Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sto je lukas puko?  (Pročitano 13050 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Citat: ENERGY
Mislila sam da muskarci i devojke treba da izazivaju jedni druge, ali na sto obicniji i pristojniji nacin.

Ajde molim te objasni ovo ako mozes!!
Citat: ENERGY
Ne svidjaju mi se nabildovani muskarci, koji vole da menjaju devojke.

A kakve ti muskarce volis??Mada mozda ne zelim da znam,ako nevolis sredjene onda ko zna kakav ti je ukus!A sto se tice menjanja devojaka to kao prvo nema veze da li si nabildovan ili si debeo to ima veze sa onim u glavi i sa samom osobom!A drugo sto bi ti bio sa nekim ako ti taj neko ne odgovara,zar svi mi nismo u potrazi za nasom drugom polovinom?
Citat: ENERGY
Ne svidja mi se da imam drugarice, koje se ponasaju kao drolje, vole da menjaju mladice, nose tange, mini suknje,mnogo se sminkaju...

Cekaj one su drolje zato sto nose tange i mini suknje i sminkaju se.Devojko pa ti si upravo skoro ceo grad optuzila da su drolje!!Mozda ne bas ceo ali 80%.Cekaj zasto tebi smetaju tange??Ustvari mislim da ni tebi nije jasno!
Citat: ENERGY
Kada sam rekla mracni kafici, misila sam na neke rupe u podrumima i neka mesta koja deluju mracno i pesimisticki u kojima se skupljaju mangupi. Volim da izadjem u kafic u kome ne izlazi samo omladina, nego i stariji svet, jer su takvi kafici najbolji.

Mislio sam da se neslazem sa mojim imenjakom ali definitivno uvidjam da je bio u pravu i evo izvinjavam mu se javno iako nistan nisam rekao ali jesam pomisilo.Moras ti dete moje jos da rastes i da odrastes,jer to je razmisljanje na nuli.Da li si ti svesna da ne znas ni ljude normalno da kategorises???Mladi su mangupi a stariji su ok.Joj koliko si ti ogranicena.Necu ni da se trudim da ti objasnjavam jer mislim da nebi imalo smisla i svrhe!
Citat: ENERGY
Ja se oblacim u zavisnosti od mog raspolozenja, jer smatram da sam lepa bez pomagala, sminke, mini suknje, uskih i kratih majica i ostalih gluposti.

Pretpostavljam da se nekupas niti cesljas,da izlazis u dzaku i opancima jer Boze sto bi sve ostalo radila kada si lepa i nista od ovoga ti nije poterbno!Ponavljam se grow up and go have a life
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Je*o te pa moja devojka je drolja mamu joj je**m...
Pa ona nista drugo sem tangi nema... c..c..c..c.c

strasno!
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Citat

Ajde molim te objasni ovo ako mozes!!


Da bi devojka izazvala muskarca ne treba da obuce tange, mini suknju, da stavi mnogo sminke. Ako muskarac hoce da izazove devojku, ne mora da stavi lak na kosu, da ide u teretanu, da nosi lanac oko vrata... Bitan je prirodan fizicki izgled i psihicki. Nisam rekla da treba jedni i drugi da izgledaju kao nakaze, slinavi, zarasli, cupavi, znojavi u prljavom odelu i pocepanim patikama

Citat

A kakve ti muskarce volis??Mada mozda ne zelim da znam,ako nevolis sredjene onda ko zna kakav ti je ukus!A sto se tice menjanja devojaka to kao prvo nema veze da li si nabildovan ili si debeo to ima veze sa onim u glavi i sa samom osobom!A drugo sto bi ti bio sa nekim ako ti taj neko ne odgovara,zar svi mi nismo u potrazi za nasom drugom polovinom?


