Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sutra se navrsavaju 3 godine od muckog ubistva srpskog premijera Zorana Đinđića  (Pročitano 12573 puta)
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Заблуда !!!!
       Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
Evo pokusacu sa primerom, ljudi kazu "Sta ce nam Kosmet, ako nema Srba, tj. ako cemo svi u odbrani Kosmeta izginuti", i ja se slazem sa takvim stavom, al onda istim pragmaticarima postavljam pitanje "A sta ce nam takve reforme ili takva lomljenja preko kolena, ako cemo u njihovoj primeni svi pocrkati?" tj. kratko receno ne lipsi magarce do zelene trave! Slazem se da se privreda mora prestruktuirati, da ce mnoge firme da se zatvore, da ce mnogo njih da ostane bez posla, i ja nisam ekonomista pa da sad apsolviram kako je to trebalo uraditi, al gledajuci ljude i sve sta se desava ubedjen sam da su prebrze neoliberalne reforme koje je primenio on ili njegovi saradnici ili ko vec pogresno resenje, svako ko zeli dobro Srbiji, najpre bi izanalizirao tranziciju u svim postkomunistickim zemljama i onda izvukao najbolja resenja i najbolji model za nas, zasto to nije ucinjeno, i zasto se stalno slusa MMF i zasto se primenjuju nametnuta resenja od kojekakvih eksperata, ja stvarno ne znam...
Uradjena je analiza i primenjena su resenja cije sui ocene su bile da su reforme bile najbolje i najbrze od svih postkomunistickih zemalja. Samo ne slusaju se ocene eksperata, slusaju se ocene "eksperata".
Sto se firmi tice, mislim da je veliki broj fabrika u SFRJ stvaran zbog naroda a ne zbog stvarne potrebe. Takve firme nisu produktivne, i takve firme nisu rentabilne, one su cist trosak. I ako je nesto trulo, treba ga ukloniti. Ne vredi ga premazivati nikakvim kremama. U takvim reformama neces umreti. Bice mnoooogo teze u pocetku, ali potrebna je velika zrtva. Sta ce ti fakultet, kada ces morati 5 ili vise godina da gulis klupu i da trosis dragoceno vreme?
Uporedjivanje Kosova i Metohije i ekonomskih reformi mislim da nije na mestu. Problem je totalno drugacije prirode.
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
Заблуда !!!!
       Smile
Zabluda ili ne, je obicna prica sta bi bilo kad bi bilo. Sve se svodi na ciste spekulacije.
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
Ko je taj Djindjic??? Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
najveći naš problem su ljudi sa spiska koji sam napisao, onda su ti ljudi postali njegov najveći problem, a na kraju je njegova smrt postala naš najveći problem i tako se krug zatvorio. ko je ikada radio u nekom ministarstvu ili velikoj firmi vrlo dobro zna šta predstavlja šef kabineta i kolika mu je moć. on jedini kod šefa ulazi bez kucanja. da vas podsetim da je kolesar bi upravo to, a šefovi biraju svoj kabinet... kriterijum mu je bio čudan da ne upotrebim teže reči... u elektrotehnici eta je stepen korisnog dejstva, kod đinđića je on vrlo mali, tj. ogromna uložena energija uz malu učinkovitost...Ličio mi je na popa, mnogo je pričao a malo u stvarnosti korisnih stvari uradio...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ova diskusija prerasta u jednu jako slicnu od pre 3 meseca...

Ja cu vecno biti zahvalan Djikiju jer su me neke njegove izjave podstakle na mnoge vazne korake u mom zivotu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Neka je vecna slava Djindjicu.

Najvise me nerviraju ovi sto spominju "veze sa krupnim kapitalom". Pa koja to stranka u svetu nema veze sa krupnim kapitalom?
Sta su Drakulic i Miskovic - devojcice sa sibicama? Ko je Berluskoni?
Toma grobar pre neki dan prica kako svake nedelje ide u BancaIntesa-u kod Miskovica "jer je njegova stranka veliki klijent"... Pa da nisu mozda on i Vucic blagajnici u toj stranci?

Tim skotovima je uspelo da pomocu mafijaskih novina Djindjica izvrgnu ruglu pred smrt, i to zbog stvari koje svi oni rade... U Djindjicevoj vladi ministri su padali zbog sumnjivih prijava za seksualno uznemiravanja, a u ovoj imamo afere svakih mesec dana i nikom nista...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ta prica zaista ne pije vodu.Evo zasto.Premijer je taj koji treba da sredi stanje u drzavi i njegova vlada.Opet pocinje ta prica Djindjicevih pristalica.On je jadan hteo da promeni Srbiju ali nije mogao.Onda nije ni trebao da bude premijer.Sudije mogu da se promene.Takodje i nacelnik DB-a i policijski generali mogu da se promene.Pa nisu oni valjda iznad vlade i drzave..Jedino je tacno da se nikada nije desio 6 oktobar.DOS je imao preko 170 poslanika i vlast na svim nivoima.Ko im je smetao da promene sistem?Mogli su i ustav da promene.Narod je hteo promene a ne da im se prica sta je bilo za vreme Slobe.To vec i vrapci znaju.Kakvu su oni mislili da naprave drzavu kad je par dana posle pokusaja atentata na Djindjica pusten Bagzi.Posle pokusaja ubistva Djindjic nije imao adekvatno obezbedjenje.U svakoj normalnoj zemlji posle pokusaja atentata premijer bi imao 10 puta bolje  obezbedjenje.Ako nije mogao da nadje bolje ministre i saradnike od Cede,Bebe,Mihajlovica,Batica,Janusevica,Kolesara… i bolje prijatelje od Kostica,Krmiva,Canka,Caneta… onda nije ni trebao da  vodi Srbiju.Ne mogu ljudi koji ne znaju da sastave normalnu recenicu da  budu ministri

Drzavna bezbednost se ne menja tako sto se smenjuju nacelnici... "Sluzba" ostaje "sluzba" dok je celu ne promenis.
Stvarno ne vidim sta je Djindjic mogao sam da uradi, kad nije uspeo da sacuva ni svoj zivot, jer je mafija bila bolja sa policijom od njega samog... Obracun sa mafijom je zeznut posao - koliko je samo italijanskih funkcionera izginulo zbog takvih stvari, a Italija je mnogo uredjenija zemlja od nase.

Djindjic je bar probao nesto da uradi i rizikovao zivot, i to ga stavlja daleko ispred bilo kog naseg politicara.

I nije glavni problem u Djindjicevim saradnicima - sposobni ili ne, oni bi odradili ono sto im se kaze. Problem je bio u onima koji su Djindjica predstavljali kao mafijasa, a pri tome su imali mnogo bolje odnose sa mafijom nego on.

Cak je i Seselj pre odlaska u Hag indirektno priznao da Djindjic namerava da se obracuna sa mafijom, i najavljivao "krvavo prolece"... Pa nije ni cudo da je znao za "krvavo prolece", kada je igrao sah sa Siptarom.

Losih stvari za vreme Djindjica nije bilo vise nego za vreme Milosevica, Seselja ili Kostunice, ali dobrih jeste bilo mnogo vise...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Respect za Djindjica.
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.