Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sutanovac, Dacic, Djelic - Dajte ljudi ostavke  (Pročitano 4266 puta)
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Pa od para koje odlaze u skupstinska preseravanja uloziti da se snimi neki promotivni film o Srbiji pa platiti termin na CNN-u da se to vrti malo, da ne misle da smo koljaci i varvari jos uvek.
Pa potplatiti nekog kongresmena u Americi.

Ideja na mestu, ali sada je kasno. To je trebalo raditi pre recimo 7-8 godina.

[/b]Ma nikad nije kasno.Treba poceti a ne ici i vikati po hodnicima da bismo mi u Evropu.

Pa evo racunajte:ako nas ima 4.000.000 glasaca,znaci starijih od 18 godina, koji su radno sposobni i mogu da zaradjuju, da svako mesecno da po 5 eura!

1. to vec ide kroz razne dazbine/poreze itd.
2. nije dovoljno
3. nisu svi zaposleni
4. ne  stvaraju svi proizvode koji se mogu izvoziti, samo jedan manji deo to radi

[b]
Ja sam dao jedan zaista odokativan primer i grubu racunicu
A sto se tice toga da mladi od 18 ne zaradjuju, ne znam odakle pare onim mojim blejacima u kladionici, a tek su poceli da se briju:-)
A oni bi pre dali i 10 eura mesecno za Srbiju nego ovi prdezi svi redom dakle, nikog nisam posebno napao , a nekog branio.

Citat
Pa onaj Batic i ona Pesicka bi trebalo da daju svoje plate iz skupstine u Zvecansku, kako ih vise nije sramota, 20 godina su u skupstini i samo kenjaju a nemaju vise ni jednu stranku u kojoj su bili.Vecita opozicija - najrentabilnija poslovna opcija.

[/b]Opet podvlacim, Batic samo kuka, a zivi kao bubreg u loju od Milosevicevog rezima jos a i dan danas, i neka je ziv i zdrav, ali me bas zabole da njega i onu Pesicku gledam svaki dan na televiziji.

Oni su jedni od rekih koji tvrde isto sto i ti (tj. gore navedeno) :
- da nam treba para
- da imamo gomilu problema
- da treba da izvozimo
- da proagandu treba emitovati spolja a ne unutra


Uz to radikalni (1. i 2.) su brojniji a uz to blokiraju cesto rad skupstine.

[b]
A ko je kriv sto su brojniji, i koga to bas briga. Ja kazem sve bi ih bre izbacio napolje, i sacuvao gomilu para za ovu napacenu zemlju.
Miskovic i ostali bi morali da odvajaju mnogo vise od 5 eura mesecno i eto para kao salate za Srbiju.






Citat
« Poslednja izmena: 28. Sep 2008, 02:09:06 od bumbar20 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ne idu mi ovi citati, izvinjavam se, ali vidi se sta sam hteo da kazem

Ja bih zaista da nam svima bude bolje.
A ako bilo ko hoce da samo njemu bude dobro, nemam nista protiv, ali nemoj da se bavis politikom.Ustvari, ne moze bre
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Nokia N85
za citate  Smile Smile
a za receno  Smile
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
Министар одбране Републике Србије Драган Шутановац је, говорећи 21.09.2008. у емисији „Утисак недеље на ТВ Б92, навео да су демонстранти (Протеста2008) приликом доласка до зграде Министарства одбране донели за њега лично цртеж НАТО војника који пробада девојчицу и том приликом рекли да је то за дечију собу његове породице.
На интегралном видео снимку, а снимала је и београдска полиција, јасно се види да су 21.08.2008. приликом предаје цртежа изговорене само две реченице у којима се не спомиње ни Шутановац, ни дечија соба, ни породица.
У овом видеу су обе изјаве па није тешко закључити да министар одбране Републике Србије Драган Шутановац не говори истину.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa da smo normalna zemlja Olja Beckovic bi pustila ovaj prilog u emisiji.

Moze mu se da govori neistinu,jer ima mogucnost da prica na televiziji kad god mu prdne.
A kad neki mudonja prica na televiziji, onda govori istinu sta god da kaze.Ko ce tebi prijatelju moj sada da poveruje cak i ako pustis taj snimak.
On je prvi rekao da mu je preceno i to je otislo u etar.Tebi bi sad rekli da si ovo montirao i izbacio pretnje:-) pa bi jos ispao i lazov, jer on je zaboga Sutanovac.