Moj ukus je normalan i za razliku od nekih ja imam ukusa i smisla za lepo i prave vrednosti a ne one vestacke (sminka, bildovanje, mini suknja, vestacko isticanje pojedinih delova tela) To sa menjanjem devojaka nema veze da li si nabildovan ili debeo, nego me je mrzelo onda da pisem sve. Ako muskarac izgleda nabildovano, naduvano, trudi se da ima zavodnicku facu, on ce imati sanse da sto vise devojaka promeni, jer su uglavnom i te devojke povrsne i nisu nista bolje od njih.
Ne smeta mi kada neko ko pristojno izgleda menja partnere, ali iz nekih drugih razloga, a ne iz seksualnog izivljavanja i seksa za jednu noc. Nakaze nemaju sansu da promene dosta partnera. Mozda neko bude sa ruznima zbog njihove dobrote, ili mozda neka drolja iskoriscava tog ruznog jadnika zbog para.
Nisam rekla da bih bila sa nekim ko mi ne odgovara, ako me taj ne ogovara ja trazim drugog. Samo sam rekla da mi je odvratno kada vidim grubog muskarca sa misicima, ali time nisam rekla da mi se svidjaju debele, militave nakaze. Ne razumem zasto mnoge devojke vole da vide na muskarcu razvijene ruke i siroka ramena, sta je tu lepo? To je samo jedna grubost


Citat

Cekaj one su drolje zato sto nose tange i mini suknje i sminkaju se.Devojko pa ti si upravo skoro ceo grad optuzila da su drolje!!Mozda ne bas ceo ali 80%.Cekaj zasto tebi smetaju tange??Ustvari mislim da ni tebi nije jasno!


Devojke mogu da se sminkaju i sredjuju ali do odredjenih granica. Ne mora da znaci da je neko drolja ako nosi mini suknju i tange, visoke stikle, ali to mi se ne svidja i podseca me na to i cak moze i da bude tako. Cesto takve devojke nisu pristojne i dobre, nego uobrazene zbog svog izgleda. Znam da cete sada vi da mi odgovorite da devojke to rade jer imaju sta da pokazu. Ako neko hoce nesto da pokaze neka pokaze na sto pristojniji nacin. U nekim svecanim prilikama mogu da se obuku tako, ali ne i onda da preteraju. Tange i ostale nepristojne krpe, neka nose foto modeli, manekenke pevacice i sve devojke, koje ne mogu da zaradjuju uz pomoc mozga, vec na svom fizickom izgledu


Citat

Mislio sam da se neslazem sa mojim imenjakom ali definitivno uvidjam da je bio u pravu i evo izvinjavam mu se javno iako nistan nisam rekao ali jesam pomisilo.Moras ti dete moje jos da rastes i da odrastes,jer to je razmisljanje na nuli.Da li si ti svesna da ne znas ni ljude normalno da kategorises???Mladi su mangupi a stariji su ok.Joj koliko si ti ogranicena.Necu ni da se trudim da ti objasnjavam jer mislim da nebi imalo smisla i svrhe!



Po tvom odgovoru ti si taj koji treba da odraste i nauci da razmislja. Ako je moje razmisljanje na 0 onda je tvoje negde ispod nule. Vec sam rekla da me je mrzelo sve da pisem. Znam da delim i grupisem ljude na pravilan nacin. Ako je neko stariji ne znaci da nije mangup. Mislila sam na kafic gde izlazim tamo izlaze stariji pristojni i normalan ljudi, pored omaldine, koja meni odgovara. Ali se i tamo ponekad nadje onaj tip ljudi koji se meni ne svidja po svom oblacenju i ponasanju, a vec sam gore navela, koji je taj tip oblacenja i ponasanja koji se meni ne svidja. Na kraju cu da dodam da je ogranicen onaj ko ne razume ono sto ja hocu da kazem, i necu da se trudim da dalje objasnjavam jer taj nije vredan toga.

Citat

Pretpostavljam da se nekupas niti cesljas,da izlazis u dzaku i opancima jer Boze sto bi sve ostalo radila kada si lepa i nista od ovoga ti nije poterbno!Ponavljam se grow up and go have a life


