Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sutra se navrsavaju 3 godine od muckog ubistva srpskog premijera Zorana Đinđića  (Pročitano 12577 puta)
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
JSO je apsolutno mogao da se rasformira a zašto nije, to je za dugu priču (vidi pod krmivo i Cane)

Jednu vlast uspešnom ne čini jedan čovek, već aparat koji stoji iza njega! Aparat koji je Đinđić postavio je katastgrofalan!

Ako je MUP i RDB trebalo da stvore uslove za sprovođenje ideja koje su vodile u evropu onda je izbor kadra promašaj na kub:

- sreten lukić - ranije načelnik pogranične policije, znači nema veze smozgom kada je u pitanju kriminal. bio na kosovu i faktički ucenjivan i spolja i iz unutra. Znači užas! Pritom i priglup!

- Guri - legiji dugovao život još sa kosova i poslednja osoba koja bi ga jurila, plakao kad se ovaj predao lično njemu. Bio komadant žandarmerije koja je trebala da bude pandan JSO. Kretenizam!

- nenad milić zamenik ministra - u policiji bio najviše na funkciji inspektora, nervno labilan, poznat po pucnjavama sa prozora na žurkama početkom devedesetih, teška porodična situacija (razvod i neviđanje dece). krmivoju dužan veliki novac...

- dušan mihajlović - mrzi me da komentarišem. mutavi debil

- milan obradović šef gsup - dete umrlo od leukemije, totalno rastrojen, direktno postavljen na to mesto preko vrha rdb-a, tj. Čede. Potpuno nesposoban za bilo šta ozbiljno

- bracanović - šta reći a ne zaplakati. direktan legijin izbor na mesto šefa tehnike u rdb (svako pametan zna šta to znači), kasnije i zamenik

- zoran mijatović&goran petrović - prvi bio šef beogradske udbe tokom 90-tih u vreme rasturanja opozicije


ovako može da se nabraja do sutra i to redom po svim ministarstvima,....  Afera Mobtel i ministarstvo za telekomunikacije su posebna veoma duga priča (šta su i koliko tražili od bogoljuba, janjušević i beba), pink tv i agencija spektra u vlasništvu bebe popovića,...

e ovi sa spiska su saučesnici.... voljno ili nevoljno...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
Mislim da JSO nije mogao tek tako da se rasformira. Ne bi se dali. To je jako slicno kao reformisanje Vojnog vrha. Probaj da promenis vojni vrh. U tom trenutku je bilo jako tesko. Ako nemas silu, tvoja vlast je tesko odrziva...
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S9+
Zoran je mogao i morao da ocisti zemlju od kriminala koji je nastao u vreme Milosevica.Svi znamo ko su bili Mitrovic i Karic u vreme Slobe.Udarni mediji kojima je dozvoljeno da se obogate i bili su stub Slobinih medija.Najveci problem je taj sto je kada je DOS dosao na vlast nije pohapsio prave kriminalce koji su opljackali ovu zemlju.Djindjic je zamazao oci narodu time sto je uhapsio par Milosevicevih saradnika koji jesu bili krivci ali nisu ni blizu vazni kao ostali kriminalci.Pitate ko je pustio Bagzija kada je pokusan atentat.Pa Mihajlovic i Batic su bili drzali policiju i pravosudje.Zoranu je odgovarao Mihajlovic da bude ministar policije.Budimo realni pa taj covek ne zna da sastavi 1 recenicu kako treba.Sta je Ceda radio u CZ-u kod okorelih kriminalaca i zlocinaca.JSO je bila jedinica koja je radila prljave poslove i ona je odgovarala Zoranu sve dok nije pokusao da ih se resi a onda su ga ubili.Ubili su ga da bi mu pokazali ko je glavni.Bez obzira sta ja mislio o njemu slazem se da nije trebao da bude ubijen i da njegove ubice trebaju da budu u zatvoru.Pogledajte ljude koji su bli Zoranovi kumovi i prijatelji(Kostic,Krmivo,Cane…).Svi su kriminalci.Kako je moguce da su oko njega svi bili kriminalci a on jedini posten i borac protiv kriminala.Zasto je Legija koji je bio kriv za Ibarsku magistralu bio svedok sve do 2003 i ubistva Zorana.Sad vam je za sve promasaje kriv Kostunica.Kostunica je imao gresaka i nije za premijera ali je sigurno posteniji od “reformatora”.
« Poslednja izmena: 15. Mar 2006, 15:43:26 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Хвала на помоћи! (мало сам дебил) Smile

