Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:49:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što kažete na seks na brzaka?  (Pročitano 24378 puta)
03. Maj 2012, 16:49:15
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 534.55.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Što kažete na seks na brzaka?

Da je dobar seksualni život vrlo bitan za kvalitetnu i uspješnu vezu, složili bi se mnogi parovi, no da bi seks ostao tako dobar kao i na početku, ponekad je potrebno i isprobati nešto novo, poput uvijek uzbudljivog seksa na brzaka


Uza sve obiteljske, poslovne i kućanske obaveze, ponekad nemamo dovoljno vremena da se vrućim igricama u krevetu posvetimo onoliko koliko bismo željeli. Predigra je odlična i vrlo dobar temelj za nezaboravan seks, no ponekad nakon dugog radnog dana na poslu nemamo volje ni vremena za predigru i dug seks, a upravo je tada pravo vrijeme za seks na brzaka, piše ezinearticles.com.

Seks na brzaka i uzbuđenje koje dolazi s njim odličan je način da malo uzdrmate vezu, pobjegnete od rutine i probudite strast. No vrijeme za seks na brzaka ponekad je potrebno dobro isplanirati i predvidjeti kako bi ostao u nezaboravnu sjećanju.

Jutra su i više nego dobra prilika za seks na brzaka. Osim toga jednu brzinsku igricu pod plahtama ujutro je jednostavno organizirati, jer se ujutro prije posla ionako svi žurimo pa će nedostatak vremena učiniti svoje. Muškarci su inače itekako spremni ujutro pa sve što je potrebno je probuditi partnericu, a seks na brzaka će osigurati osmijeh na licu tijekom cijeloga dana, a tko zna, možda i probudi želju za reprizom navečer.

Još jedan scenarij jutarnjeg seksa na brzaka je onaj pod tušem. Jutarnje tuširanje odlično je za razbuđivanje, a zajedničko tuširanje ujutro će vas i više nego razbuditi. Uskočite svom partneru ili partnerici pod tuš te uživajte u nekoliko minuta vruće strasti prije odlaska na posao.

Pauza na poslu ne mora biti uvijek ista. Ponekad odlazak na ručak ili na kavu zamijenite sastankom s partnerom. Nekoliko strastvenih minuta usred radnoga dana učinit će čuda navečer u spavaćoj sobi.

Parovi koji imaju djecu često svjedoče nedostatku vremena za uživanje u strasti te znaju da moraju biti itekako domišljati. Odlazak na zajedničko okupljanje s prijateljima ili obitelji savršena je prilika da 'nestanete' na neko kraće vrijeme. Zamolite ih da vam pričuvaju djecu nakratko dok vi skoknete kući po nešto što ste zaboravili. Nekoliko minuta strasti definitivno će razbiti rutinu te prodrmati uspavanu vezu.

Ako baš i niste neki ljubitelji zabava i vjenčanja, vrijeme je da nešto poduzmete po pitanju zabave. Odlazak na vjenčanje koje se održava u kakvu hotelu ne može biti pogodnije za seks na brzaka. Kada vam dosadi hrana, piće, sjedenje i čak eventualno plesanje, vrijeme je da s partnerom istražite što sve nudi hotel u kojemu se nalazite.

Nakon određenog broja godina koje ste proveli zajedno, sjećanja na uzbudljive početke veze počnu blijedjeti pa je vrijeme ih se prisjetite i, naravno, stvorite neka nova, još uzbudljivija sjećanja. Vožnja automobilom po mraku i više je nego dobar poziv da, ako imate prilike, zaustavite se na kakvu skrovitom mjestu.

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Nokia 6630, valjda
Slozismo se mi po forumu da kviki rulz... Bar mi stariji...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.55.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta?! A sta se desilo sa 2h zavodjenja i 3h predigre sve sa tuznim pogledom kuceta "molim-te-molim-te-molim-te samo mi malo daj ribicu necu nikome reci samo svojih 200 najblizih prijatelja"?

Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
искрено, ништа слађе од јутарњег мазањца  Smile каква кафа, какви бакрачи
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 6630, valjda
Sta?! A sta se desilo sa 2h zavodjenja i 3h predigre sve sa tuznim pogledom kuceta "molim-te-molim-te-molim-te samo mi malo daj ribicu necu nikome reci samo svojih 200 najblizih prijatelja"?

 Smile

Daj, Marta Anea nismo deca...

искрено, ништа слађе од јутарњег мазањца  Smile каква кафа, какви бакрачи

Ipak je kafa, kafa...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 
Citat
Ipak je kafa, kafa...

Raspolozena sam za jutarnji sex , tek kad popijem kafu i istusiram se  Smile

Znam sad ce neki pomisliti kako sam dosadna i nisam spontana  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta?! A sta se desilo sa 2h zavodjenja i 3h predigre sve sa tuznim pogledom kuceta "molim-te-molim-te-molim-te samo mi malo daj ribicu necu nikome reci samo svojih 200 najblizih prijatelja"?

 Smile

Daj, Marta Anea nismo deca...

искрено, ништа слађе од јутарњег мазањца  Smile каква кафа, какви бакрачи

Ipak je kafa, kafa...  Smile

Kafa... mmm...

Nego, nista ja ne kazem... tj. samo pitam... Di je nestala romantika i ostalo... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Romantika kad smo sami, moze  Smile

ovako, zornjak.... klinac spava u sobi, mi na brzaka u dnevnu sobu ili kupatilo.... nema se vremena za romantiku  Smile

sto bi se reklo, jednu s nogu  Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2012, 12:50:57 od klody »
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Nokia 6630, valjda
Romantika kad smo sami, moze  Smile

ovako, zornjak.... klinac spava u sobi, mi na brzaka u dnevnu sobu ili kupatilo.... nema se vremena za romantiku  Smile

sto bi se reklo, jednu s nogu  Smile

To je otprilike to  Smile

EDIT: Romantika je overrated...
« Poslednja izmena: 04. Maj 2012, 15:35:30 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Seks na brzaka zele samo ugrozeni.Dok oni koji nemaju takta za romatiku bivaju prevareni,i uslijed svoje ne takticnosti prevaru nikada ne saznaju
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:49:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.