Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:24:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Supernatural '09  (Pročitano 2062 puta)
06. Mar 2009, 15:32:19
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Predstavljamo festival "Supernatural 09"


Ponovo domaći teren. Eto, i današnja generacija može da se pohvali da ima svoju Hajdučku česmu. Dosta smo slušali naše roditelje kako se hvale da su na tom mestu u svoje vreme slušali Bijelo dugme i bili slobodni i buntovni.

Treći po redu festival "Supernatural 09", već po tradiciji, ponovo spaja lepo i korisno. Razvija ideju o važnosti recikliranja i očuvanja prirode i ujedno pruža odličnu zabavu. Ove godine festival se održava u nedelju, 26. aprila, na prostoru Hajdučke česme u Košutnjaku. Napominjemo da će glavna bina u potpunosti funkcionisati na biodizel a predstaviće nam se i oko 20 raznih ekoloških organizacija, koje će kroz svoje radionice i animaciju posetilaca predstaviti svoje programe. Prvi put pored domaćih muzičkih zvezda možemo očekivati i strane grupe i di džejeve. Od domaćih izvođača do sada su zvanično potvrđeni nastupi Ramba Amadeusa i grupe "Eva Braun". Sada već kultni bečejski sastav "Eva Braun", majstori gitarskog popa, vraćaju nam se posle višegodišnje pauze i prošlogodišnjeg sjajnog povratničkog koncerta u SKC-u. Iako dugo nisu snimali novi materijal, u međuvremenu nismo ostali uskraćeni za njihova izdanja. Krajem 2007, tačno na 20-godišnjicu prvobitno objavljenog sjajnog albuma "Pop Music", B92 je objavio remasterovano izdanje, prošireno s još devet neobjavljenih pesama iz perioda od 1991. do 1995. Prošle godine bend je za izdavačku kuću "Label Star" na internetu objavio izdanje raritetnih i neobjavljenih pesama iz perioda od 1997. do 2006. pod nazivom "Off The Record". A mi ih svakako nismo zaboravili.

Svetski megacar će na festivalu predstaviti svoje poslednje studijsko ostvarenje iz prošle godine - "Hipishizik Metafizik", objavljeno za PGP RTS, koje je sam Rambo besplatno postavio na svoj sajt. Od njega znamo šta sve možemo očekivati, tako da ga nije potrebno posebno najavljivati. Zabave će, svakako, biti na pretek.

Za one posetioce koji donesu tri plastične flaše (pet ambalaža) i tri limenke ulaz će biti besplatan. Ostali će plaćati 400 dinara. Pa vi sad razmislite šta vam je činiti. Ima još dosta do aprila.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Dub Pistols na Supernatural 09 festivalu    

Sastav Dub Pistols nastupiće na Supernatural 09 festivalu. Ovaj engleski dub sastav predstaviće beogradskoj publici novi studijski album ‘Rum & Coke’ za koji navode da je najbolji u njihovoj dosadašnjoj karijeri. Naša publika imaće prilike da pre svih čuje novo izdanje koje će se u prodaji pojaviti 18. maja.
Jedan od najzanimljivijih alternativnih britanskih sastava poznat je i po remiksima koje su radili za umetnike kao što su Lily Allen, Bono, Ian Brown, Moby, Natalie Imbruglia, Crystal Method, Limp Bizkit & Korn. Njihove pesme su se našle i u filmovima kao što su ‘Blade 2’, ‘Bad Company’ i ‘Mystery Men’ , ali i nekoliko video igara. Bend je do sada objavio tri studijska albuma a za izdanje ‘Rum & Coke’ navode da je mešavina bass heavy soula, ska, electro-funka, lovers rock i kvalitetnog hip hop. Na njihovoj Myspace stranici trenutno možete da preslušate remiks hit singla Lily Allen ‘Fear’. Svoje učešće na festivalu za sada su potvrdili Rambo Amadeusa, Eva Braun, Veliki Prezir, Shiroko, Jarboli, Funky Šljiva, Idemo na Mars (Dj Flip i Mkdsl), Indie Go, Felony Flats feat Dj Inspektor( Banana rave), Dj Peca, Braca Burazeri, Tijana T. Festival će se održati 26. aprila na prostoru Hajdučke česme, a besplatan ulaz biće obezbeđen svim posetiocima festivala koji sa sobom donesu tri plastične flaše (plastična ambalaža) i tri limenke. Za sve one koji ne recikliraju cena ulaznice za festival iznosiće 400 dinara.

