Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sudjenje na svetskom prvenstvu (sa posebnim osvrtom na ofsajde i simuliranje)  (Pročitano 17643 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80


Ova linije i nije bas paralelna Smile

Nego drugo nesto danas su ispraceni kuci Larionda, Roseti, Kulibali i Lanoj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 272
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ova slika je smesna, delo amatera  Smile  Nacrtana linija je skroz paralelna sa linijom sesnesterca, a uporedite je sa sarom na travi koja je u stvarnosti paralelna  Smile
Moguce da je Vilja bio u minimalnom ofsajdu ali nikako u ociglednom kao sto je ovde prikazano  Smile

A zamislite da je nacrtana linija paralelna sa gol linijom  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2010, 21:50:31 od zezamkrizu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
E hvala Bogu što je onaj slepac najuren kući  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Samsung Galaxy S III
Nije dovoljno sto je najuren, treba ga krivicno goniti, novcano kazniti...  a zatim lincovati  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2010, 07:29:37 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sudije lopovi!

Arbitri na bar pet mečeva Mundijala napravili žestoke greške. Bar tri reprezentacije zbog toga morale ranije kući, jedna od njih je i Srbija


Greška karijere... Za urugvajskog sudiju Horhea Lariondu ovo nije gol

Sudija, lopove! Ovaj toliko popularan navijački poklič odzvanja Južnom Afrikom pošto su arbitri bar na šest mečeva Svetskog prvenstva napravili žestoke greške, a bar tri reprezentacije morale su kući ranije zbog tih nepravdi!

Nemačka - Engleska 4:1, nepriznat čist gol Lamparda

Nemci su Englezima servirali hladnu osvetu za fantomski gol Džefa Harsta u finalu SP 1966, a u ulozi konobara našao se sudija Horhe Larionda. Pri rezultatu 2:1 za Nemačku, Larionda i njegov pomoćnik Espinoza nisu videli da se lopta, posle udarca Lamparda, od prečke odbila pola metra iza gol linije.


Krađa... Tevez postiže gol iz ofsajda

Argentina - Meksiko 3:1, vodeći gol iz ofsajda

Fudbalska pravila kažu da se „igrač nalazi u ofsajdu ukoliko, u trenutku kad mu je upućena lopta, između njega i protivničkog gola nema najmanje dvojice protivničkih fudbalera". U trenutku kad je Mesi na meču sa Meksikom uputio loptu ka Karlosu Tevezu, između napadača Mančester sitija i gola „sombrerosa" nije bilo ničega i nikoga. Argentina je povela 1:0, sudija Roseti je gol priznao, iako je samo nekoliko sekundi kasnije na usporenom snimku na video-bimu video kakvu je svinjariju napravio...


Nepravda... Neregularan gol Vilje

Španija - Portugal 1:0, gol postignut iz ofsajda

Španija je bolja od Portugala, ali u dodavanju, ne i u postizanju golova. Gol Davida Vilje kojim je „furija" izborila plasman postignut je iz ofsajda, ne toliko očiglednog kao što je bio slučaj sa Tevezovim, ali ipak ofsajda. Sudiji Ektoru Baldaziju iz Argentine ovoga puta nije imao ko da pomogne, za razliku od meča između Srbije i Gane, kad mu je četvrti arbitar radio vezom dojavio - „penal, Srbin broj 22 igrao rukom u šesnaestercu!"

SAD - Slovenija 2:2, poništen čist gol za SAD

Slovenci su poveli 2:0 u meču u kojem bi im pobeda garantovala prvo mesto u grupi i prolaz u narednu rundu. Međutim, Amerikanci su u drugom poluvremenu izjednačili na 2:2, a u 85. Edu je postigao i treći gol za SAD nakon gužve u šesnaestercu Slovenije. Zanimljivo je da je Edu tom prilikom bio jedini od četvorice igrača SAD u kaznenom prostoru Slovenije koji nije bio fauliran. Ostala trojica zadržana su rvačkim zahvatima. Međutim, sudija Koman Kulibali iz Malija poništio je gol Amera zbog - faula u napadu!   

FIFA precrtala Lariondu i Rosetija

FIFA je juče skinula sa spiska sudija za nastavak Svetskog prvenstva Urugvajca Horhea Lariondu, Italijana Roberta Rosetija, Komana Kulibalija iz Malija i Francuza Stefana Lanoja.

U obrazloženju odluke predstavnici FIFA naveli su da je Larionda pogrešio u utakmici osmine finala između Nemačke i Engleske, dok je Roseti omanuo tokom susreta Argentina - Meksiko. Francuz Lanoj nije video da je Luis Fabijano igrao rukom pre postizanja gola za Brazil protiv Obale Slonovače, dok je Kulibali iz neopravdano poništio gol selekcije SAD u duelu sa Slovenijom.


Rampa... Larionda nije video igranje rukom Tima Kejhila

Australija - Srbija 2:1, nedosuđen penal za Srbiju

Za nas je ovo greška broj jedan na Mundijalu. Da je nije bilo, verovatno bismo igrali u osmini finala. Dakle, istina je da nam Larionda nije dosudio čist penal nakon što je Kejhil igrao rukom u svom šesnaestercu. Ali je takođe istina i da smo i pre i posle toga imali prilike da postignemo taj jedan gol koji nam je nedostajao. Nismo, ne zbog Larionde, već zato što smo bili loši kad je bilo najvažnije.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Vilja nije bio u ofsajdu  Smile
Onom slepcu treba lupiti novčanu kaznu od bar 1milion funti i da mu popišu sve stvari i posle na prodaju sve zajedno sa porodicom. Ako ima ćerku može kod mene na vaspitavanje  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Horhe malik... Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.