Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:37:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Susret sa Vecnoscu-Mitarstva  (Pročitano 14844 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 164
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
ja kad odem na fakultet osjetim vječnost jer znam da ga nikad neću završiti  Smile
IP sačuvana
social share
Hoćeš da ti rodi sina kralja kokaina i da ti rodi decu belu kao sneg ....... o mama o mama ......hoćeš to ?  Smile  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 950
Prvo ja sam vernik i verujem na neki svoj naci.


2. da li sam ja lud ili ovaj covek kada govori o mitarstvu i koji cin sledi pocinje da zabacuje glavu i razmislja ? Kao u skoli kada odgovarate pa pogledate u neku tacku u plafonu ili u sto ispred sebe da bi se setili ?

3. kada govori o tome da ne treba gresiti o gresima uopste,govori tecno bez stajanja i zamuckivanja neguta knedle neuzdise kao kada govori o mitarstvu , hocu da skrenem paznju da lako govori o onome sto je opste poznato.

4.okrece se stalno premao onoj babi koja ga dopunjava i on kaze da da tako je bilo , kao da je ona bila tamo a ne on?

5.omaska kada govori o prepodobnom da li bese gavrilu ili neznam sada kako i ova ga pita da li mu je video lik on kaze da pa onda kaze ne pa kaze da je video njegovu prisutnost , uostalom taj deo nije preveden i za sve vreme kada o tome prica gleda u babu pored njega kao da trazi da ga ona podseti ili neznam ja sta ....

6.ja nezamisljam ovako coveka koji prosao mitarstvo , on je uplasen , prestavljen je

7.njegov otac svake veceri cita sta ? pa mu je to pomoglo da predje iz pakla u raj ?

8.opisi tipa lice mu je meko , pokazuje rukama kako izbija svetlost iza andjela samo sto nije uzeo cetkicu i tempere da nacrta .... ono sto je video ....milion puta u svom zivotu

9.zasto neprica o svojim grehovima? sta ga kosta on se pokajao na putu je pokajanja ?

10.abortusi su najtezi , znamo druzze da su abortusi tezak greh to nam crkva stalno napominje zadnjih 50 godina

Ja jesam vernik ali ovaj braco je meni mnogo sumnjiv !





IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
mob
Nokia 
Gledao sam ovo pre neke cetiri godine, pa se sada malo slabije secam svega do detalja  Smile ,ali mislim da je ovo vise neka, 'ajde da kazemo propaganda crkve, cisto da nas podseti sta valja a sta ne... pocev od alkohola, cigara, prezderavanja pa i do abortusa koji je ovde nekako posebno naglasen.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 20:22:34 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 950
Mislim ok , shvatio sam poruku , samo neznam ko je ovaj i zasto mi je on salje Smiley
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
 Па, он је наводно прошао кроз то.
Јеси гледао на некој од претходних страна искуства људи са запада? Волео бих анализу као за овог типа ако будеш одгледао.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 950
hmm ...

Prvo ovaj Dr. Kenet , bukvalno zapoceo celu ujdurmu oko blizu-smrti iskustva , radio istrazivanja jos na fakultetu lalala trcao po svetu gde stradaju hriscani , napisao par knjiga lala pa su ga mnogi osporili ne njega vec njegove sagovornike pa je on opet pisao neke knjige dok se nije zakopao sa nekom knjigom gde je bukvalno povezao ta posle smrti iskustva sa nlo-ima i tako dalje , pisao o nekim poznatim ateistima i tako dalje ... covek je veoma prilagodljiv i opasan sagovornik ...

Ove kada pogledas i prvo sto ustanovis da su svi do jednog emocijonalno nestabilni , s druge strane reci su im verodostojne ali emocionalno nestabilni ljudi a tu podrazumevam uplasene ljude kao sto su ovi su skloni umisljanju usled straha i bola.

Vidi usled jakih bolova pa to jos pomesas sa osecajem da je tvoj zivot gotov pokrece tesku hemiju u tvom mozgu.Mozak sa tvojim telom ucinice sve da se oslobodis tog bola , adrenalinski sok koji tu igra glavnu ulogu i pojavljuje se usled velikog stresa pomaze telu da pobegne od tog stresa.Ove slucajeve blizu-smrti najvise osporavaju zbog adrenalinskog soka jer je gotovo sigurno da jedna od reakcija mozga bas ovo sto oni opisuju posebno zbog toga ako ti je neko u proslosti pricao kako izgleda smrt ili si negde procitao kako izgleda smrt usled adrenalinskog soka mozak bas na taj nacin tebe smiruje.
Ako uzmem u obzir da su ovi ljudi emotivno nestabilni tvrdnja je jos sigurnija da su prevarini i oni sami od strane svog mozga.
Postavi se pitanje kako vide svoje telo i prostoriju ljude koji se nalaze okolo ?