www.superntauralfest.com

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
"Dub Pistols" na festivalu "Supernatural 09"


Lepo mi rekosmo u najavi festivala "Supernatural 09" od prošlog meseca da će on postati internacionalni. Tako i bi.

Glavne zvezde ovogodišnjeg, trećeg po redu festivala, koji se održava 26. aprila kod Hajdučke česme, biće gosti iz Engleske, bend "Dub Pistols". Jedan od najzanimljivijih britanskih alternativnih sastava predstaviće našoj publici svoj novi studijski album - "Rum & Coke", za koji se priča da je ubedljivo najbolji do sada. Inače, on se u prodaji pojavljuje tek 18. maja, tako da domaća publika ima priliku da kao jedna od prvih u svetu ekskluzivno čuje novi materijal. Ovaj dab sastav ima u svojoj karijeri objavljena tri studijska albuma, a poznat je i po tome što je sarađivao s mnogim poznatim muzičarima i pravio za njih odlične remikse. Neki od njih su Moby, "Limp Bizkit", "Korn", Natali Imbrulja (Natalie Imbruglia), "Crystal Method", Bono, Ijan Braun (Ian Brown) i drugi. Da su veoma aktivni i traženi govori i podatak da je njihova muzika korišćena u dosta poznatih filmova, ali i u nekim video-igricama.

Od domaćih snaga, pored već predstavljenih Ramba Amadeusa i "Eve Braun", na festivalu će nastupiti i bendovi "Veliki prezir" i "Shiroko". "Veliki prezir" promoviše svoj novi materijal koji je u završnoj fazi produkcije, a sastav "Shiroko", na koji sam malo veću pažnju obratio na prošlogodišnjem "Jelen pivo lajv" festivalu, i mogu reći da su odlični, predstaviće svoj debi album pod nazivom "1", koji je objavljen u decembru prošle godine.

Ovom prilikom vas obaveštavamo da će na drugoj festivalskoj bini, takozvanoj Disko livadi, za one s malo drugačijim muzičkim ukusom, nastupiti poznati beogradski di džejevi - Fanki Šljiva, Idemo Na Mars (Dj Flip i Mkdsl), Indie Go, Felony Flats feat DJ Inspektori (Banana rave), DJ Peca i drugi. I sve to lepo upakovano na jednom mestu, a "za dž", naravno, ukoliko ponesete tri plastične flaše (PET ambalaža) i tri limenke. Za ostale ulaz se naplaćuje 400 dinara. I sve radi isključivo na biodizel. Sve se može kad se hoće.

Mi ćemo svakako i dalje pratiti vesti vezane za ovaj festival i blagovremeno vas obaveštavati o svemu. Budite uz nas. A vi, nešto stariji, da znate - i mi Hajdučku česmu za trku imamo!

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
I,ljudi,jel idete?
Ja idem...Najvise zbog Ramba...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Počinje Supernatural

Ovogodišnji festival dobre muzike, druženja i podizanja ekološke svesti počinje u nedelju u 10h kod Hajdučke časme u parku Košutnjak.

Prvi Supernatural festival održan je povodom Dana planete Zemlje 2007. godine uz nastupe bendova Obojeni program, Shiroko, Pionir 10 i drugih.

Novitet ove godine na Hajdučkoj česmi su "ulaznice" - u skladu sa motivom reciklaže i zaštite životne sredine, na festival se ulazi sa tri limene konzerve i tri plastične flaše. Bez njih, ulaznica košta 400 dinara.

Novi su i nastupi stranih bendova, kao i DJ-eva.

