Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sto je DOS bolji od Slobe i Julke?  (Pročitano 5093 puta)
14. Dec 2003, 10:53:42
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto je DOS bolji od Slobe i Julke?
Ajde nemam nista protiv, i ja sam bio na ulici kad smo ih dovodili na vlast, al sto su oni koji k bolji? Prodase sve sto je bilo, pokradose boga oca i popljuvase se medjusobno, kakvi su ni sa noge ni za glavu da ih uhvatis, nekad se znalo Tata i Mama Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
SF dobro se secam kada sam prvi put sela za jedan od onih punktova koji su skupljali podpise i tada nisam imala pojma ko je sta i sta sta osim da Milosevic nevalja, medjutim podpisala sam jer je taj decko meni objasnio ko je Kostunica, a ne ko je DOS i sta je. I ako sada sednem i malo se zamislim jos onda smo svi znali da ce DOS pobediti stvarnom pobedom Milosevica samo i samo zato sto je predsednicki kandidat bio Kostunica i onda su svi rekli da im je Djindjic bio kandidat nebi nikada pobedili tako da DOS nije bolji ustvari jeste ali u lopovluku, mislim da bolje kradu jer sada imaju odvezane ruke za to nema sankcija i jos kojecega pa ima vise da se uzme, rasprodase i Boga samog pa tako imaju mnogo otvorenije puteve za lopovluk, kao sto kaze Balasevic levom kradu dok se desnom Krste. Nisu oni ni pobozni za kakve se prozivaju, mozda tek Kostunica i smem da kazem da je DOS pobedio samo zahvaljujuci Kostunici koji je kasnije DOS-u smetao pa su navodno odlucili da ukinu Jugoslaviju samo kako bi skinuli i Kostunicu sa kojim se u mnogo cemu nisu slagali, koji na primer prvi ne bi dao ni jednog Srbina u Hag, a da pre toga nije otisao niti jedan Hrvat ili Musliman. I jos mnogo toga. Znaci ispada da je nas DOS zajebao preko Kostunicinih ledja kako bi se i oni sami dokopali bunara da malo vode i oni vade.
A nikako se ne slazem ni sa tim da je Slobodan bio ok, naprotiv nije bio dobar ni on ni ona njegova ludara, bolesnica ili kako vec da je nazovem, ali moram se sloziti sa jednom njenom izjavom, "Ko u Srbiji do 21 godine zivota ne zaradi 1 milion dolara taj je nesposoban" , to se slazem jer ocigledno je da u Srbiji ima para i samo oni uzimaju, a mi ostali smo svi nesposobni jer nemamo te pare a prosli smo 21-u godinu zivota.
Opet ne slazem se ni sa SRS ni sa SPO ali nema drugih govana i jedno ipak treba postaviti na celo drzave ili mozda Vojni puch.. ma nista nije dobro svi su oni govna samo se drugacije pakuju.
Zalosno je kada po novinama citas kako je Mateus njegovu zaprosio u helihopteru u Los Andjelesu a znas da sa druge strane veliki deo naroda jedva hleb kupuje.
Ipak ce biti zlatna onda Radovanova "...da pobijem govna i gotova stvar.."
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
a ko je rekao da su bolji ?????

kao sto u jednom postu rekoh : SVE JE ISTO SAMO NJEGA NEMA !!!

ako ne i gore !!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I ja to rekoh, al hocu da cujem ove koji kazu da je bolje Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: SerbianFighter
I ja to rekoh, al hocu da cujem ove koji kazu da je bolje Smiley



Evo sad cu ja da kazem zasto su ovi mnooogo bolji od prethodnog fasistickog SPS-SRS-JUL  rezima.

1. Vise nikada necemo biti pod nikakvim sankcijama.
Vecinu vremena smo proveli pod nekim vrstama sankcija izosteni od sveg normalnog sveta dok su djubrad Milosevic-Markovic-Seselj bili na vlasti.

2. Vise nece biti nikakvih ratova, nece nas niko vise bombardovati, nece mi zakucati na vrata murija posle ponoci da me vodi "dobrovoljno" da ubijam.

3. Nema vise hipermegagiga inflacija.  Dinar je relativno stabilan i tako bi trebalo da ostane dok ga ne zamenimo za Evro.
Ima benzina na pumpama, ljudi vise ne stoje danima u redovima za malo mleka, ulja ili secera.

4. Penzije se redovne i vise ne dogadja da se godisnje zakidaju 2-3-4 penzije da bi se finansirala fasisticka vlast i njeni ratni pohodi.

