Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sto je lukas puko?  (Pročitano 13046 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Ja nevolim te splavove i izlaske u grad. Retko da se nadje normalno drustvo. Na tim splavovima i u mnogim kaficima izlaze sve neki naduvani mangupi i neke proste devojke. Muskarci obicno su osisani dole na jedan gore na tri, pa izgledaju kao da imaju poklopac na glavi, obavezno izgledaju nabildovano i izigravaju neke zavodnike. Devojke prate ovu glupu modu, nose glupe spicaste cipele i odvratne mini suknje i ostale bezvezne krpe u kojima izgledaju vestacki. Kada vidim kako se neki danasnji mladi ljudi oblace ne zelim da izlazim iz kuce.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
E.... aj ono kao kad nemas sta pametno reci ocuti Smiley bolje je;)
Svaka devojka kojoj dobro stoji mini suknja [mini, ne micro] spicaste cipele i male top majcice treba da ih nosi , kao sto i muskarci ako izgledaju dobro treba to da pokazu. Sad sto to tebi smeta, jebiga, ti izgledaj ko debil, tvoja stvar Smiley
Mini suknja i majce nisu stvar mode Smiley to je sasvim normalna stvar Smiley
Ove druge mediokritetske pojave kakve mozes vidjati po tv najcesce jesu produkt necijeg bolesnog modnog ukusa, pa to ponekad klinke kopiraju, ali to sto se 10 debila povede za nekom ovcom sa tv, to je problem tih 10 a ne cele generacije.
Ajde sad odrasti, al u normalnu osobu, pa se sledeci put javi Smiley Definitivno me svakim postom sve vise zabrinjavas.
Mrznja nije nikako zdrava Smiley Ti si zivi primer za to Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Dobro zborish...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Imam pravo da kritikujem ponasanje i oblacenje danasnje omladine.
Debil je onaj ko se buni protiv onih koji su upravu, odnosno mene.
Jer stvarno me nerviraju, ova glupa mesta za izlazak, marcni kafici puni mangupa i uobrazene devojke i mladici koji se nepristojno oblace da bi izazivali svojim izgledom. Meni smeta to sto takvi namecu svoj stil oblacenja i onima koji nisu takvi. Onaj ko nije kao oni odmah ga proglase glupim.
Ja nisam rekla da treba da se oblacimo kao debili da bi izgledali obicno, nego da se obucemo pristojno, a ne naduvano, nepristojno i mangupski.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
No Comment...

Za tebe je "provokativno" ovucena devojka, nepristojno obucena???
Svasta...

Pa sta sam ja onda trebao istog trenutka da se vratim sa devojkinog 18-ok kad sam video sta je obukla? Ona je obukal neku mini suknjicu koja je povrh svega i prorezana sa strane... A ja sam lud sto sam se tad elegantno obukao...kosuljica, pantalonice, cipelice...

Verovatno sam trebao da dodjem u trenerci i  patikama...
Meni bi svakako bilo zgodnije, ali jednostavno moras da razdvojis kad nije trenutak za kucno oblacenje...

Cipele na spic su uvek bile u modi, a pogotovu stikla...
Tako se obuvaju ne samo vecinom devojke, nego i starije zene...
Pa cak i verovatno tvoja majka spada u te, osim ako nije iz neke ruralne sredine...

Citat
Retko da se nadje normalno drustvo


Pa ne treba tamo da ides da nalazis drustvo, vec da se provedes sa svojim drustvom... ko jos izlazi sam u grad???
Ako ti je falilo drustvo za grad, mogla si to odmah normalno da kazes...
a ne da prozivas sve koje izlaze bilo gde...

Po tvome, devojke su proste zato sto drze do svog izleda...
Verovatno treba da se oblace u dzakove...
Nisam ja smislio takav nacin odevanja, vec same devojke.
Naravno svaka bi volela da bude zapazena, pozeljna... tu zelju devojke imaju jos od pecinskog doba, samo sto tada nije to tako izgledalo...

Citat
, obavezno izgledaju nabildovano i izigravaju neke zavodnike.


Pa to je normalno, kako treba da izgledaju da bi bili primeceni...???
Pa sta trebaju da izigravaju, neke klosare??? Normalo da zele za izgledaju kao zavodnici da bi bili primeceni od stane devojaka...

Eto ja bih voleo da izgledam nabildovano...pa ne moze...
Nemam vremena za teretanu...
Verovatno su sad ti momci debili sto drze do svog izgleda...
trebalo bi da puste stomacinu, i da smrde i podriguju da bi izgledali normalno...

