Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stupidarije za masovnu upotrebu  (Pročitano 735 puta)
25. Jul 2005, 03:12:46
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Stupidarije za masovnu upotrebu

„Otkad sam probala taj otrov s tvojih usana, osećam da letim... zar ne znaš koliko si otrovan“... Ne gubite vreme uzalud, ovu pesmu ne pevaju Liki, Ciki, a bogami ni Siki, kao ni jedna druga dobrodržeća pevaljka koja je prodala njivu u rodnom selu da bi napravila karijeru. Pomenuta numera se zove „Toksik“, a izvodi je Britni Spirs.

Čisto da se zna da smešnih, čudnih, pa i nebuloznih tekstova ima i preko grane. Međutim, i mi plavušu za trku imamo - „O, zašto nisam i ja cigareta bez filtera... Na svakih pet minuta nova ti cigareta zatreba, dođi preko puta, u mom je srcu jedna kutija“, kaže Nataša Bekvalac u hitu „Nikotin“.

„Imam dokaz da si bio sa mnom, imam dokaz za ljubavni čin, imam dokaz, nosim ga u sebi, on se zove nerođeni sin“, peva na sav glas Ćana, a uzvraća joj Alanis Moriset u svom najvećem hitu „Ju out tu nou“ - „K’o da si mi šamar udario kada si me sa njom prevario, da li misliš na mene kad nju j…š!”.

„Digni čašu vina, a ostani fin, ćerka je za oca, a za majku sin brzo lete dani, vreme mladost gazi, kćer će da te pazi, da te obilazi“, objašnjava Viki Miljković, a egzistencijalnim pitanjima su se bavile i članice grupe „Spajs gerls“ u megahitu „Vonabi“ – „Reci mi šta želiš, šta stvarno, stvarno želiš… želim, želim, želim, želim, stvarno, stvarno, stvarno želim, zigazig ha?!“. Što bi rek’o Bata Živojinović u „Igmanskom maršu“ - “Pa, ovo boli j..o te!“.

„Dok Beograd spava, par smo ja i košava, armija ideja problem mi ne rešava“, muku muči Sanja Đorđević u pesmi „Od tuge overena“, dok „Bitlsi“ u čuvenoj pesmi „Vajl maj gitar džentli vips“ oštroumno primećuju: „Gledam u pod i vidim da ga treba očistiti. A moja gitara i dalje nežno svira“.

„Napile se ulice jer na tebe mislim curice, napile jer noćas me zvijezde svrbe k’o bubuljice“, napisao je svojevremeno Goran Bregović, a fenomenom ulica su bili fascinirani i momci iz benda U2 u svom hitu „Ver d strits hev no nejm“ – „Želim da osetim sunce na mom licu, da vidim oblak peska kako nestaje bez traga, želim da pronađem zaklon od otrovne kiše, tamo gde ulice nemaju ime“.

„Nikada više neću plesati, noge pune krivice (?) nemaju ritam“ – to su reči pesme „Kerles visper“ grupe „Vem“. Ma, sve je lepo ispričao Džimi Hendriks: „Ponašam se čudno, ali ne znam zašto. Izvinite me dok ljubim nebo“. I Leni Kravic u numeri „Flaj avej“ mašta o… nebeskom prostranstvu: „Voleo bih da mogu da letim, u nebo, veoma, veoma visoko, baš kao vilin konjic“. „Ona je električna, čitava familija joj je ekscentrična“, počinju „Oejzis“, nadovezuje se Seka Aleksić – „Hej, da sam muško trideset sekundi, ti bi dragi pao već u prvoj rundi“, a krug završava Tina stihovima za spomenar svake moderne devojke – „Ako imaš petlju, ako imaš čuku, dijamantski prsten stavi mi na ruku!“.

„A kad dođeš biće liftovi u kvaru, spremam slatku prevaru“ (Željko Samardžić), ali šta to vredi kada su „neke devojke veće od ostalih… i kada su majke nekih devojaka veće od majki ostalih devojaka“ (grupa „Smits“).

Na kraju imamo tri putića, od izvora, naravno: da tugujemo sa Cecom uz reči „razbi se poslednji kliker mog nadanja“, da se složimo sa Stingom – „Delimo istu biologiju, bez obzira na našu ideologiju“, ili da, posle svega navedenog u pozitivnom smislu poslušamo „Ritam nereda“ – „Doći će dan, kada ćeš sam, krenuti putem beznađa, želeći da, kao nikad dosad pobediš sam.
Aleksandar Novaković
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Citat
stvarno želim, zigazig ha?!
vrh... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.