Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:55:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Striptiz klubovi u Beogradu  (Pročitano 34445 puta)
13. Okt 2016, 18:09:07
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Hajmo ovde da podelimo svi svoje utiske i doživljaje striptiz klubova u Beogradu, Romansa, Lotos, Mulen Ruž...

Ja bih mogao da preporučim samo Romansu, naročito onu u Skadarliji, mislim da je ona najbolja i što se cenovnika tiče a i celokupnog ugođaja i devojaka Smiley
« Poslednja izmena: 13. Okt 2016, 18:41:58 od DonKihotIzSumadije »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Ajde rodjaci, podelitie svoja iskustva, nije valjda da niko ne ide u striptiz klubove?!   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Kad si vec spomenuo Romansu,kakve su cene ? i sta sve moze da se dobije tamo ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Molim vas da ne pitate "šta sve može da se dobije tamo" jer se svakako ne može dobiti seks a pitanje zvuči kao da se baš na to misli. Pivo u Romansi je, koliko se sećam, u Skadarliji 650 din. a u Balkanskoj 550 - to je najjeftinije piće na meniju. U Skadarliji radi više devojaka, konstantno se smenjuju na šipci dok u Balkanskoj rade 1-2 i ne igraju uopšte (samo prilaze i traže da im se plati piće). Dakle, može se platiti piće striptizeti i ćaskati sa njom, u oba kluba može se uzeti privatni ples za 6000 din. (u odvojenoj sobi, neke devojke se skidaju skroz neke ne, one koje se skidaju možda daju da im se oližu sise, to traje 20ak minuta).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1042
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
HTC desire
daje li neka da joj se olize pica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Ne razumem poentu tih striptiz klubova. . . sta mi znaci  to sto ce neka da mi plese polu gola a ne smem da pipnem a kamoli pojebem. . i jos skupo da platim to sto ce da me napali pa posle mora desanka da radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Linux
Browser
Chrome 53.0.2785.124
Ne razumem poentu tih striptiz klubova. . . sta mi znaci  to sto ce neka da mi plese polu gola a ne smem da pipnem a kamoli pojebem. . i jos skupo da platim to sto ce da me napali pa posle mora desanka da radi

+1

Ako za 6000 dingera pored plesanja ne mozes dobiti makar handjob onda bolje te pare investiraj u nesto drugo
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
O tome ti pricam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
LG G3
Ja sam bio u raznim klubovima po Evropi čisto onako i u svakom je glavna fora da ako nemaš džep pun para to onda nije za tebe.Meni se najviše svideo Goldfingers u Češkoj,ali je skupo da skuplje ne može.I takva im je klijentela sve likovi u firmiranim odelima puni para,ja popio jedno piće i izašao jer mi bilo glupo među tim buržujima.

Cela priča za nekog ko je napaljen postoji štajga ti klubovi bar u EU su drugačije zamišljeni,uđeš naručiš flajku pića,a ne kao ja jedan Jeger  Smile i sediš i zaluđuješ sa ribm koja ti priđe dok ova na šipci igra.

A pričaš o normalnim stvarima,nema nikakvih perverzija i plaćaš joj martini koji košta 1800CZK,a ulaz 600  Smile i ako imaš još da joj plaćaš ona onda dodatno zaludi ako vidi da si kao ja jedva jedno platio samo utsane i ode kod drugog.

Kasnije pričao sa likom koji radi na ulazu,inače lik iz CG poreklom kaže imai seksa al tek kad popiješ jedno par hiljada € i kad postaneš redovna mušterija.A ribe su skupe da ti se zavrti u glavi i sve su vrh pičke.Ja sam se oduševio.

Dakle ako ne planiraš da im ostaviš novog audija ili stan u centru BG-a nećeš ni da jebeš nije to zabava za sirotinju,već za buržuje.Zna se gde se ide ako hoćeš da jebeš  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
il dajte slike ili prestanite jesti govna  Smile
samo lud moze na to bacat pare kad su kurve jeftine ako vam je bas frka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:55:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.