Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:42:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što se skriva u seksualnim snovima  (Pročitano 1891 puta)
18. Okt 2006, 12:25:28
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple Iphone 5s
Sanjate o seksu s kolegom s posla? O tome da se seksate s potpunim neznancem na javnome mjestu? Ili s bivšim? Bez brige, ovakvi snovi ne znače da u vama čuči nevjerna i promiskuitetna osoba. No što onda znače?



Seks je oduvijek bio česta tema i muških i ženskih snova. Prije stotinjak godina Freud je zaključio da većina snova predstavlja neki oblik seksualne represije. Kako je u to vrijeme seks s kulturnog stajališta bio potiskivan, vrlo je lako moguće da su se puno češće kod pojedinaca javljali takvi snovi.

Za Freuda su tako štapovi, noževi, olovke i slično bili simboli penisa, a kutije, zdjele, sobe ili tuneli simboli vagine. Čin seksa u snovima je po njemu moglo simbolizirati i uspinjanje ili spuštanje po stepenicama. Dosta je njegovih teza s vremenom opovrgnuto, ne neke se i danas smatraju točnima.

Tumačenje seksualnih snova, naravno, nije počelo s Freudom. Mnoge domorodačke civilizacije vješto su tumačile takve snove. Tako su Indijanci iz plemena Irokeza vjerovali da je radnja iz snova povezana sa stvarnim životom te da je treba rekonstruirati kako bi se smanjio psihički i fizički stres. Želje duše trebalo je zadovoljiti ili doslovno ili simbolički. U skladu s tim nikoga ne bi začudio zahtjev muškarca koji je sanjao orgije da mu ostatak plemena to i omogući.


Ovako u snovima vidite kolegicu s posla? No, no...

Bez obzira na plemenske običaje i psihološke profile, znanstveno je dokazano da iako muškarci češće imaju seksualne snove, žene su te koje u svojim snovima češće doživljavaju orgazme. Većina ih također potvrđuje da su se u tim snovima osjećali jednako kao i kada vode ljubav s nekim u stvarnom životu. Isto se događalo i s njihovim tijelima – kontrakcije mišića, ubrzan rad srca, ubrzano disanje…

Kao i analizom uobičajenih snova, analizom onih seksualnih možete dobiti dublji pregled u svoj stvarni seksualni život. Uzmite u obzir da snovi mogu imati bezbroj značenja, mogu reflektirati potrebe vašeg tijela, želju za seksom, no mogu imati i značenje koje nema veze sa seksom. Naprimjer…

Seks s bivšim

Iako se možda ne čini tako, sanjati da ste intimni sa svojim bivšim partnerom ne znači da ga niste preboljeli. Baš suprotno, može značiti da je njegovo mjesto u potpunosti zauzeo netko drugi ili pak da postoje neke stvari koje niste međusobno riješili, no sigurno je da u pitanju nisu stari osjećaji.

Seksati se na javnome mjestu (i biti uhvaćen pri tome)

Kako je najčešći osjećaj koji se javlja u ovakvom snu tjeskoba, vrlo je vjerojatno da je riječ o nekim razmiricama unutar veze ili o strahu od seksualne intimnosti.

Seks s osobom istog spola

Iako se kod većine automatski javlja strah da bi to mogla biti naznaka potisnute homoseksualnosti, uglavnom je riječ o osobi za koju vi osobno smatrate kako je postigla više nekih osobnih ciljeva od vas. Sanjati intiman odnos s tom osobom vaša je želja da budete na istoj razini.

Seks s kolegom ili poznanikom

Ukoliko je riječ o dosadnom seksu, što je dosta često s obzirom da nije neuobičajeno da vas ta osoba u stvarnom životu uopće ne privlači, vrlo je lako moguće da se jednostavno trenutno dosađujete, bilo na poslu bilo općenito u životu. Ukoliko je pak riječ o predobrom seksu s kolegom koji vam se i inače sviđa, hm, možda je vrijeme da se zapitate neke stvari….

Seks s partnerom

Možda imate problema s prepuštanjem. Fantazirate li o seksu s partnerom kakav inače nemate, vjerojatno jedno od vas dvoje ima problema s inhibicijama. Jednom kada osvijestite taj problem može vas doći do ispunjavajućeg iskustva i nezaboravnog seksa.

Možda najvažnija stvar na koju biste trebali obratiti pozornost kada se probudite iz seksom nabijenog sna jest da zapamtite svoje osjećaje u tom trenutku. Stvari koje ste tijekom dana potisnuli u svoju podsvijest možda pokušavaju izaći na vidjelo. Ukoliko vas neki san uznemirava ili se prečesto ponavlja, možete se obratiti i psihoterapeutu za pomoć. Na sreću, većina je seksualnih snova isključivo zabavna, uzbuđujuća, a ponekad i nadahnjujuća, pa što god sanjali u vezi sa seksom, ugledajte se na plemenska učenja i pokušajte doživjeti orgazam – u snu ili na javi.


Izvor: Tportal



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 14. Jun 2008, 23:38:34)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
snovi su stvarno cudo.sanjala sam da me ljubi neka devojka i dozivela sam fizicki orgazam bez ijednog dodira..a nikad na javi nisam bila sa devojkom.ne upustam se u znacenja,samo me je takav orgazam fascinirao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
nije li to lepo  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
snovi su stvarno cudo.sanjala sam da me ljubi neka devojka i dozivela sam fizicki orgazam bez ijednog dodira

E i ja sam je isto sanjao  Smile   Da nismo nas dvoje neki rod? Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2006, 16:05:55 od MladenIsakovic »
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:42:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.