Eksperimentisi.Stani u centar prostorije i na brzinu je razmotri gde stoje stvari i tako dalje.Zatvori oci i zamisli tu prostoriju.Nalozi nekome da udje u sobu i pomera stvari po zelji.Ti ces u istom trenu vec u svom mozgu da kreiras sliku osobe koja prolazi pomera se pomera stvari i znaces sta radi.Zasto? Zato sto si delimicno upoznat sa prostorijom i sa osobom koja je u prostoriji pa mozes gotovo jezivo da iskreiras i sliku u mozgu sta se oko tebe desava jer sliku imas memorisanu potrebni su ti jos samo zvukovi i to je to , na osnovu zvuka mozak projektuje rastojanje i silu . Savrsena kreacija mozga.
Zasto svaki od njih opisuje da je video sebe brata sestru oca majku muza i tako dalje ? Zato sto ih poznaje Smiley
Zasto ona gospodja opisuje doktora koji ima celav potiljak ? Kome neupada u oci covek koji ima celav potiljak ? Smiley
Zapamtis upecatljive slike iz okoline i to posle projektujes.

Samo jedno se neslaze , secaju se svega !
Na licnom iskustvu , posto sam kao mladji da kazem bolovao tj. imao sam poremecaj nadbubrezne zlezde koje su malko nekontrolisano lucile epinefrin , desavalo mi se da imam adrenalinske sokove od po minut dva tri ali je poenta da kada sve prestane ti se nicega nesecas tj. secas se ali samo delova , evo pre par meseca sam citao zanimljivu pricu bas o coveku koji ima slican poremecaj :

Bolesnik N.N. bio je u vlastitoj kući, koja je bila locirana u neposrednoj blizini prometnice. Tijekom ranog jutra, kada je upravo ustao iz kreveta u njihovu kuću je udario kamion, što je izazvalo snažni udarac i "trešnju, od koje je mislio da je kraj svijeta", ostao je nekoliko sekundi nepokretan, osjećao se "kao ukopan", bio je "u kompletnoj panici", potom je čuo zapomaganje, potrčao je van i tek tada "sam bio u pravom šoku, šofer je bio bez noge". Odmah je pozvao hitnu pomoć, pomogao oko transporta ranjenoga. Potom je probudio obitelj, koja je još spavala u drugom dijelu kuće, i kada im je htio ispričati, što se dogodilo, nije znao da li je šofer bio sam u autu, nije znao boju automobila, nije znao koliko je vremena prošlo od događaja niti u koje se to vrijeme događalo. Tek je tada primijetio da je neodjeven, i da je sve to vrijeme bio samo u donjem rublju. Cijeli je dan pričao samo o tome, navečer je dobro spavao, drugi dan je išao raditi, i nije tražio liječničku pomoć. Liječniku se obratio tek "na nagovor, da nešto može dobiti od osiguranja".

Ovi ljudi se secaju svega i secaju se udara mada taj udar moze biti od pokretanja srcanih kontrakcija a oni su ga kao samo udar i opisali.

Moze se objasniti sve to na razne nacine ali je svakako moguce da su doziveli prenos energije iz tela u prostor i da se mozda bas tako moze opisati taj proces ...

Opet kazem vernik sam , verujem da odlazimo na neko bolje mesto , ali necu da dozvolim da me sarlatani varaju Smiley
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
 Хм, размишљам већ дуже време...Шта ако је Рус причао оно што је стварно доживео? -Искуство ван тела, пакао, рај...?
Не видим по чему би он конкретно конкретно могао да лаже? Он који је обичан прост човек, просечан баја из малог места, не видим му исквареност, тражио сам трагове лажи, посматрао лице, очи...Не лаже тај, или бар верује у то што прича. Дефинитивно нема неке говорне вештине, можда га трема тресе пред камером па му је ту мајка и попадија ако се не варам као нека подршка.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:37:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.