Микеланђело
Ти и ја се изгледа слажемо у 95 % случајева. Комплет држава - на преваспитавање (није иронија)

Али ево 5%:

Sto se ministara tice i uticaja u svojim resorima:
Pravosudje-niko ne moze da utice na sudije, jer je to protivzakonito.
Mihajlovic-da on je bio ministar policije to stoji, ali koliko je kadrova u samom vrhu policije umesano u organizovani kriminal? DB? itd.
Tu su trebali rezovi. Ali protivnici su imali silu...

Па Батић је први вршио утицај на судије.
Ако Михајловић није био његов, онда ни Динкић и Илић нису Коштуничини.

Уосталом, СтевиеГ је лепо образложио све његове људе! Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Eto ne mozes ni saucesce da izjavis a da se ne zakuva...
Sta sam ja ocekivao? Rezultate preko noci? Ne, ja nisam apsulutno nista drugo ocekivao od njega od onoga sto je postigao...Moja glavna zamerka Djindjicu je odnos prema sistemu i institucijama drzave, nije ih unapredio ni za brucu, preuzeo ih je od Zlobe i prigrlio za sebe, a u pojedinim situacijama je namerno opstruirao iste jer nije zeleo da izgubi deo vlasti! Pored toga on apsolutno nije imao osecaj za narod, njegove odluke su cesto bile lomljenje preko kolena, a o njegovim saradnicima ne treba trositi reci, ne razumem ako je neko takav vizionar i ako je toliko pametan i pun energije, kako je mogao da okupi neke likove oko sebe, ajd da se zajebe za jednog, dvojicu, al za gomilu njih? Ne, za mene ce pre biti sa kim si takav si!
Na kraju se sve svodi na isto, njegovi obozavaoci pricaju o svetlosti, energiji i vizionarstvu, a kada se malko zaceprka po tome sta se i kako radilo, onda i oni brzo ublaze svoj stav i kazu: "pa dobro nije bio cvecka", pa ako nije bio cvecka onda nije bio ni svetlost! A vizionar za mene ne moze da bude onaj koji uglavnom pravi trule kompromise i saveze, jer je svakom jasno da se takve stvari na duze staze obijaju o glavu, a to nije vizionarstvo! Jedino sto mu priznajem je energija, al dzaba mu kada je nije upotrebio na pravi nacin...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
Ma ne, Mihajlovica jeste on postavio, ali, organizovani kriminal je u vrhu policije. Policiju nije mogao da koristi.
Sto se tice izmena sistema, jednostavno trebao je da se desi sesti oktobar. Da ali je on bio u manjini.
Kada je dobio sistem mogao je samo njime da radi. Evolutivne promene su jako duge. Osim toga, pored reforme drzave postoje i medjunarodni kontakti. Recimo da ono sa cime je on radio odlicno je radio. Ako sebe stavim u njegovu poziciju, morao bih da saradjujem i sa JSO i sa DB-om i sa onakvim saradnicima. Jer njih je narod izabrao, i oni su deo koalicije. Moraju da podele deo vlasti.
Pravosudje je trulo, ali na sudiju ne moze niko da utice, to je protivzakonito. Tu pre svega dolaze do izrazaja tromi zakoni i neprofesionalnost policijskih izvestaja. Ali i sudije su izuzetno korumpirane i nesavesne.
Energiju je upotrebio na najbolji moguci nacin koji je mogao. Dzaba kada nije imalo ko da ga prati, i kada je bilo previse inhibirajucih faktora, pocevsi od 6. oktobra pa na dalje.
