Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:24:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Suviše savršeno da bi bilo istinito  (Pročitano 4368 puta)
05. Avg 2007, 12:51:06
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s
Suviše savršeno da bi bilo istinito?

Sigurno ste čuli za opis po kome je nešto suviše dobro da bi bilo istinito ili da bi trajalo. Tako se nekada učini i da je osoba koju ste upoznali suviše savršena - da jednostavno ne može biti stvarna.

Nekada davno, imali ste neku neodređenu predstavu kako želite da izgleda, ponaša se, kakve stavove da ima vaš savršeni partner ili savršena partnerka. S vremenom se ta predstava iskristalisala - a onda se desi da sretnete osobu koja je baš takva kakvu ste zamišljali. To nije sve: ta osoba se oduševi vama koliko i vi njom.

U nekim slučajevima takva veza počne super i još bolje se razvija. A opet, desi se i da krene super - a onda vas uhvati strah. Da li je moguće da je to stvarno? Da li je moguće da postoji baš takva osoba kakvu ste toliko dugo zamišljali i priželjkivali? I da još, tako savršena i divna i predivna, hoće baš vas? Želite da uživate u vezi, zaista to želite, ali vas istovremeno muče navedeni strahovi.

Pa, odmah da vam kažemo: jeste, moguće je. Moguće je da postoji takva osoba. I, baš kao što je ta osoba ispunjenje svih vaših snova, moguće je i da ste vi ispunjenje njenih. Moguće je i da vam predstoji duga, lepa veza s tom savršenom osobom, veza u kojoj ćete biti izuzetno srećni.

Zato, ako se nađete u opisanoj situaciji, dajte sve od sebe da ne lupate glavu strahovima i izmišljenim problemima. Pošto ste s pravom, živom osobom od krvi i mesa, neizbežno je da bar povremeno iskrsne i neki problem - nadamo se, neki koji ćete zajedno uspeti da rešite. A dok se to ne desi, pokušajte da se opustite i da uživate u divnoj vezi s još divnijom osobom. Na kraju krajeva, ne dešava se svaki dan da sretnete osobu svojih snova i da je ona uz to i slobodna i da želi baš vas. Ne kvarite sebi vezu konstantnim strahovima, nego uživajte i budite srećni!

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Suvise savrsen(a) svakako ne postoji... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Ako bi ljudi trazili ovakvu osobu ostali bi citav zivot sami ne nasavsi takvu osobu.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da stvar je prihvatanja, kad nekog prihvatis onako kako on jeste sa svim vrlinama i mana mozes ga voleti, znaci da umes voleti.
Vecina parova je u konfilktu zbog toga , ne mogu da se prilagode i stalno nastoje da menjaju tu voljenu osobu.A istina je da mozemo samo sebe da promenimo.
Zato je i istina da ljudi koji prihvataju zivot sa svim dobrim i losim stranama umenju i da ga zive .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Pa, sad....ako mozemo sami sebe menjati (a menjamo se tako sto prvo uocimo sami, ili pomocu drugih, svoje nedostatke), onda u najmanju ruku mozemo i sugerisati partneru da treba da se promeni i predociti mu ono sto nam smeta kod nje(ga)....a to znaci da apsolutno mozemo promeniti voljenu osobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
samo ima tu jedan problem  Smile
ako promenimo voljenu osobu, to nije ona osoba koja nas je privukla, vec neka druga, promenjena  Smile
a li bi tu promenjenu osobu primetili isto kao njenu prvobitnu verziju? sumnjam...
dakle, i ja smatram da su promene moguce (mada ih trreba sprovoditi prvo kod sebe, ravnoteze radi) ali ne treba na njima mnogo insistirati  Smile

... e da... 'zene se nadaju da ce se muskarci u braku promeniti, a muskarci da ce zene ostati onakve kakve su bile pre braka'  Smile mozda i nije sasvim istina, ali zabavno zvuci kao pretpostavka  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Slazem se sas machkom,ne bih nikoga da menjam ko zna shta bih napravio  Smile

I ne bih voleo da niko pokushava mene da menja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
ali menjamo se hteli mi to ili ne...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
samo ima tu jedan problem  Smile
ako promenimo voljenu osobu, to nije ona osoba koja nas je privukla, vec neka druga, promenjena  Smile
a li bi tu promenjenu osobu primetili isto kao njenu prvobitnu verziju? sumnjam...
dakle, i ja smatram da su promene moguce (mada ih trreba sprovoditi prvo kod sebe, ravnoteze radi) ali ne treba na njima mnogo insistirati  Smile

... e da... 'zene se nadaju da ce se muskarci u braku promeniti, a muskarci da ce zene ostati onakve kakve su bile pre braka'  Smile mozda i nije sasvim istina, ali zabavno zvuci kao pretpostavka  Smile
U principu se slazem. Moj komentar je bio samo digresija na prethodni.
Medjutim, svaki covek ima nesto sto bi trebalo da se koriguje ili nadogradi (u karakternom smislu)....pa makar to bile i neke sitnice, detalji...sto i ne bi uticalo na generalnu sliku koju smo imali kada nas je ta osoba privukla  Smile

Ja sam sklon menjanju, ako shvatim ili me neko ubedi da postoji nesto na meni sto bi trebalo da se promeni....ili doda.
Ako nista drugo, dajem sve od sebe... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
ali menjamo se hteli mi to ili ne...
spontane promene da,ali da neko pokushava smishljeno da me promeni da bi me kao prilagodio sebi ili da me po njegovom mishljenju napravi boljim to ne dolazi u obzir 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:24:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.