Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:25:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ste sujeverni?
Da
Ne
Ponekad
Sujeverje, sta je to?
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sujeverje - religija budala  (Pročitano 19281 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Mislis na popove, patrijahe, pape i ostalu svitu? U pravu si!  Smile

Ne,ne,mislim na kvazi-ateiste koji ceo zivot provode naturajuci drugima svoje blesave stavove na nos,i pozivajuci se na zakone fizike i nauke,a da pritom sami ne znaju nista vise od V=s/t. Smiley


Zar ti zemljace nikada nisi cuo "hriscane" koji govore da "Njihov jevrejski Bog zvani 'Isus' ubija sve koji ga ne prihvate kao njihovog Boga." ?!?

Vidi,fanatika je uvek bilo i uvek ce ih biti.I to u svakoj "sferi" zivota.

Kao sto imas kvazi-ateiste,fanaticke budale koje ce ceo da se svadjaju i naturaju svoje stavove na nos drugima,tako imas i fanataicke vernike,koji ce isto tako svoje stavove da naturaju.
Samo sto se neko sluzi ovim,a neko onim metodama.

Ja i da jesam i da nisam vernik,ja nikad ne bih,niti sam,niti cu,ikome to naturati na nos.Ja samo smatram da covek ako ne zna dovoljno o necemu,onda ne treba da prica o tome.Dakle,ko sto me zabole sta kvazi-ateisti imaju da kazu,tako isto me zabole i sta verski fanatici ili na primer Papikan(koji bi celom svetu da nametne svoju volju) imaju da kazu.Stvar je vrlo prosta - "zacepi i gledaj svoja posla".I svi srecni.Ali,jebi ga,i kod jednih i kod drugih ima mnogo onih koji to ne mogu.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2011, 12:54:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
Vidi,fanatika je uvek bilo i uvek ce ih biti.I to u svakoj "sferi" zivota.

Kao sto imas kvazi-ateiste,fanaticke budale koje ce ceo da se svadjaju i naturaju svoje stavove na nos drugima,tako imas i fanataicke vernike,koji ce isto tako svoje stavove da naturaju.
Samo sto se neko sluzi ovim,a neko onim metodama.

Ja i da jesam i da nisam vernik,ja nikad ne bih,niti sam,niti cu,ikome to naturati na nos.Ja samo smatram da covek ako ne zna dovoljno o necemu,onda ne treba da prica o tome.Dakle,ko sto me zabole sta kvazi-ateisti imaju da kazu,tako isto me zabole i sta verski fanatici ili na primer Papikan(koji bi celom svetu da nametne svoju volju) imaju da kazu.Stvar je vrlo prosta - "zacepi i gledaj svoja posla".I svi srecni.Ali,jebi ga,i kod jednih i kod drugih ima mnogo onih koji to ne mogu.
Svaka religija je 100% fundamentalni fanatizam, taj fanatizam moze biti pasivan ili aktivan.

Dosao si na ovaj forum a navodno te zabole ko sta ima da kaze.  Smile

Meni se uopste ne dopada da mi nekakav Irinej govori kako su zbog mene nastradali ljudi u Kraljevu ili Japanu, posto ja nikoga ne optuzujem za bilo sta, a ne za nesto sto sa nekim nema apsolutno nikakve veze.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
U vezi ove rasprave koju nisam ni čitao ( zašto bih sebe mučio) ....... ide ovako ........

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Svaka religija je 100% fundamentalni fanatizam, taj fanatizam moze biti pasivan ili aktivan.
ne,nije. Smiley

Dosao si na ovaj forum a navodno te zabole ko sta ima da kaze.  Smile
Ne,mene zanima sta pametni ljudi imaju da kazu.Sta kvazi-ateisti koji nemaju pojma ni o cemu,ali bi svima da nabiju na nos svoje stavove,imaju da kazu,za to me zabole. Smiley
Kao sto me zabole sta ona fanaticna idiotkinja ima da kaze o Japanu i o bilo cemu drugom,tako isto me zabole i sta o religiji u 21. veku imaju da kazu ljudi koji se deklarisu kao veliki mudraci,naucnici i razumna bica,a nemaju ni trunku toga u sebi,odnosno svom mozgu.

To se nije odnosilo na tebe,ali ako si se pronasao,sta da ti radim.

p.s.-mada,da znas da si u pravu.Sad ni sam ne znam sto sam uopste zalazio na ovaj forum.Posto,kad god to uradim,uvek se posle priupitam "koji k. mi je to trebalo? " Verovatno zato sto su svi postovi,obeju strana,uvek puni razuma i mudrosti...
« Poslednja izmena: 18. Maj 2011, 15:57:01 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Sad ni sam ne znam sto sam uopste zalazio na ovaj forum.Posto,kad god to uradim,uvek se posle priupitam "koji k. mi je to trebalo? " Verovatno zato sto su svi postovi,obeju strana,uvek puni razuma i mudrosti...


.....upravo tako......,dobro si to napisao,.......  isti slučaj je i samnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Hvala.I ja se slazem s tim sto si ti napisao.

