Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:27:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Susret sa Vecnoscu-Mitarstva  (Pročitano 14842 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Mora covek u nesto da veruje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Hm, Zadnji post na temi?
http://forum.burek.com/svemir-bog-postanak-mogu-li-se-naucno-objasniti-t293636.460.html

=======================================================

Vest:

Incredible images of human spirit leaving body in death moment



Death moment (Pic:Life.ru)

These astonishing images are said to show the human spirit (in blue) leaving the body.

Russian scientist Dr Konstantin Korotkov claims that the pictures show the exact moment of death.

The images show "the soul" gradually slipping out of the body before the patient's image turns red. Talk about an out-of-body experience...

Preuzeto sa ...

Nevjerojatne snimke ljudske duše koja napušta tijelo u trenutku smrti


Snimke smrti (Pic:Life.ru)

Tvrdi se da ove nevjerojatne snimke pokazuju ljudski duh (plava boja) kako napušta tijelo.



Ruski znanstvenik Dr. Konstantin Korotkov tvrdi da fotografije pokazuju točan trenutak smrti.

Snimke pokazuju „dušu“ kako polako izlazi iz tijela trenutak prije nego li pacijent postane crven. A mi smo se do sada čudili iskustvima izlaska iz tijela (astralna putovanja, kliničkim smrtima i slično, op.ur.)…

Komentar Matrix World-a: Mi ne možemo s točnošću reći što je snimio Konstantin Korotkov ali vas možemo pobliže upoznati s njegovim radom. Konstantin Korotkov je profesor fizike na Tehničkom Univerzitetu St. Petersburg-u u Rusiji. On je publicirao više od 70 radova o fizici i biologiji u vodećim znanstvenim tiskovinama i stvorio je 12 patenata na području bio-fizike. Objavio je 4 knjige od kojih je najpoznatija; Light After Life: Experiments and Ideas on After-Death Changes of Kirlian Pictures, 1998, NY, Backbone Publishing. Stvorio je tehniku pod nazivom: Gas Discharge Visualization technique (GDV), koja je stvorila znanstveni prodor na području Kirlianove fotografije. S GDV tehnikom Korotkov tvrdi da  u stvarnom vremenu može snimiti, s njegovim specijalnim kamerama fizičku, emocionalnu i spiritualnu energiju koja izvire ili ide ka promatranoj osobi ili osobama, također to isto može snimati na biljkama, tekućinama, raznim usitnjenim materijalima itd. S ovom tehnikom snima i rupe u „auri“ našem energetskom polju i s njom može primijetiti bilo kakav ne-balans u energiji. GDV Tehniku je prihvatilo Rusko Ministarstvo Zdravlja i Medicinske Tehnologije i za sada je koristi preko 300 liječnika i istraživača koji je koriste za dijagnostiku.



Jedna od najinteresantnijih snimaka Dr. Korotkova je slanje osjećaja ljubavi od osobe do osobe čija je boja bila ljubičasta, unatoč uvriježenom uvjerenju da je crvena boja ljubavi i strasti.

Preuzeto sa ...
« Poslednja izmena: 19. Dec 2011, 23:06:54 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Mora covek u nesto da veruje.

 u sustini je taka konstatacija i dobra i donekle za odredjene ljude falicna. u cemu je ona dobra.u prvom zahvatu da covek mora najpre da veruje da ima Bog,kako Pismo govori. no druga akcentovana zamisao je losa da to moze oznacavati i nesto,kao blize nista nego Bogu. zasto? zato sto kao sto se vidi u materijalima i ovi snimci vrlo uzbudljivi od administratora navode coveka da se zamisli da ipak pokrene sebe.ali sta dalje. videli smo serijal govora mladica rusa,sta sa time? ako ne bi smo pazljivo razmotrili kroz urim i tumim tj. Pismo mogli bi smo imati jednu vrstu vere gledajuc dokaz fizicara iz rusije,a na drugoj strani ipak promasiti ono sto prvi snimak govori carstvo Bozije. prvi materijal gledajuc kroz Pismo ima ocito dozu teske sumnje. to ne znaci da dogadjaj sa odlaskom coveka na dva pomenuta mesta nije validan. najpre Pismo jasno opominje da covek ne moze biti i u paklu i u carstvu. u luki 16. kaze se kod price o bogatasu i lazaru da se iz pakla u raj ne moze preci niti obrnuto.
  sledece. pavle apostol je prvi covek koji donosi iskustvo dizanja na cas u raj. njegov izvestaj je mera za sva druga vidjenja dali su original. on kaze da je dozivljaj nemoguce iskazati drugom coveku,jer ljudski jezik ma koji na zemlji,ruski,engleski itd ne moze doneti taj opis.trece,mladic rus kaze jednog casa da u nekim domenima nevolja ratnih  Bog jednostavno ne moze spreciti jer sotona je toliko jak... Pismo kaze izricito da sotoa je svladani protivnik,da on nema nikaku moc kad je Bog u pitanju i da Bog sve dogadjaje  licno kontrolise cak i ratna razaranja.
    potom,mladic tvrdi da svetci ruski posreduju a jedan novi iz rata nastradao nacionalni junak u ceceniji,potrazuje slobodu ruskog coveka da se i njemu mogu moliti. to je vec protiv Pisma ,jer je jedini posrednik Boga i ljudi Isus Hristos i drugog nema,ostalo je idol i smrtni greh. najstrasniji akcenat u materijalu je ono sto je davno luter bacio pod noge ,papsko ucenje o indulgencijama,samo lukavije blaze forme,molitva za mrtve ,gde crkva ima moc da molitvom iznese ili ublazi dusu u paklu ! to je vec bogohulno! covek jednom dopao pakla ide na sud. tu je kraj svih mitarstava. to je vec ideologija,koja ce ovakim nasledjem  i ovim putem i ovakim svedocanstvom ubiti i u pakao survati milione rusa i drugih koji ovo oce verovati. sta tek reci za pricu da se na groblja mrtvima nosi ovo a ovo ne. svako nosenje na groblja o cemu je cak jedan srpski vladika jasno medijski opomenuo srpski narod ali bez nekog efekta je greh Bogu i Pismo jasno kaze da je to Bogu gad. neko ovde debelo gresi?! da pogadjamo ko?mirt svima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Ako neko moze da mi objasni kako je nastao ceo ovaj univerzum i svet oko nas,ali na naucnoj osnovi......ja verujem u Boga,nista me ne moze pokolebati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Ali ipak ako bi ti objasnio na naucnoj osnovi, pokolebao bi se ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Ali ipak ako bi ti objasnio na naucnoj osnovi, pokolebao bi se ?
Hajde probaj da objasnis. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Nema jos definitivnog. Ima naznaka dobrih, ali se trebaju potvrditi. Kada se to desi, pitam se samo sta ce biti posle. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 
Znam i ja da ce naucnici,na neki nacin,uspeti da daju neko objasnjenje,ali ja licno mislim da je Bog tvorac svega.To je neko moje misljenje,znam da neki misle suprotno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Postujem. Tvoje misljenje, tvoje misljenje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 A šta kažeš za ovog momka iz Rusije koji priča šta je doživeo.. Zamisli to iskustvo čoveče...

Koje ti je generalno mišljenje o priči o tome kako svako od nas pri odlasku odavde ide na mitarstva?
(osim ako nije bio kao svetac pa odlazi na bolje mesto ili ako je bio monstrum pa bez mitarstava odlazi u mračne predele, da ne kažem pakao)..
Dakle, šta misliš o tome?

Inače, tema koju si linkovao je fenomenalna. Obratiću pažnju na nju.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:27:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.