Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Suzivot sa prijateljima ~ pakao ili uzivancija?  (Pročitano 9020 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisam tolerantna za mamine maze... idu mi na zivac...  Smile

S druge strane, kada su porodica, prijatelji i ljudi od kojih mogu da zaradim u pitanju... to je sasvim druga prica  Smile

Inace, ja sam u prethodnim godinama dosta vremena provodila sa raznim profilima ljudi... i stvari mogu da se otmu kontroli posle odredjenog vremena....
Npr. ponekad te mrzi da oribas kadu posle tusiranja... ili da po pedeseti put u toku tog dana peres sudove, pa se oni kisele do sutra... ili pokupis mrvice sa stolnjaka za sobom iako je kanta\sudopera\prozor udaljena samo pola metra... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Npr. ponekad te mrzi da oribas kadu posle tusiranja... ili da po pedeseti put u toku tog dana peres sudove, pa se oni kisele do sutra... ili pokupis mrvice sa stolnjaka za sobom iako je kanta\sudopera\prozor udaljena samo pola metra... Smiley

Pa nisam ja tolika cepidlaka... inace, ko pere sudove 10+ puta dnevno je vec druga strana medalje, mozda i opsesivno ponasanje... a stolnjak se moze istresti a mnogo koristi i ako imas onaj mali usisivac i problem resen za 2 sekunde  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, dobro... "pedeseti put u toku dana" nije apslutna, vec relativna kategorija...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
АНеа неред се лако среди, ми то обавимо за сат времена, цео стан средимо. Ал фора је да оно што је Ранер набројао (судови, прљаве ствари, ђубре по целом стану..) може итекако да иритира али код мене је то само фаза. Чак сам у последње време и огуглао па сам се прилагодио и нашао начин да ми то не ствара проблеме. Ал далеко битнија ствар од културе живљења је та какви су то људи. Ја кад ставим на вагу то што живим са најбољим другарима, пријатељима, и то наше дружење са једне стране и то да су неуредни са друге, ова прва претеже поприлично.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Pakao . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Kako suzivot sa prijateljima (oni ljudi koji te vole, postuju, razumeju) moze biti pakao?
Kakav je onda suzivot sa ostalima?!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Neznam- nisam za zajednicu izgleda Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Zivot u zajednici te vrste svakako nije jednostavan, ali izmedju toga "nije jednostavan" i "pakao" postoji jedno 20 gradacija...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
procitah samo prvu stranu Smile
Elem, glasam za uzivanciju Smile
Nisam odavno bila na nekoj ekskurziji, mrzelo me da idem na apsolventsku, ali nemam nista protiv pa i nepoznatih ljudi u mom okruzenju 00-24h
Mozda je razlog tome sto sam protekle 2god provela sve ukupno vise od 4meseca u bolnici i iako mi je na pocetku bilo cudno i strasno biti sa 3-4-5-6 nepoznatih zena potpuno razlicitih po godinama, sklonostima, zeljama, sistemima vrednosti, veri i nacionalnosti cak u istoj sobi i jos 30 ljudi na istom odeljenju, to me je na kraju potpuno promenilo. Dobro, to su mozda potpuno drugaciji uslovi, ali meni se svidelo. Nekako, podsetilo me je na detinjstvo i na one nezaboravne drugare sa kojima smo provodili dane i dane. Nije bilo vise zurbi, nismo se vidjali na sat dva, tu smo bili jedni za druge i kada je lose i kada je dobro. Nekome treba pomoci, s nekim popricati, sa nekim se smejati do duboko u noc, necije izlive besa i agresije trpeti danima, a nemas gde da se sklonis. Svi smo u istom sosu, sigurno ne zdravi i pravi cim smo na takvim mestima, oko vas bube i prljavstina, kao sto i bude po nasim bolnicama, ljudi umiru kao na traci, a ti provodis pre toga dane sa njima, njihovim bliznjima, kad umru pomazes njihovoj rodbini, onima koji ostaju da lakse prebrodimo taj sok...