Uvek ista prica - svako tera svoju pricu i nece ni da cuje neku drugu. "Ateisti su bogohulnici,sram ih bilo","Vernici su budale,mi znamo sve na ovom svetu".
i tako iznova i iznova,u nedogled...
« Poslednja izmena: 18. Maj 2011, 16:21:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Wildfire S
Citat: WhiteGoa
“To nije kazna, jer Gospod ne kažnjava, on opominje kao što to čini roditelj. On opominje, jer ono što se desilo u Kraljevu i što se događa u mnogim regionima u svetu, posledica je greha svih nas”, rekao je patrijarh Irinej.
Strava i uzas, kakve izjave o tudjim zivotima, kako li se samo osecaju ljudi ciji su bliznji poginuli u prirodnim katastrofama kada ih neko kao ova osoba optuzuje za njihovu smrt ?!?

A budala.
Doduše, srećom samo je dvoje ljudi poginulo... mislim srećom nije više. Dosta njih je ipak povređeno.
Ali da je meni lično kojim slučajem neko poginuo tamo i da čujem ovu budalu šta priča, tačno bih ga digao u vazduh.
Njima uopšte nisu potrebni ateisti, dovoljni su sami sebi ovakvim kretenskim izjavama.
Do pre samo nekoliko stotina godina unazad... bio je Ilija Gromovnik, tip na nebu koji baca munje i gromove. Danas ga više nema. Ipak danas, u 21 veku... mislim da je konačno vreme da patrijarh i ostatak mentola oko njega na isti način nauči šta su tektonske ploče.
Takođe... mogao bi da pita boga što malo roditeljski  ne "opomene" ove sa Dedinja i slične.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Maj 2011, 16:49:48 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
 A jbg , i najveći vernik kad vidi vozni park naših duhovnih vođa dođe mu da ....  Smile ,a sa druge strane su političari , antiteisti , kurve (karakterna osobina) , još mnogo gora bagra .......

Uvek sam cenio neku duhovnost kod čoveka , religija ne mora da ide sa tim .
« Poslednja izmena: 18. Maj 2011, 17:19:38 od sova9072 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
Ne,mene zanima sta pametni ljudi imaju da kazu.Sta kvazi-ateisti koji nemaju pojma ni o cemu,ali bi svima da nabiju na nos svoje stavove,imaju da kazu,za to me zabole. Smiley
Kao sto me zabole sta ona fanaticna idiotkinja ima da kaze o Japanu i o bilo cemu drugom,tako isto me zabole i sta o religiji u 21. veku imaju da kazu ljudi koji se deklarisu kao veliki mudraci,naucnici i razumna bica,a nemaju ni trunku toga u sebi,odnosno svom mozgu.

To se nije odnosilo na tebe,ali ako si se pronasao,sta da ti radim.

p.s.-mada,da znas da si u pravu.Sad ni sam ne znam sto sam uopste zalazio na ovaj forum.Posto,kad god to uradim,uvek se posle priupitam "koji k. mi je to trebalo? " Verovatno zato sto su svi postovi,obeju strana,uvek puni razuma i mudrosti...
Sto se tice onoga sto se moze naci na ovom podforumu ti si jedina osoba koja tebi treba da kaze sta je sta, svako je pametan za sebe, nema coveka koji je pametan za druge.
Religija je fantazija/bajka bez obzira na kalendar, bas kao sto za stvarnost ne vazi kalendar ili casovnik.
Da bi se to shvatilo potrebno je najnize moguce stanje pameti.
Tako je sve je u tebi, to je mesto gde treba da potrazis sta god trazis.
Niko, a ne samo ti nije na ovom forumu otkrio sebe.
Citat: WhiteGoa
A budala.
Doduše, srećom samo je dvoje ljudi poginulo... mislim srećom nije više. Dosta njih je ipak povređeno.
Ali da je meni lično kojim slučajem neko poginuo tamo i da čujem ovu budalu šta priča, tačno bih ga digao u vazduh.
Njima uopšte nisu potrebni ateisti, dovoljni su sami sebi ovakvim kretenskim izjavama.
Do pre samo nekoliko stotina godina unazad... bio je Ilija Gromovnik, tip na nebu koji baca munje i gromove. Danas ga više nema. Ipak danas, u 21 veku... mislim da je konačno vreme da patrijarh i ostatak mentola oko njega na isti način nauči šta su tektonske ploče.
Takođe... mogao bi da pita boga što malo roditeljski  ne "opomene" ove sa Dedinja i slične.  Smile
"Gospod nas opominje da su nasi gresi uzrok masovne katastrofe i smrti. Jedino mesto gde se ti gresi
mogu oprati je SPC ! Vratite se u crkvu dajte crkvi para koliko mozete i vasi gresi ce nestati i nece vise biti stradanja i smrti !"
Veoma snazna marketinska retorika koja ce privuci duhovno kolebljive.
Irinej je samo PR finansijske korporacije u potrazi za zalutalim finansijerima.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:25:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.