Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 710 711
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stupid spoiled whore (i ostale vesti iz sveta "dzet-seta") edicija 2  (Pročitano 421979 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 44573
Cudi me da jos uvek nema tema o ovome  :mrgreen:

Holivudski silovatelj: "Svi grešimo"

Holivud proteklu nedelju potresa skandal koji iz dana u dan postaje sve ozbiljniji i strašniji.

Nekadašnji producent studija Miramax Harvi Vajnstin je u proteklih trideset godina seksualno uznemiravao svoje asistentkinje i gotovo sve glumice s kojima je sarađivao. O zlostavljanju i silovanju progovorile su Rouz MekGovan, Azija Arđento, Gvinet Paltrou, Mira Sorvino, Kara Delevinj...

Spisak samo raste, a glumice i voditeljke otkrivaju da ni Ben Aflek "nije mutav"...

Producent koji je dobio otkaz u sopstvenoj kompaniji se nije oglašavao nakon silnih optužbi, ali su ga novinari "presreli" dok je izlazio iz doma svoje ćerke u Los Anđelsu.

"Ljudi, nije mi dobro, trudim se", rekao je Vajnstin okupljenim novinarima kako bi im stavio do znanja da ne želi da razgovara. Međutim, kada su ga "pritisli" o optužbama za silovanje, on je kratko rekao "Svi grešimo, nadam se da ću dobiti drugu šansu".

Ranije ove nedelje njegova supruga Džordžina Čepmen, s kojom je bio u braku deset godina, saopštila je sledeće:

"Srce mi se slama zbog svih žena koje su prošle kroz strašne stvari zbog ovih neoprostivih dela. Rešila sam da napustim mog supruga. Moj prvi prioritet su moja deca".

http://mondo.rs/a1047979/Zabava/Zvezde-i-tracevi/Harvi-Vajnstin-o-silovanjima.html

IP sačuvana
social share

"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 32869
Нису му се саме нудиле за улоге, ни случајно.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 44573
Taman posla, to su sve jadne, jadne zenice.  [-(
IP sačuvana
social share

"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18016
Zastava Обреж
Cudi me da jos uvek nema tema o ovome  :mrgreen:

Ja se razmišljao sa kog izvora da stavim video. Napravili rođo, da za ceo život ne možeš da odgledaš.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 710 711
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.046 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.