Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što se više ljubavišete po fejsu, pre ćete raskinuti  (Pročitano 7685 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Да, тотално ван свих тих соц мрежа.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Pazi, socijalne mreze su stvar izbora...
Ti prosto ne moras da imas za prijatelje ljude koje si jednom video u zivotu.. prijatelje prijatelja, kolege sa posla...rodjake koji su deseto koleno...
Sta vise... svaka od socijalnih mreza ima mogucnost blokiranja odredjenog sadrzaja.. bez obzira da li sadrzaj blokira sam postavljac ili neko ko ne zeli da prima te informacije...

Ti vrlo lako mozes da sprecis da ti na "wallu" iskacu informacije i slike o tome sta ko radi... Sta vise... vrlo lako mozes i da onemogucis da tebe uvlace u komunikaciju blokiranjem opcije tagovanja, slanja poruka, postavljanja poruka, ogranicavanjem dostupnosti tvojih sopstvenih informacija...

Ja sam napravila svoj nalog da neke stvari koje smatram ispucavanjem ne vide svi... niti imam zelju i potrebu da pratim sta svi postavljaju... Postoji krug ljudi sa kojima sam u kontaktu i sa kojima komuniciram... Svi ostalu su... meh... tu...
Ako me izbrisu i blokiraju... opet... "meh"...

Isti slucaj je i situacijama u normalnom svetu...

Doduse, moram da se ogradim i kazem da sam ja pomalo autisticna kada su socijalne situacije u pitanju... Mozes da mi pricas sta god hoces, ja cu da klimam glavom do besvesti... ali zaista postoji jako malo ljudi kojima odgovaram... Oni znaju ko su i uvek mogu da ocekuju moju punu paznju... Za ostale me boli uvo... Mozda mogu da budu predmet tracarenja, ali me tudje ponasanje gotovo nikada ne uznemirava i nervira... Tj. cak i ako nervira... to je na krajnje povrsnom nivou... da imam bar nesto da mi popunjava vreme Smile dok ne izadje nova epizoda serije, film, knjiga... sta god...  Smile

« Poslednja izmena: 27. Feb 2013, 12:34:31 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Хехе, у теорији блокада ради сјајно али објасни ти пајсеру од познаника зашто га ниси "адовао"? Одма испадаш сноб и смрад у друштву.  Smile Можеш ти нешто да улицкаваш до бесвјети али ако је труло у самом темељу, нема помоћи. Као главни разлог коришћења ФБ-а, Твитера и осталих наводи се "олакшана комуникација". Па мајку му, ваљда је постојао МСН прије свих њих а радио је исти посао и то у савршеној приватности двоканалне комуникације. Али, проблем је управо у томе, није било ЈАВНО. Читав тај концепт видим као савршено мјесто за подизање храма за величање сопственог Ја (нажалост, у већини случајева нема шта да се велича). Људи у том грађењу слике о себи забораве шта су уопште и почели да раде.  Smile Мада, мораш да се продаш, интелектуално, емоционално, свакако, а гдје наћи бољу огласну таблу?
« Poslednja izmena: 27. Feb 2013, 13:01:46 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Rekoh... ja sam socijalno autisticna... Smiley

Ako vec moram nekoga da dodam, a ne zelim da se druzim.. prosto ignorisem...
Eto.. imam listu od nekih 20 nepotvrdjenih prijateljstava... i jedna cica me je pokovala do besvesti... posto ne moze da mi salje poruke... Ja sam je ignorisala... dok se nije umorila...

Ako sam dodala, a ne zelim da delim informacije... fino napravim Custom podesavanja... i guraj...

Ja polazim od stanovista... ako ti zelis nesto javno da prezentujes... slobodno... u Hajd parku postoji jedan takav cosak gde mozes da drzis govore do mile volje... ali Ja ne moram da te slusam... Smiley

Hocu da kazem... izbor je uvek samo na primaocu informacije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
То ми мислимо да имамо слободу и избор. Имамо али са цијеном. Сад кад видиш фину цицу, не тражи ти број, неко те пита за фејс, а кад кажеш да немаш, одма добијаш -10 поена на све. Мораћу да направим пар профила чисто ухођења и осталих ниских побуда ради.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Као главни разлог коришћења ФБ-а, Твитера и осталих наводи се "олакшана комуникација".
Pa komunikacija i jeste olaksana. Sada mozes napraviti grupu za grad, lepo staviti sve iz drustva, samo napisati ujutru da se ide i gde treba da se ide i ljudi vide i organizujemo se. Lakse nego da bacas pare na poruke i pozive a dobijes isti efekat...

Ali si u pravu, mnogi ljudi ga zloupotrebljavaju pa imas taj efekat da imas da procitas povazdan bezveznih stvari koje ti izlaze na wall. Zato(sto rece Anea) imas i filtere kako tamo tako i u svojoj glavi pa mozes lepo da blokiras i samo da preskrolujes neke stvari i ne obracas paznju na njih.  Smile

I ne bih se bas slozio, mislim da devojke jos uvek preferiraju telefon i licnije je tako. Mada postoji taj efekat kada kazes ljudima da nemas Fejs, pricao ovde jednom drugaru koji je bio na nekom okupljanju i rekao da nema isti a ljudi ga pitali "Brate, kako se onda dopisujes sa devojkama?".  Smile On rece: "Pa ono, telefonom".  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Elem, što se tiče te FB manije... za novopečene mame... eto neću da budem govno, nemam decu pa ni ne znam kako je, možda ja budem najluđa od svih, slikam dete iz iste poze 136 puta pa teram ljude da se oduševljavaju. Smile

Ali, jebem mu miša malenog, je li normalno kačiti na Fejs svoj pozitivan test na trudnoću? Ultrazvučni snimak bebe u sedmoj nedelji?  Smile Sve to viđam na Fejsu, propraćeno mnogobrojnim lajkovima i komentarima. Pa gde je granica? Dobro nisu snimali kako su pravili dete pa kačili na Fejs. Smile

Naravno da mogu da blokiram i sve to, ali... gde je onda tu zabava, čemu da se iščuđavam ako ostavim da mi izlaze objave samo normalnih ljudi? Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
znas kako, iskustvo je pokazalo da ljudi kace sve zivo, dele gomilu svojih licnih podataka a onda piste kao jarici na klanju kad vide da ti podaci kruze okolo i da ih ljudi pominju  Smile

to ti je princip po kome funkcionise gro ljudi, pa tako i ti koji kace svoj ultrazvuk i papanikolau i urinokulturu i antibiogram  Smile

bas skoro je jedna moja bas dobra prijateljica okacila njen ultrazvuk u osmom mesecu.. izbila je takva bolesna rasprava na komentarima te slike, da je na kraju pobrisala skoro sve sta se pisalo, uglavnom poceli su da se javljaju ljudi i da pisu bas ovo o cemu mi sad pricamo, privatnosti, koliko ljudi sami sebe zajebu time a posle se zale kako nemaju privatnost i slicno.. upravo zato sto je ona osoba koja se stalno zali kako na svakom koraku neko pokusava da krade licne podatke  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.