Uopste ne znas da razmisljas. Ako je neko prirodno lep, dovoljno mu je da odrzava sebe cistim i sredjenim. Uopste mu nije potrebno neko nepotrebno pomagalo da bi istaklo nejgovu lepotu. Ako je neko ruzan on mora da se krpi. Ako neko hoce da istakne svoju lepotu, neka je istakne, ali da ne preteruje u tome.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
ej Energy... ne mozemo bas uvek po odelu da odredjujemo kakav je neko...  vecina devojaka danas nosi tange, suknjice... e sad, neke jesu malo ''slobodnije'' ali neke ne... i ja volim tako da se oblacim, ali znam sta radim...
ako imas mozak, nije vazno kako se oblacis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
@Energy:
Cekaj malo,kao prvo ti pricas o odredjenom sloju ljudi iliti bolje receno devojaka!Necu koristiti rec koja se obicno koristi za takve devojke,ali nemozes suditi po tome o svim devojkama.Iliti nisu ti svi nabildovani momci mangupi ili svaleri.To sto neko voli da ima zategnuto telo i da ima misice neznaci da je kreten.
Mislim da veci deo populacije nevoli devojke pa da ih nazovem setacice jer ko zna sta je ta sve pokupila ili.....znas i sama da ne navodim sada.Isto tako verovatno je i sa drugim polom tj sve ovo samo obrnuto.
I to sto se na nekom mestu pojavi tako neko ne znaci da je celo mesto sranje!
Samo mi reci,posto vec sudis o nekome kako je obucen i sta nosi,da li to znaci da ces suditi o nekom ko je bedno obucen jer nema para da kupi bolje??
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Da dodam jos nesto!Ili da se tema premesti negde drugde tj deo nje ili da se zatvara jer je definitivno otisla krivim smerom!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sreca sto nije kontradiktorna u svojim izjavama i sto se ne vadi kad lupi glupost...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Evo napisacu i nesto vezano za temu, to sto je lukas puko, je zbog toga, sto se vlasniku vise ne isplati zbog slabog prometa ili sigurno hoce da otvori nesto drugo na drugom mestu.
Citat

Cekaj malo,kao prvo ti pricas o odredjenom sloju ljudi iliti bolje receno devojaka!Necu koristiti rec koja se obicno koristi za takve devojke,ali nemozes suditi po tome o svim devojkama.Iliti nisu ti svi nabildovani momci mangupi ili svaleri.To sto neko voli da ima zategnuto telo i da ima misice neznaci da je kreten.
Mislim da veci deo populacije nevoli devojke pa da ih nazovem setacice jer ko zna sta je ta sve pokupila ili.....znas i sama da ne navodim sada.Isto tako verovatno je i sa drugim polom tj sve ovo samo obrnuto.
I to sto se na nekom mestu pojavi tako neko ne znaci da je celo mesto sranje!
Samo mi reci,posto vec sudis o nekome kako je obucen i sta nosi,da li to znaci da ces suditi o nekom ko je bedno obucen jer nema para da kupi bolje??


Ako mi se neko ne svidja po fizickom izgledu i nacinu oblacenja ne mora da znaci da je los, ali ima i onih koji to jesu, ali i pored toga mi se ne svidja nacin oblacenja koji sam u predhodnim porukama navela. Ako je neko obucen kao slepac moze i ne mora da znaci da nema pare. Najbolje je kada neko izgleda i oblaci se prosecno.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jutros sam u 5 bio na lukasu i uopste mi ne deluje kao da je vlasnik od njega digao ruke Smiley
Citat
Ako mi se neko ne svidja po fizickom izgledu i nacinu oblacenja ne mora da znaci da je los

Dovoljno si puta rekla da to otprilike to znaci, sada se samo vadis.
Citat
ali i pored toga mi se ne svidja nacin oblacenja koji sam u predhodnim porukama navela

U prethodnim porukama si navela maltene sve sto ima.
Citat
Ako je neko obucen kao slepac moze i ne mora da znaci da nema pare

Mnogo para uopste nije preduslov da neko dobro izgleda. Sasvim prosecna plata moze ti omoguciti da dobro izgledas.
Citat
Najbolje je kada neko izgleda i oblaci se prosecno.

Mozda prosecne osobe vole da budu prosecne i da se ni po cemu ne izdvajaju i ne isticu, da izgledaju isto kako mi izgledale sa 5 godina manje ili vise i sa mnogo para manje ili vise ili jos bolje sa 10 kg manje ili vise.
Najbolje je kad neko izgleda i oblaci se dobro.
To je zelja svake normalne osobe. Ne treba se ubijati ako to nije tako, ali ako moze biti tako ne treba sebe unizavati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Cekaj zar ti kada vidis neku osobu koja se super obukla nekazes auuuuu sto dobro izgleda,kako se dobro obukao/la?
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.