Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:43:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah od ispita  (Pročitano 7625 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Nemam problema sa tremom na ispitima. Bude mi možda malo frka na usmenom, ali vrlo brzo počnem da se šalim sa profesorom (sa ukusom, naravno, a i ne prolazi to kod svih, zna se kod kojih može) i čim ga čujem da se smeje mojim forama, trema odmah nestaje.

Ti strahovi danima pred ispit, bilo usmeni ili pismeni, nikad mi se nisu dešavali, hvala bogovima.
A bilo je i situacija da me obore, naravno. E tad tek imam motivaciju da sednem i razvalim taj ispit, kad se zainatim.  Smile

Inače, i kod mene ima raznih profesora, ali o njima ne razmišljam, nisu nikakv faktor mog uspeha. Ako naučim i razumem gradivo, može da me poljubi u... indeks, ma koliki drkadžija bio.  Smile

@ces
Imam jednu koleginicu koja povraća od treme jutro pred svaki ispit.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
Imam jednu koleginicu koja povraća od treme jutro pred svaki ispit.  Smile

pa jel ga makar polozi kad se ispovraca  Smile

Citat
Inače, i kod mene ima raznih profesora, ali o njima ne razmišljam, nisu nikakv faktor mog uspeha. Ako naučim i razumem gradivo, može da me poljubi u... indeks, ma koliki drkadžija bio.  Smile
Mogu da budu faktor, to i jeste problem. Ima profesora koji obaraju iz zabave. Doduse, uvijek mozes traziti komisiju, ali nekad ti se i to zna obiti o glavu, narocito ako ces se opet susretati s tim profsorom  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
Imam jednu koleginicu koja povraća od treme jutro pred svaki ispit.  Smile

pa jel ga makar polozi kad se ispovraca  Smile
Nekad da, nekad ne... Zavisi. Smile

Mogu da budu faktor, to i jeste problem. Ima profesora koji obaraju iz zabave. Doduse, uvijek mozes traziti komisiju, ali nekad ti se i to zna obiti o glavu, narocito ako ces se opet susretati s tim profsorom  Smile
Tačno, ali će te iz zabave oboriti jednom, a ako te sledeći put obori ''iz zabave'', onda se zapitaj da nije do tebe.
Mene je jednom lik oborio zbog najveće gluposti, a pritom je rekao da je neraspoložen jer pada kiša ceo dan.  Smile

I šta sad, jebi ga... Odeš kući, drmneš votku, malo histerišeš, mrziš ga 2 dana, a onda popizdiš, sedneš, naučiš, izađeš, i samo mu se smeškaš kad izvlači pitanja iz dupeta da bi te minirao.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Avg 2009, 23:15:37 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
Tačno, ali će te iz zabave oboriti jednom, a ako te sledeći put obori ''iz zabave'', onda se zapitaj da nije do tebe.

Ma zajebi, ima budala, oce te oboriti jer im je to jedini izvor zabave. Ti ispricas sve, a on(a) kaze 'kolega, utvrdite vi to jos malo'  Smile
Nije se na mom faksu to desavalo, al sam slusala prica i prica. Mojoj sestri se npr desilo, djevojci koja na pravu ima prosjek 9.98  Smile



IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
baviti se pedagoskim radom odlicna je pozicija za one koji se hrane izivljavanjem nad podredjenima,
a najgori vid toga je kada se to desava a da profesor na svijesnom nivou to i ne registruje kod sebe.

uvijek sam imala pozitivnu tremu,koja bi bila kao rukom odnesena onog trenutka kada dobijem pitanja.
interesantno,cak i kada mi pitanja nisu isla na ruku...bila sam opustena.
volim dza ili bu Smile
ono "ili" mi stvara problem.

e da,desavala se,ne kao pravilo,ali katkada...da moram prije ispita obavezno da odem do klozeta Smile
jednom su me u sred posla prozivali Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Ne postoji dobar \ los ucenik  vec  dobar ili los profesor .

A sto se tice stresa,to treba da se resi sto ranije.Ja sam u drugoj godini imao sve jedinice iz elektrotehnike i ako sam sve znao,iz razloga jer nisam smeo da izadjem da odgovarm.Kad god bih izasao da odgovaram kod njega treso bi' se ko prut.Ali ipak sam uspeo da dobijem dvojku.Treba ubijati svoje strahove.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2009, 01:25:42 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne postoji dobar \ los ucenik  vec  dobar ili los profesor .
Lepo zvuci, samo jos da je istinito..
U svetu postoji sasvim dovoljno malih i velikih kretena...
I nikad ne bih rekao da je profesorski hleb lak.. Jer sam, nikad ne bih mogao da radim tako nesto...
Previse dece ne zasluzuje ni ono sto dobijaju u skoli, iako to cesto ume biti ispod ocekivanja...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:43:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.