Po tebi devojke koje nose mini suknju izgledaju vestacki??? Zasto, zato sto su pokazale svoje noge??? Zar ti nije vise vestacki da devoje obuku pantalone, ili jos bolje dugu haljinu??? Pa onda ne mozes da vidis ni kakve su joj noge... Da gore obuce rolku do grkljana, i neki debeli dzemper??? Pa normalo one koje imaju sta da pokazu, pokazace...
One koje nemaju, ostace kuci, nakacice se na net i tu iskaljivati svoje frustracije vredjajuci druge!!!

Citat
Debil je onaj ko se buni protiv onih koji su upravu, odnosno mene.


Pa znaci svi smo mi debili???

Citat
, marcni kafici puni mangupa i uobrazene devojke i mladici koji se nepristojno oblace da bi izazivali svojim izgledom.


Mladici se nepristojno oblace??? Kako?
Normalo da mladici zele da izazivaju svojim izgledom...
Kako bi drugacije bili zapazeni od strane devojaka???

Mracni kafici? Pa mozda u srednjem veku... U kaficima je taman dovoljno osvetljeno da bi se videlo sve... a dovoljno tamno za romantiku, zavodjenje...itd.

Citat
nego da se obucemo pristojno, a ne naduvano, nepristojno i mangupski.

A kako treba da se oblacimo obicno? Trenerka i patike?

Ja sam verovatno debil zato sto se oblacim svecanije kad negde izlazim.

Ja ne znam, kako po tvom misljenu treba da se obalci neko kad ide u grad?

BTW...totalno smo otisli u OFF topic...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Imam pravo da kritikujem ponasanje i oblacenje danasnje omladine.

Kad ne budes bila clan omladine mozes slobodno, ovako pljujes i po sebi
Citat
Debil je onaj ko se buni protiv onih koji su upravu, odnosno mene

Ti si apriori u pravu i ako svaki dan lupas rekordan broj gluposti.
Citat
Jer stvarno me nerviraju, ova glupa mesta za izlazak, marcni kafici puni mangupa i uobrazene devojke i mladici koji se nepristojno oblace da bi izazivali svojim izgledom. Meni smeta to sto takvi namecu svoj stil oblacenja i onima koji nisu takvi. Onaj ko nije kao oni odmah ga proglase glupim.

Mene ali uopste ne pogadjaju misljenja ljudi za koje mislim da su budale.. oni su to za mene i uvek ce biti. Tebe pogadjaju? Tvoj problem. Kad odrastes mozda nece.
Citat
Ja nisam rekla da treba da se oblacimo kao debili da bi izgledali obicno, nego da se obucemo pristojno, a ne naduvano, nepristojno i mangupski.

Jel ti neko brani da se oblacis? Ne brani.
Jel ti neko daje za pravo da bilo kome drugom odredjujes i pricas kako ce se oblaciti? Ne daje.
O ukusima se ne raspravlja. To sto ti imas misljenje da je nesto glupo ruzno vulgarno je tvoja stvar, ako vecina ne misli tako, ti nisi u pravu ma koliko za sebe smatrala da si pametna.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Citat

Kad ne budes bila clan omladine mozes slobodno, ovako pljujes i po sebi


Ne pljujem po sebi jer se oblacim i ponasam kao onaj deo omladine koji meni odgovara, a ne kao onaj tip za koji sam ja navela da mi se ne svidja.

Citat

Ti si apriori u pravu i ako svaki dan lupas rekordan broj gluposti.


Mogu da kazem nesto glupo iz dosade, ali da li ti toliko mislis da sam se ovde obrukala ?

Ne zanimaju me misljenja budala. Samo sam kritkovala pojedina mesta za izlazak i oblacenje mladih ljudi, nisam time rekla da su oni budale u pravom smislu znacenja te reci. Ti stalno ponavljas da nisam odrasla, a nisi u pravu jer kada treba ja donosim odluke kao zrela i odrasla osoba koja je mnogo starija od mene.

Citat

Jel ti neko brani da se oblacis? Ne brani.
Jel ti neko daje za pravo da bilo kome drugom odredjujes i pricas kako ce se oblaciti? Ne daje.
O ukusima se ne raspravlja. To sto ti imas misljenje da je nesto glupo ruzno vulgarno je tvoja stvar, ako vecina ne misli tako, ti nisi u pravu ma koliko za sebe smatrala da si pametna.


