Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:27:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah od zubara...  (Pročitano 7993 puta)
21. Jun 2008, 16:36:58
Svakodnevni prolaznik


Ti meni,ja tebi,mi nama...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Oralna higijena i zdravlje predstavljaju jednu od bitnijih tema kada je rec o sveukupnom zdravlju.Sama briga i redovna kontrola zuba i desni,doprinosi opstem zdravlju i stanju nasih zuba.Medjutim,sama poseta zubaru,cesto je jako neugodna.Ponekad i previse...Sta raditi ako postane patoloska?Tj.ako neko ima fobiju od zubara???  Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora montenegrina (Vreme: 21. Jun 2008, 19:09:53)
IP sačuvana
social share


Nemam vise njen broj,nisam vise u kontaktu sa Severinom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 176
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Niko nema fobiju od zubara bez razloga.Kod dece to cesto bude odraz losih odnosa u porodici.Nazalost,par puta sam to gledala kada  su roditelji pred razvodom.Vrlo tuzno... Smile Setite se prvog odlaska zubaru,ako mozete.On je cesto presudan za kasnije strahove.
IP sačuvana
social share
Bogu fala sto sam Lala...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa... od pomoci bi bilo ne cekati veliki kvar- to vec ume da boli i bude jako neprijatno
mali kvar-mala mukica, veliki kvar- mnogo veca...

u mojoj osnovnoj skoli je postojala stomatoloska ordinacija... pregledi su bili obavezni s vremena na vreme, a djaci su rado izbegavali cas tako sto bi otisli kod zubara (postojala je ta opcija)  Smile

kad se jednom stekne navika da se posecuje zubar i vodi racun o oralnoj higijeni i problematici, fobije vise nema... tako da treba poraditi na motivaciji kad je dete vec veliko, a maloj deci ne dozvoliti da dodje do vecih kvarova i vecih neprijatnosti kod posete zubaru  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
Ми смо у основној школи волели да идемо код зубара, јер су се добијале неке налепнице и лабудићи од папира  Smile

Ја сам увек имала пријатне зубаре, али је моја сестра пар пута била код неких који су били прилично груби, као да не раде са малим дететом, тако да она ни дан данас не воли да иде код зубара и плаши се тога...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia C3
Zasto ljudi ne podnose zubare...busilice,igle,kljesta,konci....
Isto to ima i ortoped pa se niko njega ne plasi.

Imam dobru zubarku...jednu od najboljih u Zemunu i rekla bih,malo vas prepadne svojim izgledom jer je zena veoma krupna ali dok radi nista ne osetite. Smile
Znam slucajeve vadjenja zubi, gangrena i bolesti a sve zbog straha od zubara. Smile
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 1793
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ako se dete plaši zubara to je razumljivo...ali odrastao čovek,to već ne razumem..
IP sačuvana
social share
...Ja imam svoj svet,ti imaš svoj svet i sve Ok...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
pa kad zaboli, odem Smile

jbg mrsko Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Motorola raspala
Više se plašim cenovnika kod zubara nego samog odlaska. Mada sam se naslušao raznih "horor" priča iz zubarske ordinacije (navodno istinitih)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ja se jedino plasim dela sa anestezijom, vise volim i da trpim malo bola nego da me bode  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Strah osecas verovatno zato sto si imao ranija losha/bolna iskustva sa stomatologom, pa se bojis da se to ne ponovi.

Mislim da ces najlakse to prevazici ako se malo raspitas, i odes kod nekog privatnog, pre svega ljubaznog stomatologa, zamolis da ga da bude nezan i da ti prica sve sto radi, tako da tacno ocekujes kada ce i koliko da te zaboli.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:27:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.