Svega je tu bilo, ali meni je to zblizavanje prijalo. Da, upoznas ljude kakvi zaista jesu, ali paralelno sa tim, upoznas i sebe i shvatis da svi imamo neke svoje bubice i da je upravo lepota u tome da se trudimo da razumemo druge.
Nemas bas gde da se sklonis kada je tebi puna glava svega, ali i to se brze i lakse prebrodi...
Taj osecaj da si s nekim 24h i u dobru i u zlu mi je bio neverovatan.
Sta znam, nemam nista protiv zajednice, volim ja i sama da jasem i samoca mi itekako prija ali zajednica definitivno ima brojne prednosti.
Recimo za nedelju dana idem sama na more i jedva cekam i tu avanturu, ali da su stvari drugacije pa i da idem sa njih desetoro ok.
Mozda samo od prijatelja ocekujemo previse, a mnogo manje gledamo sebe u ogledalu i ne vidimo sopstvene mane. Mnogo iskrenosti, takta i razumevanja i problema nema...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Nokia 3220
Da podelim ovde dva moja iskustva:
Ekskurzija na kraju  1. razreda srednje skole, predivan izlet u Kladovo, poseta hidrocentrali, prilicno dobar hotel, jedva iskukana dvokrevetna soba za mene i drugaricu iz razreda da ne bismo bile razmestene u trokrevetne sobe sa nepoznatim devojkama iz drugog odeljenja. Tu krece moj pakao: ispostavilo se da je moja cimerka nevidjena aljkavusa koja nije bila u stanju da redovno za sobom povuce vodu posle koriscenja wc-a, a prizor uloska koji pluta po WC solji ne mogu da zaboravim ni dan danas Smiley 1 Djubre po sobi i njene razbacane stvari i najlon carape koje vise sa ivice kreveta su bile mnogo manji problem, to sam nekako stvarila. To vece, moja cimerka kojoj se nije islo u provod sa nama ostane u holu hotela  da gleda fudbalsku utakmicu i zaprica se sa nekim momkom . Kad sam se vratila u hotelsku sobu posle ponoci, pogodite koga sam zatekla u sobi Smile. Ruku na srce samo su pricali. Da ne bih smetala vratim se ja dole u hol, sednem da gledam TV, ali mi nije dao djavo mira, a i bila sam poprilicno umorna od puta, pa sam se vratila u sobu. Lik i cimerka i dalje pricaju tj. bolje reci flertuju ( mi  tada 16, a on  je rekao da ima 22 godine). Usledio je zajedljiv komentar : " Rekla si da ces gledati TV", na koji nisam obracala paznju  nego sam uzela svoju spavacicu, napomenula da uskoro dolaze profesori da prekontrolisu da li su svi u svojim sobama, i otisla na tusiranje. Posle izlaska iz kupatila, lik i dalje sedi i prica sa cimerkom, ne obraca paznju sto sam ja u spavacici i sto sam umorna i sto po stoti put ponavljam da uskoro dolaze profesori da prekontrolisu sobu. Ta moja kuknjava mu se na kraju smucila pa je resio da ode,  cimerkinu dosetku da se skloni u kupatilo dok ne prodje kontrola soba  je  na svu srecu precuo. Videti njeno bledo, zabezeknuto lice, kad je jedan od profesora tokom kontrole zavirio da vidi da li je kupatilo prazno, je bilo neprocenljivo. Smile
Posto je meni patika nazuljila nogu sutradan ujutro sam je probudila  i zamolila da mi kupi flaster, ona je to naravno i ucinila, posle jedno pola sata dolazi sva iznervirana i kaze : " Pa ti nisi normalna, znas li da je sad pola sedam, nista ne radi !!!" Nijedna od nas se nije setila da pogleda na sat  Smile
Posto je ona ostatak prepodneva provela u veselom razgovoru sa svojim novim znancem, ja sam bila zaduzena za pakovanje i svojih i njenih stvari.

Naravoucenija koje sam izvukla: Sobu spremam jedino za sobom, cetka za WC ima svoju namenu.

Pre osam godina sam se zatekla na jednoj ekskurziji sa drugaricom iz osnovne i njenom drugaricom iz srednje skole. Bile smo smestene u kuci jedne porodice sa jos dve devojke, tako da smo nas 5 delile sobu. Tu zaista
nije bilo vecih problema sto se tice odrzavanja cistoce u sobi, jedino je kupatilo bilo non-stop zauzeto, a Wc solja prljava iza moje drugarice Smiley 1

Naravoucenije sa tog putovanja: " Cetka za WC solju ima svoju namenu, nemam srece sa cimerkama-drugaricama"

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.