5. Priznati smo u svetu i clanovi medjunarodnih organizacija. Doduse jos uvek smo van EU i Nato-a ali docice i to ako ne dodju oni fasisti radikali na vlast inace eto nama opet sankcija i ratova.


Eto, to je bilo onako mnogo grubo i na brzinu receno zasto su ovi sad mnogo bolji od onih govana koje smo skinuli 5-og oktobra 2000- godine.

E sad sto su oni zajebali takodje stvar...u redu, nacicemo druge ovog puta normalnim putem....samo da nisu fasisti-radikali.

...Ili svi VI koji cmizdrite kako je sad gore imate veoma kratko pamcenje kako je bilo pre samo 4-5 godina i citavu proslu deceniju??????


Sve u svemu.......idemo napred....sa radikalima idemo samo unazad...SmileySmileySmileySmiley
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nece biti ratova i sankcija samo dok budemo davali ama bas sve sto nam traze, dok budemo poklanjali svoju zemlju i svoju cast. Ne daj boze da kazemo necemo nekog da izrucimo... snadal... opet 99'.
Dinar je relativno stabilan, a i plata i penzije... plate jos i nekako, ali penzije... od cega taj narod da zivi...
Isto tako... ne nije mi uopste lose pamcenje...  a videces i na sledecim izborima kao i na proslim kako nikom nije lose pamcenje...
Sad ces ici dobrovoljno da ubijas u irak, dok tvoji saborci u kasaranam ovde leba nemaju bukvalno da jedu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: SerbianFighter
Nece biti ratova i sankcija samo dok budemo davali ama bas sve sto nam traze,


A sta nam to traze...da se ponasamo civilizovano?
Da izrucimo svoje zlocince jer znaju da im ovde nikada ne bi sudili?
Da postujemo neka medjunarodna pravila?
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa nisu mnogo al bolji su...bar svako ima pravo da kaze i na tv se reklamira i sps i radikali, a za vreme radikala i milosa ja ni jednom u zivotu nisam na rts-u video reklamni klip DOS-a...I nigde ih nije bilo ljudi su znali za njih preko papira koje su delili i sl.A to sto su prodali i sl. pa jebote ljudi Milosevic je totalno opljackao drzavu sad je i dinar stabilan a setite se samo vremena kada je zvaka bila 20000000 dinara...Jebiga nismo mi ni svesni sta je sloba uradio...Pa i ovi sigurno jesu pljackali ali to je samo veoma mala mrvica u moru prema Milosevicu...Za njih nije ostalo posto je ovaj opljackao da se vise nije dalo...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A sta nam to traze...da se ponasamo civilizovano?
Da izrucimo svoje zlocince jer znaju da im ovde nikada ne bi sudili?
Da postujemo neka medjunarodna pravila?

Da se odreknemo kosova
Da izrucimo one koji sa nama veze nemaju i nisu nasi drzavljani
Da pustamo pedere, lezbejke i slicne da prave svoje parade i slave svoju devijantnost
Da dozvoljavamo brakove medju osobama istog pola i sl
Polako ali sigurno redom sve ..

Citat
pa jebote ljudi Milosevic je totalno opljackao drzavu sad je i dinar stabilan a setite se samo vremena kada je zvaka bila 20000000 dinara...

Jebo ja tebe Smiley
Ok, to je bilo tako godinu dana i onda je sloba doveo avrama i to resio i dinar je bio stabilniji tih 6 godina [1994-2000] nego danas.

Kod nas je evro 67.6 ... zvanicno... u svetu.. racuna se 72.5 din
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Citat
Da se odreknemo kosova

Pa ljudi nikako da shvatite ameri ako su zamislili da kosovo bude njihovo ce i biti i nista tu mi ne mozemo...Moze samo jos ljudi da pogine i da se drzava jos vise sjebe ali protiv njih tesko...
Citat
Da izrucimo one koji sa nama veze nemaju i nisu nasi drzavljani

Neznam na sta tacno mislis...
Citat
Da pustamo pedere, lezbejke i slicne da prave svoje parade i slave svoju devijantnost

U ovome se slazem u potpunosti da sve to treba uza zid i metak u celo...

Citat
Jebo ja tebe  
Ok, to je bilo tako godinu dana i onda je sloba doveo avrama i to resio i dinar je bio stabilniji tih 6 godina [1994-2000] nego danas.

Ali je sloba vec uradio sta je imao na umu tj. opljackao je sve...Ma nije ni to da je bilo 6 godina stabilno bilo valjda 2-3 godine pa su onda opet bili problemi...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.