Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah ili zelja?  (Pročitano 10325 puta)
07. Jul 2004, 11:54:55
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Pitanje glasi: Da li je san svake devojke da se uda i ima veliku svadbu,i lepu vencanicu, ili naprotiv zeli skromno vencanje???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Prvo, nju bih odmah zenio, ne pitam sta kosta  Smile  Smile  Smile

Mislim da sve mastaju o velikom, gala vencanju, barem negde duboko u sebi...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Evo mi prilike za pravopisno mesanje Smiley. Ne mozes nju da zenis, mozes samo da SE ozenis njome Smiley.

lektor Smiley
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ma ,gotovo,on je svoju saputnicu pronasao,nema neckanja vise....

Manite se slike,nju sam postavila da ulepsa forum,mene vise zanima vase misljenje o svadbama,koliko to volite ili ne volite?

Ja iskreno bas nisam odusevljena svadbama.
Uzimajuci u obzir koliko se para potrosi,treba nahraniti DOBRO sve goste,a za uzvrat dobijes mixer x 10 komada...ne isplati se,
ali ko voli njemu nije vazno
Druga stvar....napiju se gosti i uvek izbije neki haos...muzika  i ako je odabrana svaki gost hoce svoju pesmu,pa spisak pesama vise lici na kupus nego na romantiku..

Dakle vase misljenje,...gde ste zeneeee???? Smile:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Isto misljenje imamo Estella,ne volim svadbe,em se istrosis em uvek bude sranja,em se najedu ,napiju i odu,uzi neki krug mi je ok,ali zvati u "kurtu i murtu" to ne volim nikako  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisam megaloman koji zeli svadbu sa 3000000000000 gostiju, ali zelim da napravim nesto za krug prijatelja i rodbine od 30-50 ljudi i da se zaista lepo provedemo.. jebes pare... jednom se sf zeni
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
U pravu si SF,tako i ja razmisljam,ali sta ces raditi ako tvoji roditelji zele da ti naprave veliku svadbu sa punoooo ljudi,neke cak i ne poznajes,pa onda roditelji od tvoje devojke takodje hoce isto....
Kako da im se suprotstavis? A ako prihvatis da bude kako oni hoce,onda je to svadba njihova ,a ne tvoja....i neces uzivati
Ovu temu sam stavila zato sto mladi imaju VELIKI problem oko toga,pa zelim da cujem bas ko kako razmislja???? Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1344
Zastava Banja Luka
Sve zavisi od osobe, koliko je ambiciozna... Sve djevojcice sanjaju o tome. Ali sa godinama, dok polako formiraju svoju licnost, odrastaju, njihove zelje i nadanja postaju realniji. Koliko je to dobro, ne moze se odrediti. Ako je u pitanju prava ljubav, glamurozna vjencanja se vrse na roditeljsku inicijativu (bar koliko je meni poznato).
Sto se mene tice, ja sam za pusto ostrvo  Smile .... Ne volim guzve tako da bih odabrala mirniju varijantu...Naravno, ako je i druga strana za to...
IP sačuvana
social share
Covjek nije stvoren da bude pobjedjen. Covjeka mogu unistiti, ali ga ne mogu pobjediti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Estella, meni roditelji od moje 15. godine ne govore sta i kako da radim jer znaju da cu sam proceniti dobro i da i ako mi kazu to nece imati nikakave svrhe ako mislim da sam u pravu, a inace ni oni nisu po prirodi megalomanski tipovi.
Ako se necijim roditeljima pravi slava za milijarde, slobodno, nek uzmu sta god hoce i nek prave, ja cu se pojaviti proci, rukovati se i otici, jer ja da sedim sa gomilom cudnih ljudi koje ne poznajem zaista necu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Svidja mi se kako razmisljas!!!! Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.