Na Hajdučkoj česmi nastupiće britanski dub sastav Dub Pistols, svetski mega car Rambo Amadeus, bečejska pop grupa Eva Braun, Veliki Prezir, Shiroko, Jarboli, Miško Plavi trio, Irie FM, DJ-evi Funky Šljiva, MKDSL, Flip i mnogi drugi.

Besplatan ulaz biće obezbeđen svim posetiocima festivala koji sa sobom donesu tri prazne plastične flaše (plastična ambalaža) i tri limenke. Za sve one koji ne recikliraju cena ulaznice za festival iznosiće 400 dinara. Ulaz za najmladje posetioce festivala i njihove roditelje u prepodnevnim časovima je slobodan.

Izaberite omiljenog izvođača i uživajte

10h - dečiji program, hor Čarolija i Leontina sa gostima

Irie FM 14:00
Veliki Prezir 15:20
Eva Braun 16:10
Jarboli 17:05
Rambo Amadeus 18:05
Dub Pistols 19:15
Shiroko 20:25
DJ Brka 21:05
DJ Bill Brewster 22:00
Vlada Janjić i Gordan Paunović 23:10

Disko livada:

DJ Peca - 14:00-15:00
Tijana T 15:00-16:00
Funky Sljiva 16:00-17:00
Braca Burazeri 17:00-18:00
Banana Rave 18:00-19:00
Indie GO 19:00-20:00
Idemo na Mars 20:00-21:00

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 1800
I,ljudi,jel idete?
Ja idem...Najvise zbog Ramba...
I ja sam zbog Ramba išao...al mnoogo sam okasnio. I posle sat vremena otišao. Nem' pojma, smorili smo se.  Smile
A i Hipišizik Metafizik album sam već čuo uživo tako da nisam mnogo propustio.
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
I,ljudi,jel idete?
Ja idem...Najvise zbog Ramba...
I ja sam zbog Ramba išao...al mnoogo sam okasnio. I posle sat vremena otišao. Nem' pojma, smorili smo se.  Smile
A i Hipišizik Metafizik album sam već čuo uživo tako da nisam mnogo propustio.
ja nisam isaooooo  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
niko nije hteo,smor...
de bre ramba da propustim...zivot mi ode u kurac  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Preko 20 000 ljudi na Supernatural festivalu    

Preko 20 000 posetilaca juče je prisustvovalo trećem izdanju Supernatural festivala koji je održan u Košutanjaku kod Hajdučke česme, saopštili su orgaizatori. ''Ne računajući posetioce festivala u prepodnevnim časovima, kada je za dečiji deo programa ulaz bio besplatan, do 17h izdato je 10 000 kupona za sve posetioce koji su kao ulaznicu za festival doneli plastične flaše i limenke za reciklažu''. ''Do kraja festivala prikupljeno je preko 150 000 plastičnih flaša i limenki koje su posetioci festivala doneli, čime je sakupljeno preko 2 tone reciklažnog otpada!  96% posetilaca festivala je reciklažom ušlo besplatno na festival čime je i misija ovogodišnjeg Supernatural festivala ispunjena - Srbija kao ekološki odgovorna zemlja! Pokazali smo da je u Srbiji moguće reciklirati i da naši građani jesu ekološki osvešćeni i zabrinuti za svoju budućnost, ali i budućnost svoje dece'' navodi se u sapštenju.

Najveće interesovanje vladalo je za nastup Ramba Amadeusa i nastup sastava Dub Pistols kada je na festivalu i prisustvovao najveći broj posetilaca. Na DJ bini najviše pažnje privukli su Flip i MKDSL svojim projektom Idemo na Mars. Rambu su predstavnici KST-a na festivalu uručili nagradu za najekologa Kluba Studenata Tehnike u okviru akcije „Recikliraj!”, kao javna ličnost koja se najviše zalaže za ekologiju. Rambo je dobio vetrenjaču od stakla napravljenu od recikliranog materijala, rad Dimitrija Anđelkovića.

Organizatori navode da su pripreme za četvrto izdanje festivala Supernatural već su u toku.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:24:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.