Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Super" Liga sezona 2017-18  (Pročitano 29769 puta)
06. Jul 2017, 21:13:36
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
da nastavim tradiciju otvaranja teme posto je lik otvorio temu o prvoj ligi,a nazvao je super  Smile

ucesnici mozda posto zemun, macva i backa nemaju uslove
1 Čukarički   
2 Rad      
3 Radnički (N)   
4 Radnik   
5 OFK Bačka   
6 Mačva
7 Borac   
8 Zemun
9 Mladost   
10 Spartak ŽK   
11 Javor Matis
12 Voždovac   
13 Vojvodina
14 Crvena zvezda
15 Napredak      
16 Partizan

od sezone se ocekuje jedno veliko nista 14 ekipa se nada da nece ispasti i bez ikakve takmicarske ambicije su za bilo sta
ostale dve ekipe se nadaju da ce biti sampioni ako oni drugi ne budu krali i to je to uglavnom
opet onaj glupi plej of sistem opet previse ekipa ucestvuje u ligi sve u svemu sve po starom ide


evo i sajt sa detaljim rasporedom i ostalim ako nekog u opste zanima
http://www.superliga.rs/
« Poslednja izmena: 06. Jul 2017, 21:15:04 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ozbiljno treba razmisliti da se uvede oduzimanje bodova ekipama koje nas brukaju po evropi pri tom mislim na ispadanje pre grupne faze pa se drugi put kurcirajte i obavezno smanjiti ligu na maksimum 8 klubova ovo je besmisleno kao sto je besmisleno davati licence klubovima za takmicenje i ako neispunjavaju uslove stalno neki kompromisi i kurci
i da u novu sezonu i Zvezda i partizan udju sa minus bodovima zbog onih retardiranih saopstenje i svega ostalog

inace krece se 22.07 osim ako arena nepomeri neku utakmicu za 21.07

inace u cilju forsiranja nasih mladih igraca smanjenj je broj stranaca na 4 na terenu i u tom duhu forsiranja mladih nasi klubovi su poceli da se oslanjalu na nase matore izlapele povratnike iz inostranstva,a i ovako niko nije ni imao vise od 2-3 stranca osim Zvezde i partizana pogotovo Zvezde tako da hmmm Smile

i dalje nam fss vode bagra i kriminalci tako da se ni tu nista nije promenilo

ajd uzdravlje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
i krenla je nova sezona cirkusa sa naravno cirkusom u prvom kolu jos jedna besmislena godina srpskog klupskog fudbala sa previse ekipa u ligi bez ambicija tako da totalna besmisao takmicenja dolazi do izrazaja na samom startu

FK Vozdovac   Radnik   0 : 0   
Javor   Borac   1 : 0   
Mladost      Zemun   1 : 1   
Napredak   Rad   2 : 2   
Spartak   Subotica   Backa   2 : 1   
Partizan   Macva   6 : 1   
Vojvodina   Cukaricki   1 : 0

osta je jos jedna utakmica prvog kola ce da vidimo na sta ce to da lici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
zvezda dobi radnicki 3 - 0
kao sto rekoh bice ovo trka u dva konja,a ostali ce gledati da necrknu do kraja prvenstva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Hahahahahha. Poslednji istinski zaljubljenik u superligu na forumu, fredi, ocekivano
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ta je ljubav svake sezone sve veca i veca kakvo bi ja cudo napravio kad bi mi dali da vodim nas fudbal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Soba
Našu ligu bi trebalo smanjiti na 10.klubova. I to koji god klub ima seoske uslove da se izbaci iz lige. Mislim sve zemlje napreduje,vrijeme je da i mi se pomjerimo malo u napredak. Smile
Zamislite ligu sa 10.klubova koji su u ok situaciji i koji imaju stadion prije svega. Pa subotom u veče da deru oko 21h utakmice, mislim da bi stadioni bili koliko toliko više popunjeni.
Mala smo mi država i drugu ligu bi smanjio na 12.klubova barem,a ono iza i dalje neka budu amateri. Smile
Svidja mi se kako u hrvata gura situacija  Smile
Tako da 10.klubova tipa Smile Smile

Zvezda
Partizan
Vojvodina
Čukarički
Napredak
Radnicki Nis
Vozdovac
Macva ( ok su klub,stadion Smile)
Radnicki KG (Kragujevac mora imati superligasa i imace ,vrati ce se)
Mladost

svi ovi klubovi imaju odlicne stadione za nase uslove, dolaze iz vecih gradova i uz bolje financije mozemo biti kao hrvati. kad oni mogu osijek da srede i naprave atrktivu ,mozemo i mi radnicki iz nisa recimo ili napredak. Smile
IP sačuvana
social share
Vjerujmo u proces.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
E da je samo infrastruktura problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
i privatizacija pod obavezno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Problem je mnogo dublji rekao bih. Fudbal krece od malih klubova koji se sve vise gase. I u tim manjim klubovima i ligama ima lopovluka, veza, kuraca palaca, a sto veci rang to veci lopovluk i mafija, menadzerisanje itd. I to se nista nece iskoreniti, jer kakva je drzava takav je i sport, a od sporta u najvecem je kurcu fudbal jer tu ima najvise para. Tako da privatizacija moze samo malo da pomogne, a infrastruktura je u totalno drugom planu, ionako se to kod nas isto svodi na ugradjivanje i fuseraj. Pa koliko sam cuo u Nisu su pukli grdne pare da bi rekonstruisali Cair, a napravili Frankestajna od stadiona jbt, pre neku godinu se u Subotici hvalili ovakvim semaforom:



Malo pre nego sto je OFK ispao iz lige hteli su da stave reflektore na atletskoj stazi, samo da bi stadion imao reflektore. Smile

Znaci tuga nesreca. Na stranu sto cak i postoje jasno odredjena pravila lige sto se infrastrukture tice pa se to ne postuje 5%, najsmesnije je bilo onda kad pola lige Donji Srem nije mogao da igra ligu pa je onda ipak igrao, sa ukupno pola tribine koliko ima. Tako da kao sto si rekao cela liga je cirkus, ceo srpski fudbal je cirkus, kao i sport, kao i drzava... Sto se tice smanjivanja lige ne znam sta je pametno, imali smo mi ligu od 12 klubova pa nista nije bilo. Ali ovaj trokruzni sistem sa nekim plej of autima je sraman, a Kokeza i ostali ga sad jos vise brane jer je doslo do preokreta prosle sezone, pa im to ide u prilog da je liga "zanimljiva".

Pa subotom u veče da deru oko 21h utakmice, mislim da bi stadioni bili koliko toliko više popunjeni.

Bila bi dobra posecenost na pocetku, za duze staze treba malo vise od reflektora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.