Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:58:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što on misli kad kaže…  (Pročitano 5107 puta)
29. Okt 2010, 14:16:25
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Apple iPhone SE 2020
Što on misli kad kaže…

Datum objave:
28.10.2010 08:35
Autor: tportal.hr

Muškarci imaju repertoar uobičajenih fraza koje koriste kako bi privoljeli žene na seks. Donosimo vam deset najčešćih muških fraza i njihovih tumačenja
Muškarac će ženi pomoći oko mnoštva stvari kako bi bio nagrađen seksom ili drugim uslugama i žene to dobro znaju. 'Odvezi me nekamo, odvedi me u kino, na večeru, uspavaj djecu, oboji sobu', i tako dalje. Kako znamo da muškarci očekuju seks? Zato što to oni nikad ne bi učinili za druge muškarce, a čak i ako to učine, među njima se uspostavlja prešutni dug i zauzvrat očekuju istu uslugu. Ako muškarac nema fizički odnos s nekom ženom, ali ulaže svoje vrijeme i trudi se oko nje, aktivira se klauzula o prešutnom dugu i on želi da se njegov trud nagradi ili seksom ili budućim uslugama, napisali su Allen i Barbara Pease u svojoj knjizi 'Zašto muškarci žele samo seks, a žene sanjaju o ljubavi' u izdanju Mozaik knjige.

Lijepa/prekrasna/predivna si.
U prijevodu: Tvoje lice je simetrično, što je dobar pokazatelj da bi mogla uspješno prenositi moje gene. Želim seks.

Večeras si neodoljiva.
U prijevodu: Želim seks s tobom što je prije moguće.

Ostanimo samo prijatelji.
U prijevodu: Ne sviđaš mi se ili sam te prebolio. Nadam se da me više nećeš zvati ili slati mi poruke četrdeset puta na dan i pitati me gdje sam.

Izgledaš odlično u tome!
U prijevodu: Ta odjeća naglašava omjer tvog struka i bokova i dobro ističe tvoje grudi. Sve to uzbuđuje moje mentalne sklopove i hormone i želim seks s tobom odmah.

Želiš li svratiti na šalicu kave?
U prijevodu: Imajmo divlji životinjski seks večeras dok sam još polupijan i nema jakog svjetla koje bi naglasilo sve mane koje možda imaš.

Želiš li nešto popiti?
U prijevodu: Dopusti mi da alkoholom oslabim tvoje inhibicije tako da možda završiš u krevetu sa mnom.
Napredna verzija ovoga je: Evo ti još jedno piće.

Ne mogu ostati predugo večeras, sutra se moram rano probuditi.
U prijevodu: Hvala na seksu, moram ići.

Želim otvorenu i iskrenu vezu.
U prijevodu: Ako ti kažem neto što ne želiš čuti, ova će mi izjava omogućiti da jednom dana kažem: Pa rekao sam ti da ću biti iskren s tobom.

Nazvat ću te./Vidimo se nakon što se klub zatvori.
U prijevodu: Ako mi se večeras ne posreći s nekom drugom, pristat ću na seks s tobom.

Ne radi se o tebi, nego o meni.
U prijevodu: Radi se o tebi. Idi i ne vraćaj se.

Koliko god nekom ove rečenice zvučale zabavno, problem je što većina žena zamišlja da se iza ovih riječi nalazi tračak istine i tako većinom svjesno potiču muškarce da ih još češće koriste. To je, uostalom, i jedan od razloga zašto rijetko koja žena može rano otkriti je li muškarac ozbiljan kandidat za dugotrajan odnos. Kada bi žene mogle uspješno dešifrirati ove izjave i proniknuti u njihov pravo značenje, lakše bi razlikovale potencijalne uspješne muškarac od gubitnika.

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
haha čitala sam ovo negdje Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Jeste, svaki put kada pohvalim neku devojku da je lepa i da izgleda odlicno to znaci da zelim seks sa njom  Smile Smile

Citat
Ne radi se o tebi, nego o meni.
U prijevodu: Radi se o tebi. Idi i ne vraćaj se.
Ovo je tacan "prevod" i odnosi se na oba pola. Takodje je jedna od najotrcanijig recenica koju neko moze reci
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
kad joj to kažeš na startu,vuče je da to pomisli,šta znam...ne na sex konkretno,ali tu negdje
« Poslednja izmena: 29. Okt 2010, 14:35:54 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Auuu, koje analize  Smile
Sta sve stoji iza soljice kafe  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3218
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
A da ne pricam sta stoji iza gledanja filma  Smile
IP sačuvana
social share
Mogu sve.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.14
mob
Nokia 
Citat
Lijepa/prekrasna/predivna si.
U prijevodu: Tvoje lice je simetrično, što je dobar pokazatelj da bi mogla uspješno prenositi moje gene. Želim seks.

A sta je sa mojim genima?  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ne diraj lava dok spava!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1068
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Citat
Lijepa/prekrasna/predivna si.
U prijevodu: Tvoje lice je simetrično, što je dobar pokazatelj da bi mogla uspješno prenositi moje gene. Želim seks.

A sta je sa mojim genima?  Smile

Ko mari za to... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Iz svog skromnog iskustva mogu reći da muškarci uglavnom govore baš ono što misle.
Čak i kad tumačimo ono što su rekli na način na koji to nama odgovara, velike su šanse da su taj efekat i želeli da postignu. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 26
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
pa naravno, oni se ne smaraju kao mi sa celofanima, masnicama i oblandama u govoru Wink tako ih treba i shvatiti Smile po mom skromnom misljenju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:58:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.