Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:18:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sucker Punch  (Pročitano 9692 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
videoigre ne mogu biti umetnost ...

Mogu, i te kako Smile

музејска поставка "крајзис 2" Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 22250
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
jel ti imaš neku poentu sa time ili samo troluješ u slobodno vreme? I kakve to veze ima sa temom?

izvini 'decko' iz poslednje klupe, obajsni mi u kratkim crtama prirodu tvoje 'bolesti' ?
ili ako se vec upustas u kakvu takvu koverzaciju, obrazlozi tvoj flame effect post (Mogu, i te kako Smile)
ti si izneo samo svoje misljenje (kao 'veliki' strucnjak i filmski kriticar) ali nisi mi izneo niti jedan konkretan argument kojim bi potkrepio svoje misljenje ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Evo ja ću da mu budem drvena marija.

Umetnost je 100% subjektivna stvar, niko od nas ne iskusuje univerzum na isti način, niko od nas ne gleda na isti kamen na isti način, prema tome umetnost je ako mene pitaš šta god da izaziva emocionalnu reakciju. Mnogi danas obožavani umetnici su bili ismejavani kad su počeli. Zamisli neki roman koji ti se jako svideo, sada zamisli da ti kontrolišeš akcije glavnog lika. Eto odma primer kako mogu, a da ne pominjem individualne aspekte kao grafika i stil, muzika, priča...

Ja razumem da vi mislite da nekako nešto što je namenjeno za slobodno vreme smanjuje vrednost reči umetnost, ali ja sam tu da vam kažem da ste pokondirane tikve, sva umetnost namenjena za slobodno vreme, i filozofija je samo hobi.

evo jedan interesantan klip:
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/extra-credits/1974-Enriching-Lives

Ako vam se svidi, pogledajte celu seriju, mada je malo irintantan glas naratora.

Edit: Takođe nisu sve igre čisto upucavanje monstruma, ste ikad čuli za Psychonauts, Braid, I Have No Mouth and I Must Scream, Amnesia (strašnija od bilo koje Lovecraftove priče), Planscape Torment i svima poznato umetničko delo XXX Topless BMX.
« Poslednja izmena: 24. Jun 2011, 12:04:55 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Тема. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Nevidjeno glup film.

Skoro kao Memento.. Smile

Odgledala prvih 15 minuta... okrenula se na drugu stranu i zaspala...
Ostatak cu odgledati nekom drugom prilikom... mozda...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:18:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.