Na zalost, nista se ne menja u Srbiji od Slobe pa do danas.Kad Srbin dodje na vlast, zaboravi sta je pricao pre nego sto je dosao na vlast.
Uspeli su ovi demonkratski politicari svih stranaka da nauce koliko je mocna televizija, pa to siroko koriste za razliku od nas obicnih smrtnika koji im dajemo glasove jer smo debili.Neki od njih imaju rukopis kao djaci prvaci, ali zato znaju da se nameste pred kamerama kad se ukljuce kao najpoznatije rock zvezde.

Opet kazem, zatvoriti skupstinu, pa sve zajedno sa ministrima i njihovim sekretaricama poslati na kopanje metroa, pa da vidis kako ce Beograd da bude metropola za dve godine, a ne samo Beograd, nego i Novi Sad i Kragujevac, i Valjevo i Nis,dosta bre ovih parazita, pun mi ih je kur..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Tebi bi sad rekli da si ovo montirao i izbacio pretnje:-) pa bi jos ispao i lazov, jer on je zaboga Sutanovac.
Па и полиција има снимак  Smile Само је мало мутан и нисшта се не види  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ma ja tebi verujem, nego kazem da ne moze moja i tvoja rec da budu jace od reci ministra Sutanovca, pa cak ni snimak koji jasno dokazuje da on laze, razumes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Ma ja tebi verujem, nego kazem da ne moze moja i tvoja rec da budu jace od reci ministra Sutanovca, pa cak ni snimak koji jasno dokazuje da on laze, razumes?

Moja ,tvoja njegova i ina rec mozda ne moze ali zato raspravljamo i pricamo da bi to neko vazniji primetio,neko ko bi mogao da kaze zetonji da laze.
Poginuo je pilot-potpukovnik,SLAVA MU, sa nebrojeno puno sati leta prilikom uobicajene vezbe i to posle zetonjinog remonta aviona u saradnji sa nato-paktom.
Zetonja mora da da ostavku.
Ako ne zeli,treba da bude primoran na to.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa ja za sad mogu da kazem da smo nas trojica ovde za to, i verujem svi oni ljudi sa snimka, dovoljno za jednu peticiju.
A posto zetonja nije covek pa sam dao ostavku, te peticije tesko da bi pomogle.
99% ljudi je oguglalo i pokleklo pod teretom svakodnevnih dazbina i poskupljenja, zombirani su i ne veruju vise da nam moze biti bolje, a nas 1% proglasavaju za fasiste, nacionaliste, soviniste i ostaju da drpaju pare i dalje pricajuci mi o veliki demokratskim promenama.

Tadic je kaze siguran da nasi gradjani zele u Evropu, ali nije siguran da li ga boli levo ili desno jaje sto su se deca u skolama i bolnicama smrzavala 15-tak dana bez grejanja

Radikali u skupstini opstruisu rad, hoce ljudi da im se 'vrate' mandati, ovi ne daju, zemlja stoji, sve stoji, osim sto ne stoji isplata poslanickih dnevnica i zdranje pecenja u skupstinskoj menzi za 50 dinara.

Anarhija, bre, kakva demokratija.Cela skupstina na kopanje metroa, odmah!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Kopanje metroa bi bila privilegija za njih,mozda nadju prugu pa im pozavidi ceo zavicaj.
ne ,ja bih to brate konjima za repove sve zajedno sa predsednikom..

pogledaj samo sta taj covek radi..koliko juce je -nezavisnost Kosmeta neprihvatljiva- a sad-i mogucnost podele je jedna od solucija-
Smile Smile
kako je krenuo,dace siptarima onu njihovu prvobitnu" Iliriju",sve do Nisa.

zato je taj covek pogresan,zato je ta stranka pogresna,zato upozoravamo i upozoravamo i pljujemo po nnjemu godinama..
ali,ko to slusa..sutra daj narodu neki fijat,jeftino ulje iz robnih rezervi,lazi ih za penzije,uputi ih da citaju Blic,slusaju U92 i opet ce da ga glasaju.
to je tuga
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.