Ja se normalno oblacim, a da se cudno oblacim prihvtila bih kritiku i promenila bih se. Niko mi nije rekao da mu odredjujem kako da se oblaci, ali to ne znaci da nemam pravo na svoje stavove o njegovom ponasanju i oblacenju. I da sam manjina u takvom misljenju ne znaci da sam glupa, i poznajem mnoge koje razmisljaju kao ja. Ako me ti ne smatras pametnom, moje drustvo i familija me smatra i uvek me ceni i podrzava.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne pljujem po sebi jer se oblacim i ponasam kao onaj deo omladine koji meni odgovara, a ne kao onaj tip za koji sam ja navela da mi se ne svidja.

Ako je tako, kako ti uopste imas dodirnih tacaka sa drugim tipom?

Citat
Mogu da kazem nesto glupo iz dosade, ali da li ti toliko mislis da sam se ovde obrukala ?

Obrukala? Neka drugi procene, ali da si slabo sta pametno rekla u poslednjih nedelju dana, jesi.
Stavise uglavnom si neosnovano vredjala.

Citat
Ne zanimaju me misljenja budala. Samo sam kritkovala pojedina mesta za izlazak i oblacenje mladih ljudi, nisam time rekla da su oni budale u pravom smislu znacenja te reci. Ti stalno ponavljas da nisam odrasla, a nisi u pravu jer kada treba ja donosim odluke kao zrela i odrasla osoba koja je mnogo starija od mene.

1. Smisao reci koje koristis molim te navedi u prilogu da ne bude problema sledeci put.
2. To za odrastanje... e to sam u crtacima ima da kada erik pojede bananu postaje supermen. Ni jednim svojim komentarom ovde nisi pokazala. Naprotiv vrlo ocigledno se oslanjas na sve sem svog mozga.
Citat
a se normalno oblacim, a da se cudno oblacim prihvtila bih kritiku i promenila bih se.

De Gustibus Non Est Disputandum
Normalno je veoma relativan pojam. Ono sto je meni normalno tebi ocigledno nije i obrnuto.
Citat
Niko mi nije rekao da mu odredjujem kako da se oblaci, ali to ne znaci da nemam pravo na svoje stavove o njegovom ponasanju i oblacenju

Stavove treba iznositi stalozeno i bez vredjanja, a i povremeno potkrepiti nekim dokazom.
Citat
I da sam manjina u takvom misljenju ne znaci da sam glupa, i poznajem mnoge koje razmisljaju kao ja.

Necu ja da sudim da li si glupa. To nek sude psiholozi psihijatri oni kojima je to posao, ja mogu da kazem da si razmazena, bezobrazna i drska, sto sa inteligencijom i pamecu nema neke narocite veze.
Citat
Ako me ti ne smatras pametnom, moje drustvo i familija me smatra i uvek me ceni i podrzava.

Taman bila moron [iq 50-69] tebe ce roditelji smatrati najlepsom i najpametnijom.
Drustvo takodje jer da te ne smatra ne bi ti bilo drustvo.
Roditelji cesto grese sto deci sve pustaju i u svemu ih podrzavaju, treba podrzavati ako je nesto pozitivno, ne po svaku cenu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Au ljudi pa ovde se rasplamsala citava borba koliko ja vidim! Smiley Cool of your heads.Momci budite malo kavaljeri pa olaksajte dami.A devojka bi mogla da kaze koji je to trend koji on fura (joj sto sam dobro srocio ovo,pravo beogradksi) salim se.Neka kaze sta ona misli,kako se ona oblaci kada izlazi negde i zasto joj toliko smeta sto neko oblaci minic i sl.
Moje misljenje je da sam za to da svako ko ima sta da pokaze da to i treba da uradi!
Trebali bi vise da se drzite teme oko oblacenja koje je i pocelo a manje oko prepucavanja!!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Mislila sam da muskarci i devojke treba da izazivaju jedni druge, ali na sto obicniji i pristojniji nacin. Ne svidjaju mi se nabildovani muskarci, koji vole da menjaju devojke. Ne svidja mi se da imam drugarice, koje se ponasaju kao drolje, vole da menjaju mladice, nose tange, mini suknje,mnogo se sminkaju...
Kada sam rekla mracni kafici, misila sam na neke rupe u podrumima i neka mesta koja deluju mracno i pesimisticki u kojima se skupljaju mangupi. Volim da izadjem u kafic u kome ne izlazi samo omladina, nego i stariji svet, jer su takvi kafici najbolji.
Ja se oblacim u zavisnosti od mog raspolozenja, jer smatram da sam lepa bez pomagala, sminke, mini suknje, uskih i kratih majica i ostalih gluposti.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.