I da, nije imao osecaj za narod. Naravno, on je morao da objasni ljudima da je njihova fabrika propala, da je jednostavno nema. I da kao takva nije socijalna ustanova. I tu nema osecanja to je cista istina. Zato je potrebno prelomiti. Potrebni su znacajni rezovi. U stanju u kakvom je Srbija treba mnoooogo lomljenja preko kolena. Mnoooogo dubokih rezova. Naravno, puno ljudi ce da zaboli, ali sistem je truo, i ne moze evolutivno da se popravi nikako. Moze ali kroz 200 godina. Toliko vremena nema...
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S9+
Ta prica zaista ne pije vodu.Evo zasto.Premijer je taj koji treba da sredi stanje u drzavi i njegova vlada.Opet pocinje ta prica Djindjicevih pristalica.On je jadan hteo da promeni Srbiju ali nije mogao.Onda nije ni trebao da bude premijer.Sudije mogu da se promene.Takodje i nacelnik DB-a i policijski generali mogu da se promene.Pa nisu oni valjda iznad vlade i drzave..Jedino je tacno da se nikada nije desio 6 oktobar.DOS je imao preko 170 poslanika i vlast na svim nivoima.Ko im je smetao da promene sistem?Mogli su i ustav da promene.Narod je hteo promene a ne da im se prica sta je bilo za vreme Slobe.To vec i vrapci znaju.Kakvu su oni mislili da naprave drzavu kad je par dana posle pokusaja atentata na Djindjica pusten Bagzi.Posle pokusaja ubistva Djindjic nije imao adekvatno obezbedjenje.U svakoj normalnoj zemlji posle pokusaja atentata premijer bi imao 10 puta bolje  obezbedjenje.Ako nije mogao da nadje bolje ministre i saradnike od Cede,Bebe,Mihajlovica,Batica,Janusevica,Kolesara… i bolje prijatelje od Kostica,Krmiva,Canka,Caneta… onda nije ni trebao da  vodi Srbiju.Ne mogu ljudi koji ne znaju da sastave normalnu recenicu da  budu ministri
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Evo pokusacu sa primerom, ljudi kazu "Sta ce nam Kosmet, ako nema Srba, tj. ako cemo svi u odbrani Kosmeta izginuti", i ja se slazem sa takvim stavom, al onda istim pragmaticarima postavljam pitanje "A sta ce nam takve reforme ili takva lomljenja preko kolena, ako cemo u njihovoj primeni svi pocrkati?" tj. kratko receno ne lipsi magarce do zelene trave! Slazem se da se privreda mora prestruktuirati, da ce mnoge firme da se zatvore, da ce mnogo njih da ostane bez posla, i ja nisam ekonomista pa da sad apsolviram kako je to trebalo uraditi, al gledajuci ljude i sve sta se desava ubedjen sam da su prebrze neoliberalne reforme koje je primenio on ili njegovi saradnici ili ko vec pogresno resenje, svako ko zeli dobro Srbiji, najpre bi izanalizirao tranziciju u svim postkomunistickim zemljama i onda izvukao najbolja resenja i najbolji model za nas, zasto to nije ucinjeno, i zasto se stalno slusa MMF i zasto se primenjuju nametnuta resenja od kojekakvih eksperata, ja stvarno ne znam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Qtek 9600
@ Bora82

Mogu, samo to ima svoju cenu. A to je da si na njihovom odstrelu citavog zivota.

Ponavljam nisam pristalica Djindjica, cak ga za zivota nisam voleo, ali isticem da bi bili mnogo blize Evropi da se atentat na njega nije izvrsio...



IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.