenje, kako ne bi izgledalo da namerno želiš da je povrediš.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto mi je drago sto vise nisam tinejdzerka...
U tom periodu svi problemi se svode na: trt - mrt, zivot ili smrt Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
ma skontala sam sve to i ja.......... ali ja joj nisam rekla da su joj noge debele,vc da joj izgledaju debelo u tim pantalonama.......... al ok,sredicemo to vec nekako............. hvala obema........  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:21:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.